(bkz: 31 mart 2019 yerel seçim sonuçları)'Nın sloganıdır.

an itibariyle, ankara, bursa, balıkesir, adana, antalya'yı kaybetti akp.
bolu elden gitti.

hatay zorluyor. istanbul'u aldı belki ama bu aldığı yaralar fazla yaşatmaz cumhur ittifakını.

edit: istanbul'da gitti reis.
seni sen yapan istanbul'u da kaybettin.

tevekkeli değil yandaş kanallarda sürekli 4.5 sene seçim falan yok deniliyor.

istanbul'u kaybeden türkiye'yi kaybeder.

bu sefer kaybettiniz...
belediye seçimlerini genel seçim zannedenler gelmiş.

sandığınız gibi parti değil kişi bu kadar oy aldi ankarada. adam mhp kökenli olduğu için, bu kadar destek gördü. mhpliler bizden diye chp liler partimizden diye oy verdi.
4.5 yıl zamanı var. kendini ispatlamak için.

bütün gözler üstünde olacak. ve 4.5 yıl sonra seçim tekrarlanacak.

insaAllah kimseyi pişman etmez. en iyi hizmeti sunar. bekliyoruz. vatana millete hayırlı olsun da kim olursa olsun. konu belediyecilik sadece.

bu arada ak parti yine %50 bandında turkiye genelinde. hatırlatalım.
%73 belediye cumhur ittifakında. "kaybetme anlayışı" anlaşılmıyor.
bir başladı böyle devam ediyor.
adam kaybetti. başka adamlar kazandıkça kazandı, seçim tekrarlandı yine kazandılar. kazanacak adamlar kazandı beyler.
Aslında 2017 yılında da kaybetmişti ama genelde kazanıyodu, o yüzden göze batmadı...Bu sefer genelde de kaybetti, ve bu kez göze battı.
Dünkü seçimlerin özeti.
"para bok huzur yok" merhaba.

--spoiler--
son 10 yıldır allahçılık oynuyordu ders alır dedik bi sikim almadı beter olsun.
--spoiler--

demişin.

Eğer burada hakaret fiilinin yöneldiği kişi Cumhurbaşkanımız ise TCK md. 299 ni sana hatırlatmak isterim.
---spoiler---

eğer burada hakaret fiilinin yöneldiği kişi cumhurbaşkanımız ise tck md. 299 ni sana hatırlatmak isterim.

---spoiler---

Burada ne hakareti var anlayamadım?
Derdini anladım tabi, onun için de soda öneririm. Hazmı kolaylaştırır.

Bana para yok'u savunduran hayat da herkese her şeyi yaptırır. Sshshshsh
--spoiler--
burada ne hakareti var anlayamadım?
--spoiler--

avukat hanım.

burada devlete hakaret var mi yok öğrenmek istiyorsan eğer bahse konu sözleri sen de kullan. aşağıya hemen yaz bir de "cumhurbaşkan" diyerek belirt tam olsun.

ama nerde sen de o cesaret.
benim işim bu zaten:)
--spoiler--
allahçılık oynuyordu
--spoiler--

Sözlerini dikkat et, küfre giden sözler, adamı kafir eder. allahumme ya hafiz!
“Harp halindeyiz benden bilmezler” demeyin arkadaşlar. Eleştirilerinizi ve ironilerinizi düzeyli bir şekilde yapın.
tck 299 varsa bir de tck 267&271 de var onları da unutmayın. öyle herkesle ilgili elde klavye şikayete koşarken adliyede buluverirsiniz kendinizi sonra.

insanları aba altından sopa gösterir gibi kanunla nizamla tehdit, adamı da hasta etmeyin. cin başka peri başka.
0 0 7 buradaki hakareti savunmuyorsun öyle değil mi?
ben kanun nizam savunurum hakareti, iftirayı suçu değil. tartışma ve fikir özgürlüğünün yanındayım, partizanlığın kabadayılığın değil.

hayırdır bize de mi aba altından sopa gösteriliyor? hayır öyleyse biz de boş değiliz onu bir hatırlatalım.
O zaman burada bir hakaret var diyorsun savunduğun kanunlara göre.

Ayrıca bir avukat müvekkilini savunur. Bunu yaparken aldığı yegane kudret kanunlardır..icabında bir katili, bir hırsızı savunur avukat. Çünkü her insanın savunma hakkı vardır.
judas, muhatabı olmayan ifadeler hakaret niteliği taşımaz. benim savunduğum kullANILAn ifade değil, senin insanları kanun ile tehdit etmemen gerekliliği. bu ikisinin farkının ayıralım lütfen.
Millet kazandı o kadar !
islamcı faşist anlayışa dayalı Ortadoğu tipi otoriter ve baskıcı rejim ekonomiyi kurumsal devlet anlayışını ve hukukun bağımsızlığını çökertirken dün gece itibarıyla bu arkaik rejimin kendisi de iflas etmiştir. Artık Erdoğanın da da eskisi kadar güçlü olması mümkün değildir. En büyük hatası da Bahçeli ye güvenmesi ve toplumsal değişimi anlayamaması olmuştur.
Kardeşim 0 0 7,
“muhatabı olmayan ifadeler” kullanıp kastederek bir kimseye hakaret etmek gibi bir yöntem var. Bu şarki pusu kurma kültürü. Ben bunu sevmiyorum. Tanığım kadarıyla sen de pusuyu değil düelloyu benimsemiş birisin. Bu yüzden bana hak vereceğini ümit ediyorum.

Ayrıca sosyal medyadaki yazın dizisinin anlam bütünlüğü muhattabın tespitinde bağlam oluşturabiliyor.
Dünyada Bir ülkede buna muz cumhuriyetleri dahil bir devlet başkanı 4 yılda 52.000 kişiyle davalık olabilir mi lan?
Bak senede 365 gün var hepi topu. Sen de toplam 1500 gün!
Günde 35 kişi!
Bir günde 24 saat var. 2 saatte bir 3 kişiyle davalık olabilir mi?

Git bak hep bele şeyler çoğu.
Kraldan cok kralcılardan kaynaklı.

israille ticareti kesin diye pankart açan refahlıyı göz altına alıyorlar sen hesap et.

Ha siz yine de etik olarak ayarınızı bozmayın.
sevgili judas,

“muhatabı olmayan ifadeler” kullanıp kastederek hakaret etmek gibi bir yöntem var.

dediğin sey benim değil türk ceza kanununun yorumlanması ile karar verilen bir durum. yani kişiler özelinde değil. aynı sekilde baskası solese tepkim ona da aynı olur. anlatmak istediğim bu. yanlış olan insanlara kanun ile tehdit ve gözdağı verme. bu doğru değil.

ifadeden rahatsızlık duymak ayrı, bunu tehdite evirmek ayrıdır. senin de bunu anlayacağını umuyorum.

ayrıca pusu kahpelerin, düello centilmenlerin işidir. biz tartışmada karşımızdaki insanın kendini savunma özgürlüğüne de saygı duyarız.
Değerli 0 0 7,

Senin kanun ile tehdit diye nitelendirdiğin entry ile yapmak isteğim şey böyle bir kanundan ilgili yazarı haberdar etmek. Malum kanunu bilmemek mazeret sayılmaz ilkesi var. Çorumluyuz birbirimize karşı sorumluyuz.
"kanunları bilmemek bir mazeret olarak değerlendirilemez".

bu temel tck yorum prensibidir. o nedenle bizim hatırlatma görevi edinmemiz menfi yorumlanabilir, anlatmak istediği bu.