bugün

Gelecek için reserved. 5 yıl sonra görüşürüz canlar.
chp'nin %25 alacağı seçimlerdir. malum kemik kitle mevcut.
31 mart seçimlerine şöyle bakmak lazım akp nin çoğu illerde kazanmasının sebebi bi şekilde çıkar ilişkisine çevirlmiş seçmenlerin bu hükümetin gitmesiyle ciddi anlamıyla ya işinden ya rantından ya kaldığı yurttan ya aldığı burstan ya dağıtılan kömürden vs. gibi birçok örnek verilebilir bunlardan vazgeçmesi anlamına geliyor buda seçmenin (yani bağımlı kişinin ) işine gelmiyor bundan kaynaklı bu çarkın devam etmesi gerektiğini düşündüğü için bugün hala buradayız sevgilerimle...
Umurumda olmayacak seçimlerdir. Üzülmenin, kahrolmanın manası yoktur. Mhp'nin ellinci yılı olacaktır.

Not: 09.02.2019=> 09+02+19=30 30+20=50 mhp'nin ellinci yılı kutlu olsundur.
chp nin önde olacağı seçimlerdir.
Kazanması durumunda Akp nin 2023 hedefini garantileyeceği seçimdir.
ülkenin çoktan yarrağı yiyeceği seçimlerdir.

Belediye başkan adayları domalıyormuş tayip kimi sikerse o başkan oluyormuş.

Olur mu olur.
Seçilen parti: Çaykur Türkiye'nin gerçek çayı budur.
Chp'ninde akp'ninde alamayacağı seçim. içime doğdu.
Chpnin alacağı seçim reserved.
25 yaşında olacağım. Onun dışında bir önemi yok, seni seviyorum bebeğim. rezerve.
mhpmizin %30'larda oy alacağının garanti gibi göründüğü seçimlerdir.
Yılmaz büyükerşen'in eskişehir'e adaylığını koymasıyla en yaşlı belediye başkanı adayı olacağı seçimdir. Allah uzun ömür versin 83 yaşında olacaktır.
istanbul, ankara, bursa, adana, antalya, konya, kocaeli, gaziantep, şanlıurfa, hatay, kayseri ve samsun'da akp kazanır.
Mersin'de mhp.
izmir, tekirdağ , edirne , kırklareli ve eskişehir(bıçak sırtı) chp'de kalır.
Diyarbakır, mardin ve van hdp'ye kalır.
Oy oranı olarak
akp 45
Mhp 14
Chp 17,5
iyi parti 7,5
Hdp 13.
Diğer 3.

Not: önemsiz illeri saymadım. Kayda değer illere yönelik tahminlerim bunlar ve paylaşıldı .
eski bir chp seçmeni olarak tabiki oyumu reis in belirlediği adaylara vereceğim.Partinin başındaki adam çabalamaz, hiç birşey yapmaz, süs kuşu gibi dururken neden vereyim.
cumhurbaşkanı geçen hafta yaptığı açıklamada; eğer teröre bulaşmış kişiler başkan olarak seçilirse hemen gereğini yapar kayyumu atarız, yolumuza bakarız.

nihayet yıllar sonra beklediğimiz tepki geldi. çözüm ihanetinden sonra böyle şeyleri duymak güzel.

ayrıca binali yıldırım’a da ibbb teklif edilmiş, değerlendiriyormuş.
Tam 5 yıl önceden açılan başlık. Bence çok hırsızlık yapan kazanır.
Türkiye cumhuriyeti tarihinin en kritik seçimi. bu seçim yalnızca belediyeleri kimin yöneteceğine değil ülkenin geleceğine de karar vere.. şaka lan şaka. seçtikleri adaylardan birini bize seçtirecekler. değişen de bir skim olmayacak.
Hırsız olanların barındığı yerde seçim sonuçlarını beklemek biraz şey sanki aptallık.
24 haziranı hemen hemen tutturan bir kişi olarak şunu diyorum
Cumhur %52-53 civarında alr demiştim)
Türkiye Geneli
Akp%41
Chp%26
Mhp%11
Iyı%10
Hdp%9

Istanbul
Akp%50
Chp%38

Ankara
Yavas(Chp)%47
Akp= %46

Izmır
Chp%55
Akp %30

Bekleği ve görün...
seçim-toto nun başladığına işaret eder.
umrumda olmayan seçimlerdir. kimin geldiğinin önemi yok, giren çıkan hep bize.
istanbuldan binali yıldırım ın belediye başkanlıgı adaylıgını koyacağı seçimdir rakiplerinin kazanma ihtimali yok
bütün oklar binali yıldırım ı gösteriyor istanbul için çıkabilecek en hayırlı sonuç un binali yıldırım ın seçimi kazanması olarak görüyorum inşallah böyle olucak.
görsel
Maalesef yine akp'nin kazanacağı seçimdir.