bugün

"welcome to xx" temalı tabelasının altında "come as you are" yazan iskoç şehri.
ingilizce ve iskoçça'yla alakası olmayan türk insanının okumaya çekindiği şehir. ebırdiin diyorum ben. doğru mudur? *
seattle'a bağlı ufak bir kasaba.
onu bu kadar ünlü yapan, kurt cobain'in doğum yeri olması ve kendisinin günlüklerinde sıkça buradan ne kadar nefret ettiğinden bahsetmesidir. orda yaşayanlara da sürekli bir redneck yakıştırması yapar ki, burdan da kurt cobain'in nefretinin sebeplerinden birini çıkartabiliriz.
guyana'nın, pomeroon supenaam coğrafi bölgesinde bir yerleşim birimi.

bölgenin tüm yerleşim alanları için:

(bkz: pomeroon supenaam/#8478106)
kanada'nın nova scotia eyaletinin kuzeydoğusunda yer alan inverness şehrinde bir yerleşim birimi (community).

şehrin ve eyaletin tüm yerleşim birimleri için:

(bkz: inverness/#8829269)
(bkz: nova scotia/#8803347)

(government of canada)
(travelingluck)
kanada eyaleti new brunswick'in, carleton bölgesinde bir parish.

bölgenin ve eyaletin tüm yerleşim birimleri için:

(bkz: carleton/#8847864)
(bkz: new brunswick/#8803335)

(government of canada)
(travelingluck)
kanada/ontario'nun grey/west grey bölgesinde küçük bir yerleşim birimi (community).

(bkz: west grey/#8860827)
(bkz: grey/#8857950)

(government of canada)
(travelingluck)
aberdeen, grunge müziğin bugün bile halen kalabalık kitleler tarafından dinlenebiliyor olmasının sebebi olan küçük bir washington eyaleti kasabasıdır. müzik tarihine kurt cobain gibi bir ilahı kazandırmıştır.

ayrıca fotoğraflarına göz atıldığı takdirde kurt cobain'e hak vermemek mümkün değil.

http://www.google.com/ima...&biw=1024&bih=576

kurt bu kasabadan bu derece nefret ederken, tabelalarına "come as you are" yazmaları da işin ironik bir yönüdür.

görsel
(bkz: aberdeen fc)
cage the elephant'ın 10 numara şarkısı.

I've been tryin real hard...
To realize
But somethings take a long long
Long long time (a long time)

[Chorus]
Hold the phone
Hit repeat
You got me foamin at the knees
Saw the flame tasted sin
You burned me once again
Cut the cord, she's a creep
ABERDEEEEN
Way back [x3]

Never saw my dark side
In, in your eyes
Back and forth bloody fingers
Paintin up the sky
The sky

[Repeat Chorus x2]
iskoçya'da bir şehir.

zamanında fifa 2005'te bu takımı alıp lig yapmışlığım var. celtic ile rangers a acıyorum *
fifa 2005te ilk teklif yapan 2 buçuk yıldızlı takım ben onu o beni bırakmadığı için 2015e kadar beraber calışmıştık.
Amerika Birleşik Devletleri'nin Güney Dakota eyaletinde yer alan ve Brown ilçesinde yer alan bir şehirdir.