bugün

her gün bir yenisi gelen şehit haberlerini duydukça, bu şerefsizin talimatıyla beslenen pkk mensuplarınca abilerimiz, kardeşlerimiz öldürüldükçe, imralı adasında televizyonunun karşısında keyif çatıp, balını baklavasını yiyen yaratık.
beslemeye devam edelim evet.
dağda konserve kutularındaki bayat fasülyeyi yerken şehit olan askerlerimiz varken, biz bu adamı balla börekle besleyelim adalarda..
ne biçim haktır, ne biçim hukuktur anlamadım gitti. baklava demişken, baklava çalan hırsıza bilmem kaç yıl hapis cezası veren bu adalet, 30 binden fazla evladımızı öldüren bu adam için neden işlemez yahu?
oldu olacak özür dileyip salalım gitsin. işini daha rahat görür o zaman..
yuh artık yahu, yuh..
eceliyle ölmemeli bunun gibiler.
anasının bir günahı olmayan, serefsizligin sonradan kazanılan bir edinim oldugunu tüm türkiyeye göstermis, kürtlere karsı duyulan önyargıyı kat be kat artırmıs masa.
çok sayıda kürdün lider kabul ettiği şahsiyettir. türkiye'nin, kürtlerini mutlu edemediği sürece, böyle de gider.
eninde sonunda asılacak soysuz.
son zamanlarda giden 250 arkadasının yanına gitmek isteyen.
ankara siyasal bilimler fakultesi mezunu hulki cevizoglu nun sinif arkadasi ayrıca dhkpc orgutunun sozde lideriyle ayni sinifta okumus urfali amerikan tel masasi.
belkide aralarinda en sucsuz olan insan. adami gorduk, konusmalarini dinledik, bizzat yaninda bulunmus insanlarla da konustum, bu adam tam bir dana, kafasi fazla calismayan tam bir dag adami. hatta kendisi bir yakinina itiraf etmistir, ne oldugunu anlayamadim 90 senesinden sonra hersey kontrolumden cikti diye.

bunun arkasinda ve etrafinda bulunanlar ve pkk'nin siyasi uzantilari olan serefsizleri temizlemek lazim. piyonlarla degil vezir ve sahla ugrasilsaydi bugune kadar bu is cozulurdu.
bu parayı kazanmak için sırtında tonlarca yük taşıyan insanları düşününce verilen vergileri haram eden insanları duyar gibiyim .
http://www.internethaber....news_detail.php?id=141907
(bkz: böyle bir insan yok) (bkz: ama hayvan var)
hala bir sürü denyonun başkan-maşkan olarak adlandırdığı, entelektüel yetersiz ruh hastası, acımasız, orman yangınlarının talimatını veren tipsizdir...
her katil gibi eninde sonunda dengesizleşip kendini öldürecektir...
emine ayna adlı çok hücreli organizmanın söylediğine göre saçları zorla kazıtılmış.bitlendi herhal.
ona yapılan her saldırının onu güçlendirmekten öteye gitmediği , öldürülen her militanın onun varlığını daha da güçlendirdiğini anlamayan ve ölen her askeri vatan - millet adına sonsuzluğa uğradığını zanneden bünyelerin küfür ederek vs. egosunu tatmin ettiği birisidir. öcalanı bitirmek istiyorsanız bu aptal savaşı bitirin. ama ah garipler nerden bileceksiniz ki ülkenin yönetimini elinde tutan statükocuların da asker ve militan ölümlerini istediğini...
ne gariptir başkalarını uşaklıkla suçlayanların farkında olmadan başkalarının uşağı olması.
öcalan ,kürdistan, özgürlük deyip gençleri ölüme sürüklerken bizimkiler de vatan,millet, sakarya edebiyatıyla gençleri ölümlere sürüklüyor.
sonuç olarak zengin zenginliğine zenginlik katar , muktedirler de itidarlarına iktidar katarlar her iki taraftan ölen ,öldürülen binlerce genç beden üzerinde..
(bkz: sübyancı)

bazı kendini zeki zanneden eski büyüklerimizin bize altın tepside sunduğu kan emici.
Adına başlık açılmaya bile değmeyen insan diyeceğim ama insan değil başka bir şey.
maşadır.
(bkz: terörist başı)
sol frameye geldiğini görünce bir umut öldümü diye baktığım ölmediğini görünce üzüldüğüm deyyus.
ölse dahi dtp'lilerin "sayın ö....n(onu yazmak istemiyorum), öteki dünyadan gönderdiği mesaj da, türk ordusu silah bıraksın, pekeke sorunu 1 ayda biter diyooo..." şeklinde demeç verecekleri, ne olduğu belirsiz mahlukat.

evet kendisi öldükten sonra (allah, erkenden görmemizi nasip eylesin) öteki taraftan mesajını şöyle göndereceği kesin:

"aaaaahhhhhh aaaaaaaaahhhh, yanıyoruuuuum, türk ordusu aaaaaahhhhhhhhhhh ateşi kessiiin, aaaaaaaah pekekeeeeeeeeee ıııaaaaaahhhhhhhh, yağlı kazığı çıkartın .ötümden aaaaaaaaahhhhhhhh, sorunu biteeeeeeeer, aaaaaaaaaaaaaahhhhhhh, zebaniii yapma ne oluuuurrrrrrr, aaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhh..."
(bkz: sado-mazo-faşo)
(bkz: kobay)
sen git ankara siyasal da oku sonra da okuduğun üniversitenin devletine ihanet et. böyle insani sıfatlar taşımayan biri işte.
bu adama sayın demek suçtur. tabi birilerine göre. eğer sizin dediğiniz gibi olsaydı, önce başbakanınızın yargılanması gerekmez miydi?

bu adam mevcut yasalarca teröristtir. bölücü bir terör örgütünün lideridir. ama oturup düşünmek de lazım biraz. bu adamın mit ile bağlantısı aşikardır. ki bunu söylediğimiz için de bir zamanlar terörist ilan edilmiştik. biz malum linki bir kez daha gösterelim, belki merak edip okuyan çıkar.

http://www.acikistihbarat...m/haberler.asp?haber=6690

aslında linkte yazılanlar da çok önemli değil. öyle veya böyle, bu adam bir liderdir. bu adamın peşinden giden milyonlarca insan vardır.

bir düşünün yahu, hz. isa için veya islam peygamberi hz. muhammed için bile bir insan kendini yakmış mıdır? bu adam t.c'ne teslim edildiğinde insanlar kendileri yakmadılar mı? benzinliklerde yasaklanmadı mı şişe ile bidon ile akaryakıt almak?

ibne basın göstermez, göstermiyor! açın da roj tv'yi izleyin biraz. korkmayın onu izleyince terörist olmuyorsunuz. bakın neler neler yapıyorlar, dünyanın dört bir yanında.

ya da çok uzaklara gitmeyin. geçen hafta idi, istiklal de, galatasaray lisesinin önünde bu adamın tecritinin son bulması için basın açıklaması yapmadı mı yüzlerce kişi? biji serok apo diyorlardı üstelik, ben anlamadım ne demek istediklerini ya, siz anlamışsınızdır eminim...

bu iş artık bürokrasi ile çözülmüyormuş... bana pkk konusunda bürokratik bir tek adım gösterebilir misiniz? gösteremezsiniz, çünkü yok!

pkk 1.5 yıl tek taraflı ateşkes ilan etti. 1.5 yıl boyunca bir tek kurşun sıkmadı. evet bunu kendi kanalları söylüyor, ne kadar doğru olabilir ki? yalandır nasılsa... çok merak ediyorum pkk'nin 1.5 yıl bir tek kurşun sıkmadığı zaman aralığında ölenler niçin öldüler? çatışmada şehit düştü diyorlar, pkk çatışma yok diyor.

ama onlara inanılmaz ki! onlara niye inanalım ki? biz yapmadık derler, ama yaparlar.

yapmazlar işte yapmazlar! ibne basınınızdan daha çok güveniyorum ben onlara! niçin mi?

çünkü onların yaptıkları iş ve cezası belli. bir eylem daha az veya daha fazla yapmaları yakalanmaları durumunda cezalarını etkilemeyecek! kaldı ki; roj tv belli zaman aralıklarında yapılan eylemleri de göstermektedir.

yıllar önce basına 'teknik bir arızadan dolayı düşen helikopterde iki askerimiz şehit oldu' şeklinde yansıyan haberi, roj tv de göstermişti. işte teknik arıza diyorlardı;

bir pkk militanı roketi yolluyordu, helikopter düşüyordu. sonrasında ise yarı kürtçe yarı türkçe şu laflar çıkıyordu ağzından;

vurdum vurduuuummm! biji serok apo, vurdum.

ne demek istiyorum, bunlar yaptıklarına yaptık diyorlar zaten. hatta görüntülerle ıspatlıyorlar. ama ya yapmadık dedikleri?

ya sahiden yapmamışlarsa? o zaman kim patlattı güngören'deki bombayı? olabilir mi?

hayır hayır, olmaz! olamaz değil mi?

bu memlekette neler olmuyor ki azizim?

tsk zap'tayız diyor. zap'ı ele geçirdik, onlarda teröristi etkisiz hale getirdik diyor. görüntülerin olduğu yerde yarım metre kar var. bu zor şartlarda mücadele ediyoruz diyor, geçiyorsun roj tv'ye adamlar zap tan canlı yayın yapıyor. militanlar halay çekiyor.

ee olmaz ki ama, bir ülkenin askeriyesi, niçin kendi vatandaşına yalan söyler ki?

aynı sınır ötesi operasyonda yine roj tv bir çatışmada 7 tane korucunun öldürüldüğünü duyuruyor. adamların kimliklerini bile açıklıyor, bakıyorsun bizim çok sevdiğim basınımıza, roj tv nin haberinden 2 sonra 7 korucuya ulaşılamıyor diyor. arama çalışmaları devam ediyor diyor. roj tv nin kimliklerini dahi açıkladığı korucuların ölümü ancak 5 gün sonra bizim kanallarımıza gazetelerimize ulaşıyor.

demem o ki, bu adam amacına ulaşacak. haklı olduğu için değil! türkiye cumhuriyeti sayesinde amacına ulaşacak. bütün dünya bir gün bu adamdan bahsedecek, büyüklüğünden. buna da biz, basınımız, askerimiz, derin çetelerimiz sağlayacak!

yol yakın değil artık. yol yakınken dönelim diyemiyorum. yolumuz artık çok uzak, ama yine de dönülmez değil.
yakalandığındaki sarfettiği şu cümleyi hiçbir zaman unutamam heralde (bkz: benim annem de türktü)
konuşacak olsa ortadoğu falan birbirine girmez. spekülatif olmak leziz birşeydir ama zihni uyuşuk cemiyetlerin kalbine kurt düşse ses çıkaracak mecali yoktur. [ eyyübün tırnağı olamazsın , kafan ona değil bana dönsün]

öcalan'ın devlet tarafından kullanıldığı, pkk'nın hem dövüşülen hem de sevişilen bir terör örgütü olduğu, dövüşmek ve sevişmenin aslında birbirinin varlık aracı olduğu ve birbirine içkin olduğu bilinen gerçeklerdir. devletin resmi silahının , yine düşman bellenen terör örgütüne pazarlanması sizce yeteri kadar infial yaratacak bir hadise değil midir ? hadise'nin bacakları kadar aklımıza girmez ama !

apo konuşursa israfil sur'a üflermiş ! yapmayın arkadaşlar, herkes gibi konuşmayın. biraz daha farklı düşünün. herşey zaten aşikarken isyan etmeyen bir cemiyet herşey içinden birine dikkat çekince mi isyan edicek ? sindirir içine biter gider. bayramlarda analar soğuk mezar taşlarını kucaklamaya devam eder, analar ağıt yakar o kadar !

biz devletimize , biz sistemimize güveniriz. allah devlete halel vermesin.