bugün

entry'ler (28)

en iyi veda sözcüğü

- bir kaç gün daha kalamaz mısın?
-malesef gitmem gerek
- cok degil ya 2 gün daha
-malesef
-yolun açık aydın olsun seni seviyorum
-bende seni =(

turkiye de travesti olmak

türkiyede farklı olmanın bile çekilemedigi bir ortamda travestilerin hali gerçekten cok düşündürücüdür. her gün desem abartı olmaz travesti veya eşcinsel olanların öldürüldügü ve katillerinin hiç bir zaman yargılanmadıgı hatta teşvik edildigi bir ülkede yasamak gerçekten üzücü. daha 2 gün önce yani salı günü bir travesti evinde öldürüldü ve bütün haberleri izlememe ragmen tek biri bile bunu haber yapmadı. sadece şöyle diyorum eşcinsel kanlarıyla yasayan ahlakınız batsın!

pet society

kapitalist sistemin bize dayattıgı son oyun türüdür coins hesabınıza kredi kartı yardımıyla para yüklenilebilmektedir. en son bana tanımadıgım 52 kişiyi ekleten oyundur da ayrıca. bir süre sonra insan hayattan tad alamamaya başlar sürekli hayvanını düşünür hale gelir. ne iş yapsa kaç coins kazanacagının hesabını yapar gercek hayatta bu yüzden bulaşmadıysanız hiç bulaşmayın diyebilecegim oyun türüdür. bu oyunda yaptıgım hırsı hayatımda yapsaydım şimdiye kaç villam olurdu bee.

rus erkekleri

4 yıldır rusyada yaşamaktayım 4 yılda hoşuma giden rus erkegi sayısı 4te kalmıştır malesef. buradan da anlaşıldıgı gibi rus erkekleri malesef çok tipsizdir.

sabahın ilk ışıklarıyla gelen demir kesme sesi

bende diş gıcırtısı acısı veren sestir.

95 aldığı halde ağlayıp hakkım yendi diyen bodur

(bkz: genç agzına sıçarım asabımı bozma)

1983

dogdugum tarih. sonunun 3 ile bitmesi beni hep sevindirmiştir nedense?

ecayip heyvanlara benziyirsen

sanırım cok tatlı bir yazar.

35 kisinin idamini imzalarken elim titremedi

kendisi ölürken vicdan azabıyla içinin titremesine yol açan bir hadise midir bilinmez. elleri titreyenlerin titrerde...

flamingo 4

flamingo 3 sitesinden sonra yapılmıs olan sitedir.

flamingo

orta okul yıllarından beri uzun boylu ve cılız olmamdan kaynaklanması hasebiyle aldıgım lakap. pekte memnun degildim o dönem ama bakalım...

bana aşık olmayacağına söz ver

genelde bu cümleyi kuranlar yasak aşk yaşayan erkeklerden çıkıyor. bu erkekler gönül eglendirmek sekste sınırları zorlamak istiyorum seninle ama bana aşık olmazsan tarzı girişleri çok yaparlar. maldırlar bilmezler ki aşk laftan anlamaz ki !

kulak memesini emmek

sevgilimin sevişme öncesi beni hazırlarken yaptıgı eylem.

bu sefer kesin bitti

2 ay önce sevgilimden ayrıldıgımda söyledigim sözcük.
okulum dönem tatiline girdiginde 3 ay evvel söyledigim cümle.
birde en son okudugum kitap bittiginde verdigim hayret numaa cümlecik.

en iyi üniversite kampüsü

kesinlikle bilkent ve odtünün kampüsleri...

akrabalardan nefret etme sebepleri

ıslak ıslak öpmeleri.
ardından çene yarıştırmaları.
onlar geldiginde evden dışarı çıkamamak.
kendi bebeleriyle baş göz etmek isteme çabaları.

öcalan 2010 da aramızda olacak

bir s..ktir git diye cevap verilesi cümledir.

osuran kisiye kokunun guzel gelmesi

yanlış bir önermedir, kim yaparsa yapsın istersen sevgilim yapsın genede igrençtir, tiksinçtir,kusunçtur...

ay cok hamileyim

ayy çok farkında olmadan cok koymusum diyen erkegin karısının sözüdür.

yalnızlığın anlaşıldığı anlar

* kimi arasam acaba diye evde oturup beklediğinde, ancak hiç bir numara bulamadığında.
* yolda tek başına giderken camdan dışarı baktığında.
* okulda arkadaşların arasinda bir dersi alan tek kişi olduğunda ve geri eve dönerken.
* eve akşam gelip kimseyi bulamayip yemeğini ısıtırken.
* herkes gülüp eğlenirken içine bir şeylerin battığını hissedip tek başına gökyüzünü seyretmeye gittiğinde.
* çalan telefona hevesle atlayıp da yanlış numara olduğunu anladığınız an...