bugün

şu anda konuşan bıyıklı çocuk çok doğru konuşuyo.

(bkz: bıyıklı çocuk)
bakmaktan ibaret programdır efendim.
hulki cevizoğlu hislerime tercüman olup abbas abimize ayar vermiştir.

düzenleme : herkes birbirine ayar vermeye başlamıştır.
maltepe üniversitesi'nde yıllık 30000 TL ücret ödeyip kazanamadığı üniversitenin kazanamadığı bölümünü okuyup benden daha fazla kazanacak kızın fakir ama onurlu muhabbeti yaptığı programdır. An itibariyle Hulki Cevizoğlu fena ayar yemiştir...

--spoiler--
Sen DSHP'nin başına seçilerek mi geldin yoksa Rahşan hanım'mı atadı?
--spoiler--
zülfü livaneli ve beyaz'ı konuk ettiği programları ayrı bir zevk vermiştir izleyene.
hulki cevizoğlu'ndan siyaset adamı olamayacağını detaylarıyla bize sunan program. hayır üniversite gençliği bu değil bu olmamalı diyorum içimden. abbas güçlü hulki cevizoğlu'na sen diye hitap ediyor falan. şiddetli bir hevesle medya tarafsız değildir diyen gence abbas güçlü şu anda sen konuşabiliyorsun mikrofon elinde diyor. kendisi de bilirken medyanın durumunu sırf adama laf sokmak için demagoji yapıyor falan filan...
din propagandaları, siyasetçilerin birbirine gider yapma telaşı içinde geçmektedir. herkesin işine geldiği gibi konuştuğunu görmekteyiz.
Türkiye'de yaşayan kürt vatandaşı ??? arkadaşın afedersiniz sıçtığı programdır...

Kürt vatandaşı ne lan mal. Türkiye'de yaşayan ingiliz gibi mi?
programda, kendisini kürt olan bir türk vatandaşı olarak tanımlayan bir kardeşimiz sorunu çok net olarak ortaya koymuş, türkiyedeki tartışmalara ve kafalardaki soru işaretlerine benim açımdan nokta koymuştur.
En sonunda kürt asıllı bir Türk vatandaşı güzel bir şeyler söyledi lan... Helal olsun diyorum kardeşim.

--spoiler--
- Ben Kürt asıllı Türk vatandaşıyım... hastalandığımda ya da yaralandığımda hastaneden kovulmuyorum. Okula geldiğimde giremezsin burası bizim okulumuz denmiyor. Söylemek istediğim Türkiye'nin her yerinde kürt var, siz oradakiler. Biriniz de cesur olup kürt sorunu yoktur, Güneydoğu'da birilerinin karıştırdığı sorunlar vardır bu da kürtlerin üstüne yıkılmaktadır diyebiliyor musunuz?
--spoiler--
abbas güçlüye nolmuş dedim şimdi yayınlanan programda. hulki cevizoğlu'na hitap şekli, sinirli sinirli etrafa bağırması. bence bi tatile çıkması gerek ya da bıraksın en iyisi.
şaşkına döndüren program. aslında üniversite de diyebiliriz.

bunca hayatımda ben böyle şakşakçı üniversite görmedim. şaşırdığım olay da şu. biri çıkıyor ona sallıyor, biri çıkıp buna. alkış şiddeti hep aynı. ulan nasıl oluyor bu! eşit sayıda mı bölündünüz naptınız?
bu hafta konuk olunan maltepe üniversitesindeki öğrencilerin 'kalkıp bir şey söyleyemiyorum bari alkışlayayım' psikolojisinde olduğu programdır.
salon da hınca hınç dolu maşallah programıdır. höt desen göt diyecek hepsi sanki.

şakkıdı şakkıdı şakkıdı şak şak şak.

elini kolunu indir lan dangalak.

edit: hülkü cevizoğlu'na soru soracakmış kakülünü sevdiğim. *
aciz, çaresiz, depresif ve katkısız türkiye üniversite gençliği profilini ortaya döküp. türkiye bilimi için kaygılanmamız gerektiğini gözler önüne seren prooğram.
tam bir öğrenci-öğretmen ilişkisi yaşanmaktadır bu akşam maltepe üniversitesinde. çocuklar habire gaza gelip kendi aralarında konuşmaya başlıyor, abbas hoca onları susturuyor ama malesef mikrofonu almayı başaranlardan kaliteli bir soru ya da öneri hiç çıkmıyor.
maltepe ünv sindeki öğrencilerin fikri olgunluğa erişmediğini gösteren program.

(bkz: her hıyarım var diyene bir avuç tuzla gitmek)
(bkz: genç alkış)

yaleppim ne kadar saygılı gencler var sorusunun cevabı aynı zamanda bu program. büyüklerimizden böyle öğrendik, ama neden büyüğümüze öyle dediniz, bik bik bik.
an itibariyle erman toroğlu nun her türlü konuda baltalı ilahlık yaptığı program.
An itibariyle Arel Üniversitesi'nde canlı yayında olan programdır.Allahım bunlar gerçekten üniversite öğrencisi mi? gerçi Abbas Güçlü nasıl gazeteci ise bunlar da üniversite öğrencisi olur.Şaşırmamak gerek.
bir kızın erman toroğlu'na ayar vermeye çalışma işlemiyle devam ediyor. kavga etmeleri muhtemel
arel üniversitesinde ciddi ciddi zeki öğrenci eksikliği yaşandığını gösteren programdır. erman toroğlu beyinsizliklerinden sıkılan çoğu öğrenciye ayarın kralını vermektedir.hatta şu an ayar verdiği çocuğun sesi giderek büzülmektedir.genel olarak yanlış sorularla köşeye düşürmeye çalışmışlardır.yazıktır, günahtır.
erman hocanın herkesi azaladığı buraların agası benim dediği programdır. büyüksün erman hoca, gazi ye de bekleriz.
(bkz: abbas güçlü ile genç bakış)
mikrofonu eline alıp konuşanların ciddi bir şekilde cümle kuramama sorunlarının olduğunu belli eden program. abbas güçlü de erman toroğlu nu öve öve öküz etti anasanı satayım.