bugün

abaza erkeklerden daha zararsız tiplerdir.
ayda en az 5 ilişki değiştiren erkek delisi maymunlardır.
biscolata starz sayesinde deşifre olmuşlardır.
Abaza erkekleri melek bırakacak kızlardırlar.
Çünkü Abaza erkekler ağzının suyu aka aka dolanır eli boş olarak evine gelir yatar.
Aba abaza yada abazan kızlar gözüne kestirdiği hepsine sulanır. Yavşar yavşar sonra kaşar demesinler diye atar yapar gider. "Ne dedi? bu kim? noluyo?" der , olayın kurbanı olur kalırsınız saf saf ortada. *
Sonra abazan erkek sadece belirli bir tipe sulanırken bunlar her türden erkeğe sarkar.
Utangaç mı? Ver! komik olur onlar, oynarız onla.
Havalı mı? Ver! Ortam da yaparız onla.
inek mi? Ver! Okulu da geçeriz onla.
Yakışıklı mı? Ver! marka havası atarız onla...

Bu lise böyle uzar gider. Kısacası allah düşman başına vermesin.
Tek güzel yanı ise ki bir erkek olarak kendi türümü aşşağılamaktan utanıyorum.
Her 100 erkekten 65 i abaza ise Her 100 kadından sadece 5 i abazandır. Bu 5inde 2 si pasif abazandır.

O yönden karşınıza çıkma ihtimali gayet düşüktür. Çıkarsa en yakındaki abazan erkeği kıza kakalayıp ordan uzaklaşın. Çünkü manita, hoş kız olayına falan girmeye kalkarsanız ayvayı yersiniz abi. * * *
bir neslin hayali.
(#10576531) Birebir budur.
Edit:Beyler bayanlar bu entryi sadece şaka amaçlı girdim. Entry sahibi yazarın ricası üzerine bunu belirtiyorum. Öyle abidik gubidik mesajlar atıp rahatsız etmeyin milleti. "Adam olun lan!" gibisinden.
bazı abaza erkekleri solda sıfır bırakan tipler.
son zamanlarda bol bol rastlayabileceğimiz insan grubudur. bi erkek olarak bazen beni bile utandırabiliyorlar resmen. gerçi biraz olmasıda lazım sanki.
koca bir nesilin annesi olucak kızlardır.

- afedersiniz ama doğurmayın siz. ağzınızla sevişin. nolur.
evet bunlardan tonla vardır. kırmızı elma sözlük gibi bir zırvada...

örnek için: http://www.kirmizielmasozluk.com/entry/313931 *
örnekler o kadar inanılmaz çoktur bu sitede. hepsi birbirinden abazan bayanlardır. * *
facebook twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde boy gösteren kızlarımızdır. evet birçoğumuzun listesinde bulunur bunlardan. genelde sevgili bulamamaktan yakınırlar ve emir, malkoçoğlu gibi dizi karakterlerinin fotoraflarını paylaşır altınada çok yakışıklı, bizi bulmaz böyleleri gibi yorumlar yazarlar *. uzun lafın kısası bi koca bulunda rahatlayalım aq.
(bkz: hani nerede benim sazanlarım)
biscolata erkeği konularının altında sıkça görülürler. miğde bulandıran, kalitesiz kızdır.
bir çok kız böyledir, ama gizli tutar, yoksa ne tori blackler var aramızda haberimiz yok.
abazan erkeklerden hallicedir. iki yakışıklı adam görünce kamyon çarpmışa dönerler. akılları yalnızca bir yerde olduğundan diğer konular hakkında muhabbet edemezler. tamam abazan olma demiyorum yine ol ama zevk sıfır.
leş kızlardır.
Abazan erkekler kadar adabı yoktur.
Erkekler en azından sessiz sakin yerde yada yalnız iken niyetini dile getirir. Ancak abazan kızlarımız nerde görse direk dibi düşer dizmeye başlar.
görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar