bugün

yapma canım etme canım durduk yere düşündürüyorsun duygulandırıyorsun falan .
bi türlü izleyemeyediğim bir aamir khan filmleri.
bollywood un binbir suratıdır görsel

altın gibi bir kalbe görsel

çabuk dolan gözlere görsel

sivri zekaya görsel (dünya 3 cülüğü vardır)

her türlü yeteneğe görsel

derin bakışlara görsel

aşırı tatlılığa görsel

ve mükemmel bir gülümsemeye görsel sahiptir.
Filmlerde yansıttığı karakterlerin anarşistligine ve zekasina hayran olduğum, müslüman olmasına ınanamadigim yakışıklı abimiz.
Bana göre Kendisi dünya üzerinde en şu an yaşayan en gerçek insandır. Benim kafa yapım ve kişiliğimin onlarca kat gelişmiş halidir. Hayata bakışım bu adamın özellikle pk, 3 idiots, taare zameen par gibi filmlerinde verdiği fikirlerle aynıdır. Kendisinin hayatını iyice araştırdım, onun gibi insanlar oldukça bu dünya daha güzel bir yer olacak işte.. Keşke bütün olumsuz huylarımdan kurtulup bu abim kadar net olabilsem diyorum...
(bkz: seviyorsan git konuş bence)
benim yolum/aamir khan'ın inanılmaz yolculuğu isimli biyografi çıkmış oyuncu.
hint sinemasını şahlandıran oyuncu ve sanırım aynı zamanda yönetmen gibi bir şeydi.filmleri güzeldir ve sosyal mesajlar içerir izlenebilir bence.
Bollywood'a yön veren oyuncu-yönetmen filmlerinin hepsinde üst iletiyi harika bir şekilde vermiştir.
işlevi yüksek oyuncu.
gençliği.

görsel
Hemen hemen her hindu filminde bulunan,

aynı filmde hem duygusal davranabilen,

hem ağır abi takılabilen , hem komedyen olabilen kişiliktir.
film kültürü olmayan kroların ve özellikle muhafazakar kezoların ilah olarak gördüğü vasat oyuncu/yönetmen ya da ne boksa işte.
vucudu yüzünden bayan arkadaşların ilgisini çeken abimiz. ama ghajini'de ne vucut yapmış be.
Bollywood un en iyi aktörlerinden biridir. Hem düşündürür hem güldürür hem ağlatır. Kısaca aamir mesleğinde iyidir.
yine troll dolan başlık. aamir khan filmlerine boktan, izleyicilerine zevksiz demek saçmalıktır! hindistanda adam akıllı, eğitici öğretici ne kadar film varsa aamire aittir. konusuz dans dolu hint sinemasını, dünyaya tanıtıp kendi tarzını oluşturmuş bir oyuncudur aamir khan. ayrıca yönetmenliği de oyunculuğu kadar harikadır, keza kişiliği de öyle. kısaca "hint sinemasının başına gelmiş en güzel şeydir" kendisi.
bir siki beğenmeyen elit beyefendilerin başlığına doluştuğu oyuncu. he amk he oyunculuğu kötü aynen.
Milletin duygularıyla oynayarak biryerlere gelmiş vasat oyuncu.
Ergenleri etrafına toplayarak kendisini kral ilan etmiştir.
shahrukh Khan'ın yakınından bile geçmez.
Hem yetenek hem de diğer özellikler bakımından.
3 idiots filmi ile de bazı idiotların sevgisini kazanmıştır.
En tipsiz oyuncu.
hint filimlerini büyük kitlelere sevdiren, sinema setlerinde büyümüş son derece başarılı oyuncu ve yönetmedir.
Hindistan sinemasını çok daha fazla sevmemi sağlayan oyuncu,yapımcı ve senaristtir.
Şapşik Hintli yönetmen.
filmleriyle farkındalık yaratan ve dahada yaratabilecek yegane oyuncu/yönetmen.
görsel
3 idiots gibi güldürürken düşündüren, Ghajini gibi duygusal ve her çocuk özeldir gibi anlamlı filmlere imza atan, Bollywood'da 3 büyük Khan'dan biri olarak bilinen
bollywood'un en önemli oyuncu ve yönetmenlerinden biridir.