bugün

entry'ler (165)

kış mevsimi neden sevilmez

doğalgaz faturası yüzünden..

sözlük yazarlarını mutlu eden şeyler

hafif yağmurlu havada yürüyüş yapmak.

kemal kılıçdaroğlu nun en karakteristik özelliği

aktrollerin hoşuna gitmeyen şeyler söylemesi.

sinirlenmek

insanız hepimiz sinirlenebiliriz ama önemli olan kontrol altına alabilmek.

hayvan tecavüzcüsüne 6 ay cezayı çok bulan vekil

kimse benim yoğurdum kara demez. normal bi durumdur.

akp ye yeni genel başkan önerileri

en yakışıklılıarı yalçın akdoğan, bence onun hakkı.

yazarların tuttuğu futbol takımı

adanademir spor.

5 kuruş para üstü beklerken akıldan geçenler

beş kuruş için şimdi beklemeli miyim diye kendini sorgulama anı.

şarkılardan akılda kalan cümleler

bebekte 3-5 tur atarım.

yüzünüzde tebessüm oluşturan insan

karşı bölümdeki güzel kız.

soundtrackleri harika filmler

londra bulvarı.

acun ılıcalı nın ülkeye katkısı

dedikoduyu legalleştirmek, ahlaki değerleri tahrip etmek vs. adam işinde başarılı misyonunu çok iyi yerine getiriyor. öğrenci evinde tv olmadığı için hiçbir programını izlemiyorum (olsaydı belki ben de izliyor olacaktım). ancak ne zaman haber sitelerine girip baksam adamın programında kim ne yapmış haberleri var. yani izlemeyeni bile bir şekilde haberdar ediyorlar. izleyin efendiler izleyin diyorlar. beyniniz uyuşuncaya, kafanız duruncaya kadar izleyin. izleyin ki ülkede gerçekte neler oluyor düşünmeyin. düşünmeyinki sorgulamayın. sorgulamayın ki soyguna vurguna ses çıkartmayın. neyse bu konu uzar gider.

sözlük yazarlarının ilişki durumu

aramızda birşey yok sadece sevişiyoruz.

özel üniversitede okuyacak kadar beyinsiz olmak

biz devlette okuyoruz da ne oluyor. bölüm başkanlığını vermişler bir şerefsizin eline o da kendi ibneliğinin acısını öğrencilerden çıkarıyor. kimsede adama birşey yapamıyor. niye çünkü üniversiteler özerk. öğrencilere kan kusturmaktan zevk alıyorum diyo şerefsiz açık açık derste. özelde olsa bunu yapamaz ibne herif. geberir inşallah en kısa zamanda da mezunuyet hayal olmaktan çıkar. keşke param olsa özel üniversitede okusam en azından mezun olma ihtimalim olurdu.

avrupa yakası

izlediğim en kaliteli komedi dizisidir.

lise yıllarından hatırda kalanlar

okuldan mezun olurken hoşlandığım kıza artık nasılsa son gün söyleyeyim diyip söylemem ve onunda bugüne kadar niye söylemedin demesi. en çok hatrımda ve içimde o kalmıştır.

sedat peker e buradan meydan okuyorum

mesele yüz yüze geldiğin kişilere meydan okumak. hariçden gazel okumak değil.

en saygın meslek

hakkıyla yapılan tüm mesleklerdir. işini en iyi şekilde yapan herkes saygınlığı hak eder.

siz beni artık sevmiyorsunuz deyip 0 veren hoca

imha edilmesi gereken zavallıdır.

baba sevgisi

babaların erkek çocuklarına da göstermesi gereken sevgidir. Baba eğer sözlüğü sen de kullanıyorsan sözüm sana...