bugün

hoş gelmiş çıtır yazar. nickinden dolayı nick altı açılmaya üşenilmiş galiba
sanırım nickini 3 yaşındaki kardeşi almış olan yazar. hoşgelmiş.
nicki; a harfi ile 1 rakamını eşleştirme eyleminin akabinde, a ve 1 rakamının yanındaki diğer harf ve rakamları sırası ile eşleştirme durumundan ibarettir. hoş gelmiştir.

not: aynştayn olma hakkını başka bir yazara veremezdim. her şeyi bana soracaksınız. ben saksı değilim!11
(#16535847) şu entryi girer girmez bayan olduğu anlaşıldığı için, şu saatte abaza götveren yazarlar tarafından nick altına hücum edilen yazar.
(#16535847) yeni bir kezban olduğu düşünülen yazar. hoşgelmiştir.
edit: imla.
Q klavyenin temel harf sırası ve üst num. sırasını kendine nick edinmiş yazar. hoşgelmiş...
nickinden anlam çıkarttıramadığım yazar. sanki benim ki çok anlamı da. neyse. hoş gelmiş, sefa da getirmiş.
en kısa zamanda sevişeceğim yazar.

not:lezbiyen mode on.
hosgelmis citir yazar, insallah muhendis degildir.
kayıp yazar. uzun süredir girmemesi başına bi şey mi geldi sorusunu akla getirmektedir.

edit: ah ben bu şom ağzımı ...
kaybettiğim can yoldaşım. beni gördüğünü biliyorum. çok ağladım senin için affet beni olur mu? elbet hepimiz gelicez yanına. mutlu ol orda. ama seni asla afetmiycem. bizi bırakmaya, kahretmeye hakkın yoktu senin. yanımızda olmalıydın hep.

geçirdiği kazayla, -ve vefat etmesiyle- beni de kendiyle öldürmüş eski yazar.
nick alırken klavyeye bakmadan yazmış yazar. hoşgelmiş.
nick alırken klavyeye yumruk atmış yazar.
Mekanı cennet olsun. Allah ailesine ve tanıdıklarına sabır versin...
ruhunun ve ailesinin huzur bulması dilenen yazar. allah rahmet eylesin.
olum haberinin dogru olup olmadigini merak ettigim yazar. uzun zamandir girmedim sozluge. en son onla mesajlasiyoduk. saka mi abi. gayet dostca iliski kurmaya baslamasitik. bir yazar bilgilendirebilir mi be.