bugün

bugün kampüste onlara bakıpta duygulanmama neden olmuştur. kendimi yaşlı hissedip 4 sene önce de ben böyle mal mal geziyor muydum lan hissine kaptırdım kendimi. acınılası bir durum olmuştur.
zorunlu edit: bugün kantin nerde diyen gruba (daha doğrusu yolunu kaybetmiş bir liseli sandım ilk başta) siz bu okulda mısınız sorusuna evet cevabı alarak dumura uğradım. kaç doğumlu olduklarını sorduklarımda 94 ve 95 dediklerinde eve kendimi zor attım.
yeni edit: hesap bilmeyenlere. 5 yaşında okula başlayan biri 12 yıl sonra 94 doğumlu olur ve üniversiteye girer. 95 doğumlu birinin üniversiteye girmesi extrem bir durum olarak nasıl açıklanır onu da bilmiyorum.
inanmayanlar için edit: kıçımdan uydurduğumu düşünüp başlık parsellediğimi iddaa edenlere,11.000 kişilik fakültede o iki kızı bulup tekrar tekrar sorup ses kaydı yapacam artık. capsi koyduktan sonra hala yavşak yavşak entry girebilecek misin bakalım o zaman.
(bkz: not found)

2011-1995 = 16
16 yaşında üniversiteye mi başlanılır lan.

2 sene erken başladıysa da (bkz: yazık la kimin çocuğuysa).
2 yıl sonra gerçekleşecek olay. çocuklar daha lise 3, naptınız aga.
(bkz: bize öyle bir bilgi gelmedi)
tam zamanlarıdır. *
atmışsın ama tutmamış.
93lülerin liseden yeni mezun olduğu senede 95lilerin üniversiteyi kazanması şaşırtıcı bir durumdur.
bunu mu demek istediniz?
(bkz: 93 lülerin üniversiteye başlaması)
(bkz: euro 96)

(bkz: alpay özalan)

(bkz: izledim lan ben o maçı)

(bkz: siz kundak)
kardeşim hiç sınıfta kalmadığı üzere hali hazırda yeni lise 3'e başladıysa, bölümünde pek fazla yaşıt bulamayacak olan cocuktur.
95 doğumlular şu an lise 3. sınıfa gidiyor.93 doğumlular üniversiteye başlar ancak onlarda ilk senesinde kazanırsa.
Hesaplaması zayıf bir yazarın iddiasıdır. Zira 1995 doğumlular 16 yaşındadırlar şu an için.
ben velisiyim diyen insanlar gördüm bugün sözlük. ibir ibir ibretlik.
başlığı açan yazarın günümüz şartlarında hata yapması sebebiyle açılmış olan başlıktır.

2 sene sonra gerçekleşecektir bu durum.

zira 95 jenerasyonu şu an lise 3'tedir.
o gün 92 lilerin yaşlanmaya başladığı gün olacaktır. ne yazık ki.
5 yıl sonra 2000 liler başlayacak ona ne demeli.

Not: 2000'li değilim. *
bir 87li olarak; (bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
Önümüzdeki sene başlayacaklardır.
henüz olmayan olaydır. bu yıl 94'lüler başlayacaktır, seneye onlar da başlar artık.
üniversiteye başladığım gün doğanların üniversiteye başlaması olayıdır.

üniversitedeki öğrencilik olayım bu sene bittiği için hayata dair güzel bir detaydır...*
84 lü biri olarak (bkz: düşündürücü)
akıl yaşta değil baştadır mütemadiyen..

ama 95li nedir arkadaş ya? doğdu mu lan onlar..
95lılerle unıversıye başlamak kadar koymayandır.
güncel Önemli Başlıklar