bugün

bir tümen erkekle samimi ilişkiler kurmuş azgın kadındır. ''sıra bana ne zaman gelecek acaba'' diye sormama sebeptir.
inandırıcı değildir.

şöyle bir hesapla;

1 yılda 365 gün 6 saat vardır.

9*365 gün= 3285 gün
9*6 saat= 54 saat, buradan da 2 gün var

3285+2= 3287 gün yapar 9 yılda

5000/3287= 1,5211 kişi

yani bu bayan arkadaşın 9 yıl boyunca birbirinden farklı insanlar olmak üzere; ortalama günde 1,5211 kişiyle yatması, yani bu da; bir gün 1 kişiyle bir gün 2 kişiyle, 47 günde bir olacak şekilde de 3 kişiyle yatması gerekmektedir...

imkanı varmıdır bana kalırsa imkansızdır...
mahallenin görmüş geçirilmiş kadınıdır.
folloş olmuş kadındır.
-ı bazı sayılarla çarpın bölün kesin 40 elde edersiniz, henüz bir yazarın bunun üzerinden espri yapmaması ilginç
5 bin erkek.
kişi başı yüz dolardan,
500 000 dolar.
parayı harcamayıp faize yatırsa, e akşam yemekleriyle öğle yemeklerini de bedavaya getirse, arada bir kaç zengin kaz bulup yolsa hiç olmasa 1 000 000 dolar karda olur.
insanlar bari ekmek parası kazanmak için yapıyorlar adı orospu oluyor, bununki ne olsa ki.
tanım: 16 yaşından 25 yaşına kadar 5 bin erkekle cinsel münasebette bulunmuş ablamız. insanlığımdan utandım.
artık işinde profosyonellesmis kişidir.
master degree olmuş kadındır. aşmıştır onu artık zenciler tatmin edebilir sadece.
(bkz: yapma demiyorum hobi olarak yine yap)
Emeklilik icin gununu doldurup, yasini beklemektedir. %40 is goremez raporu alirsa (ki cok muhtemeldir) gunu de beklemez.
asla orospu değildir, hemde katiyen orospu değildir. çünkü kadının kuralı ''Asla başkasına ait bir erkekle birlikte olma'' böyle bir kuralı olan kadın orospu olamaz benim gözümde, bu kadar da net konuşuyorum.
eğer hesaba gidirilse 1 yıl= 365 günden hesaplarırsa 9 yıl= 3285 yapar. bir kadının 9 yılda 5000 kişi ile yatma olayı matematik hesaba dökülürse, hiç durmadan olayı gerçekleştirmesi ve yaklasık 2 günde 3 kişi ile yatması demektir, bu da akla aykırı geldiğinden dolayı tamamen düzmece yalandır.
· (bkz: önüne gelen erkekle yatan kız)
1 yıl 365 gün 6 saattir. 9 yıl 3287 gün 6 saat yapar. Yani ortalama günde 1,48 civarında erkekle yatmıştır. Işin matematiksel boyutu budur.
cinsel organı 10 cm sarkmış, götü pörsümüştür.

(bkz: lord of the bitch)
(bkz: bu değil bu değil bu bizim köyden değil)
saygı duymak gerekir.
(bkz: 5000 yılda 9 erkekle yatan kadın)

(bkz: lütfen küçük atalım teresacım, rahipler de yesin)
türkiyeye uğrarsa bu sayıyı 1 yılda 10 bine çıkarma ihtimali yüksek olan kadındır.

kevgire dönmesini sorun yapmayacak çok erkek bulur burda.
genel evlerde çalışan emekçi kardeşlerimiz de bu sayıyı görmüşlerdir diye düşünüyorum. türkiye'de tabi.
bir asparagas milliyet/hürriyet haberi. genelde ve hep nedense ingiltere menşelidir bu haberler. kaynakları da tabiii ki asparagasçı ingiliz tabldot gazeteleri.
5.000 farklı kişi değildir.
saf kan orospu kadındır. bağımlıdır ve sevgiden yoksundur, yüksek olasılıkla problemleri vardır.
9 yılda bile 3285 gün olduğu varsayılırsa, 12 saatte bir, bir erkekle yatakta seks yaptığı varsayımı yapılabilen kadındır. yalnız kadının organı zaman aşımına uğramıştır *mk. bolu tüneli yanında halt etmiştir.
nefsin *mına koymuş kişidir.

nefis:iş benden çıktı aga.