bugün

her türlü penisi görmüş, tanımış; tecrübe olayını yemiş bitirmiş kadındır. 50'li yaşlarında şiddetli bel ağrısı çekme ihtimali de oldukça yüksektir.

http://www.milliyet.com.t....2010/1276079/default.htm
koğuş sistemi olan bir yerde yatabilmesi gayet mümkün olan kadındır. koğuşun temizlikçisi olabilir mesela gayet normaldir.

edit: vay canına gerçekmiş. linke bakmamıştım. ayrıcana böööğhhh.
(bkz: prolapsus)
yattığı yerden kalkmayacak bir kadın.
çok yönlü kadındır.
18 yılda 10 bin erkekle yatması muhtemel kadındır.Vajinası bolu tüneli gibi bir örüntü olusturmus olabilir.
nefsini doyurmuş kadındır.

(bkz: azıyor efendim durduramıyoruz)
50 yaşına geldiğinde ingiltere'nin yarısıyla yatmış olacağı muhtemel kadın.ama bi kaç sene sonra anca yatar.çünkü ona yetecek erkek pek yoktur dünyada.tabi saat satan zenciler hariç.
muhtemelen aids olmuş kadındır. ha olmadıysa gücüm yetene kadar deyip devam edebilir. binide bir, beş bini de.
nirvana'ya ulaşmakla kalmamış seviye atlamış olan kadın.
orospuluğun kitabını yazan kadındır.
kariyerinin doruğunda olan kadındır. hatta tur bindirmeye devam eden kadındır.
penis açılımı yapmış kadındır.*
sex and the city filminden etkilenmiş kadındır. ama maalesef filmin adını "sex with the city" olarak okumuş.
(bkz: 30 bin kadınla nasıl birlikte oldum)
YALAMA OLMUŞ KADINDIR
9 yılda 5 bin erkeğin aslında birbirleriyle yatması gibidir. hepsi birbirine ait izler taşıyordur. kadın ise aşmış bir kişiliktir.
(bkz: kız arkadaşının nikki lee olması)
5 bin erkekten biri de ben olduğum için utanç duyuyorum.
günde ortalama yaklaşık 2 kişiyle beraber olmayı başarmış,bravo:).
5000 bakımı gelmiş kadındır.
haberin altındaki yorum süper:

"9 sene; 9x365 den 3285 gün yapar. Kızcağız sadece 5000bin kişiyle yatmış ortalamsı Barosun maç maşına gol ortalamasına yakın. Topçu da olur bundan. pekiii yeni ilkokul problemimiz hazır. 16 yaşından 25 yaşına kadar 5bin erkekle yatan Ayshe 86 yaşına geldiğinde kaç bin erkekle yatmıştır?Cevap 38. 888, 88 Parayla yapsa Cari Açık bile kapanabilir."
halinden memnun olan kadınmış. sabah kalktığında kime versem diye düşünüyor heralde. ayrıca inci sözlüğe bi uğrasa iyi olur.
türkiye de olsa bu sayı milyonları bulurdu.
(bkz: a bu benim lan)*
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar