bugün

Fenerbahçe'nin Konyaspor'un yenilmezliğine son vermesi beklenen mücadele. Ama şu da unutulmamalıdır ki Aykut Fenerbahçeyi iyi tanıyor. Şahsi görüşüm maçın 1-1 ya da 1-2 bitmesi yönünde. Eşitliğin bozulması için Fenerbahçe'ye biraz şans gerek bu müsabakada.
zor bir maç, zor bir hafta olacak. umarım fenerbahçe galibiyetle ayrılır, şampiyonluk yolunda devam eder.

başarılar diliyorum...
hiçbir mutluluk sonsuza dek sürmez.

yeri geliyor barcelona da yeniliyor. Konya süper. kısa bir mola. sonra yeniden devam.

fener maçı alır.

not. bursaspor.
başarılar fenerbahçem. vurduğun gol olsun. şampiyon biz olacağız.

görsel
Beyler iddaa haram ama oynayacaksanız bu maç üst olur.
Bir konyaspor taraftarı olarak bu maçın üst biteceğini düşünüyorum ve aykut hoca fenere ters saplar.

Göster gücünü konyaspor.

Skor tahminim 2-1 konya alacak.
Başarılar konyaspor. Avrupa yolunda yolun açık olsun. Taraftarın her zaman seninle.

edit: ne kadar da korkak fenerli varmış.

edit 2: teşekkürler konyaspor.
fenerbahçeye hanyayı konyayı göstereceğiz inşallah.
Üzgünüm ama bu maç bizim olacak efsane taraftarla.
bu maçı izleyecekler 2 soruya cevap bulabilir.
1- defans nedir?
2- nasıl yapılır?
bu sezon anadolu'nun gururu olan konyaspor'un favori olduğu maç.

konya yenilmez.
konya seyircisi hiç yenilmez.

bursa'dan konyasporumuza başarılar.
Fenerbahçemizin zor engeli aşarak yoluna devam edeceği maç. Evet.
zor geçecek maç. puan kaybetmememiz gerekiyor. kazanırsak, şampiyonluğu büyük ölçüde garantilemek için önümüzde sadece gs maçı kalıyor. şu 2 maçı fire vermeden geçersek şampiyonuz.
vurduğumuz gol olsun.
normal şartlar altında konyaspor'un fark atacağı maçtır ama aykut kocaman gibi anormal bir durum var.

konya fenere yatar. teşekkürler.
Aykut kocaman ın sınav maçı.
Rıza çalımbay a demediğini bırakmayanları aykut a yalvarırken görmek yetti gerçi.
Rıza ya "rıza efendi 2 ekmek 1 süt" pankartı açan şerefsizlerin geçen hafta "adamsın rıza hoca" nidalarını gördük ya daha da gam yemem.
Ha fener gene yener daha önce çok yedi.
Göreceğiz aykut hocanın bu adamlığımın maçı dediği karşılaşmayı. bekliyoruz.
Fener bu maçı geçse de şampiyon olamayacak şampiyon belli.
Ligin mental ve fizik olarak en diri takımı konyaspor. 2016 yılında mağlubiyet yüzü görmedi kısıtlı kadrosuyla alkışlanacak işler yapıyorlar.

Çok zor geçecek 2 takım açısından konyaspor taraftarı ile baskı kuracaktır alacağı galibiyet ile uefa kupasına doğrudan katılmayı büyük ölçüde garantileyecek.

Fenerbahçe şampiyonluk iddiasını güçlü şekilde devam ettirmek istiyorsa 4 günde oynayacağı 2 zor deplasmandan 6 puan çıkarmalı zira beşiktaş'ın fikstürü daha kolay.
sonucunda alacağımız sonuç gidişat için çok önemli bir gösterge olacaktır.

şu an tüm ipler bizim elimizde. bu yüzden oyuncularımız büyük bir baskı altındalar. lakin önemli olan o baskıyı yönetmektir.

ve eminim ki fenerbahçe gibi büyük bir takımın oyuncuları maçlara 'full performans' psikolojisiyle hazırlanıp, aynı zamanda sakin ve sağlam kalacak ve konsantrasyonu yüksek tutacaklardır

ve bu maçta da bu şekilde sahaya çıkacağız.

evet zor bir maç olacak ama sonuç ne olursa olsun; her zaman takımıMıZın arkasındayız ve full destek olacağız.
fenerbahçe'nin kalan en zor maçlarından olan maç, kazanmamız halinde lider olup, beşiktaş'a karşı psikolojik üstünlük kuracağız. ki 2 gün sonra beşiktaş, bursaspor gibi çıkışta olan bi takımla oynayacak. bu maçı kazanmamız halinde, bursaspor maçını psikolojik olarak kaldırabileceklerini düşünmüyorum.

gelelim konyaspor'a, stsl'de istikrarı yakalamış ender takımlardan biri konya. aşşağı yukarı oyun tarzları belli. doğru alan savunmasını yaparak, rakiplere geniş alan vermemeye çalışıyorlar. topun arkasına geçen her topçuları kendi alanını çok iyi kapatıyor. hücum da beklerini en az bizim kadar kullanıyorlar. orta sahada çift yönlü oynamaya çalışan s. holmen, ve 2 defansif ön libero görevinde a. çamdalı, v.fındıklı var. özellikle holmen ceza sahası içine koşular yapan, ters kanada iyi top dağıtabilen bir topçu görüntüsü çiziyor. takımda yaratıcılık olarak alban meha, samuel holmen, ve kısmen ömer ali şahiner dikkat çekiyor diyebiliriz. ki en skorer oyuncularından biri olan a. meha kendi kanadını iyi kullanıp, zaman zaman da içeri girerek oyun kurabiliyor. sol kanada önlem almak lazım. savunma anlamında da gedikleri yan top, savunma arkasına atılan uzun toplar ve özellikle sol kanatta açık vermeleri. yan topları, duran topları iyi kullanamadığımız için bunları ne kadar avantaja çevirebiliriz orası muamma tabii. beklerimizin yaratıcılıkları bile bu maç tam anlamıyla kurtaramayabilir bizi. pas oyununu iyi oynayıp, a.potuk gibi orta sahadan top taşıyabilecek, dikine kat edebilecek bir oyuncu, özellikle bu maç için tam ihtiyaç.

kısaca 'küçük fenerbahçe' ile oynayacağız, bir nevi a. kocaman'ın fenerbahçe'si de diyebiliriz. rakip takımda 1 adet fernandao,1 adet v. şen,1 adet g. gönül olsa idi şüphesiz ki, şampiyonluğa oynarlardı. şayet topçularımızda birazcık hırs, motivasyon, aidat duygusu kalmış ise bu maçı zorlanmadan kazanır,3 puanı hanemize yazarız.
kırılma maçlarının ilkidir. fenerin ne yapıp edip kazanması, bunun için de maçın başından itibaren önde basıp agresif oynaması gerekiyor zira aykutun takımı rahatlıkla 60-70 dakika her rakibini uyuyabilir. rölanti başlarsa geçen yıl 1-1 biten maçın bir benzerini izleriz ve puan kaybederiz. ferdi ile mecburen oynayacağız umarım bursa maçındaki gibi anlamsız vuruşlar yapmaz. aykut yatacak diyenlere acil şifalar diliyorum. yalnız beklentim şu ki konya fener 3 kez karşılaşacaklar kupayla birlikte konya bu üç maçta toplam 2 golden fazla atamayacak. akşam alınacak galibiyet bjkyı bir düşünce almasına vesile olacaktır. o stadı açmayacaktın başgan puan kayıplarını orada yaşayacaksın.
Bu maç, sonucu ve yaşanacak olayları ile haftaya damga vuracaktır.
Konyaspor'un şampiyonlar ligi şansı matematiksel olarak devam ettiği için bu maçı en az Fenerbahçe kadar önemsiyor.

Ayrıca, 20 nisanda Türkiye kupası için tekrar karşılaşacak bu takımlar bir nevi birbirlerini de tartmış olacaklar.

Şahsi kaanatim; Konya golü erken bulursa maçı farklı skorla kazanır. Eğer Üçüncü çeyreğe kadar gol yemez ise gene kazanır. Diğer durumlarda maç her türlü berabere biter.
aykut domalmazsa konya fenerin eline verir. bakak görek, kokusu çıkar akşama.

- ve dediğim çıkar.
Konya da olmama ve bilet bulmama rağmen gitmeyeceğim maç. Van Persie yok ,Fenerbahçe de zaten gol yollarında etkisiz son Zamanlarda. Konya desen zaten yaslanıyor. kısaca sıkıcı olacağını düşündüğüm maç.

Edit:çok fena yamuldum dk 2 de gol mu olur ?
Fenerli olduğum için iyi ki gitmedim diyorum şimdi de.
Torku konyaspor kaliteli takımların pas yüzdelerini aşşağıya çeken oyunu soğutan oyunun zevkini aşşağıya çeken maçlarını izlemesi zevksiz bir takım fenerbahçede aynı şekilde bir takım biraz daha pas yapan fakat gol yollarında etkisiz savunmasıyla ön plana cıkan bir takım bu maç izlemesi zevksiz gol pozisyonu az alt biteceğini düşündüğüm bir maç..
Eğer kazanılmazsa galatasaray maçı formalite olarak kalır. Kırılma maçı.
Normal şartlar ve stadyum ortamı dahilinde Fenerbahçe' nin puan kaybedeceği maç. Bu sezon şu ana kadarki Konyaspor da puan kapacak güçte. Bekleyip görelim.