bugün

"zevk almaya bakın" diyenler vardı maç öncesi.

biz zevki aldık size sonrası kalsın.
o son golü atmasaydın iyidi ronaldo..
Gene de çok iyi maçtı daha iyi olabilirdi ikinci yarıda oynadığımız gibi birinci yarıda da oynasaydık bu maçı alabilirdik.
Şerefle bitirmek bu olsa gerek, üç şahane golle en azından kendini gösterdin galatasaray. Tebrikler..
fenerlilerin "sonuçta yarı finale madrid çıktı amk yeaaa" diye bahane buldukları maçtır. hazmedemiyorlar abisi.
avrupa'ya güzel veda ettiğimiz maç.

teşekkürler galatasaray.
galatasaray onurunu haysiyetini ve karizmasını üst düzeyde olduğunu gösterdiği sıradan bir maçtı.
Evet, aynen (bkz: #19264324) oldu. Lakin, Fatih Terim' in Amrabat' ı oyuna biraz geç aldığı kanısındayım. Amrabat' ı ilk maçta dakika en geç 75' te almalıydı. Karıya kıza karşı heyecanlanmayan benim elimi ayağımı titrettin ya galatasaray, Teşekkürler.
kim olursan ol futbolda rakibini küçümsersen, lakayt oynarsan cezanı keserler. madrid ilk yarının sonlarına doğru ve ikinci yarının başında ne işimiz var burda bitse de gitsek havasına girince galatasaray cezasını kesti.

galatasaray ez azından türkiye liginin son şampiyonu bu kadar aşağılanamaz dediği için kendisine teşekkür ederim. kralın kibirli askerlerine türkiyenin daha katar olmadığını kanıtladılar helal olsun.
Galatasarayın umutları bir an olsun yeşerttiği maç , olsun elensin , olsun yarı finale gidemesin . Ama gerçekten bir Fenerli olarak çok iyi top oynayıp yendiği bir maçtı . Teşekkürler .
galatasaray'ın real madrid'e üç gol attığı maç. "tebrik ederim" de be kardeşim , "helal olsun" de.
sneijder skor 1-1 iken kaçırdığı golü kaçırmasa belki de şu an uzatmaları izliyor olurduk. o hata sonrası moralman daha çok çökerlerdi.

teşekkürler galatasaray. lazio karşısında başarılar fenerbahçem.
galatasaray' ın ikinci yarıda ki oyunuyla hak aettiği maçtır.

madrid maçı verdi diyen andavallarada mourinho' nun son 10 dk 3 stoperle oynadığını hatırlatmak isterim.

ama pardon siz onu anlamayacak kadar geri kafalısınız.

tabi bu maç bize deplasmanda atılan bir golün bile ne kadar önemli olduğu göstermiştir. belki o penaltı verilmiş olsa bu maç uzatmalara kadar gidecekti.

galatasaray' a helal olsun gelecek sene yarı final' i göreceğiz inşallah.
sen bu takımı titrettin ya bundan iyisi kupa olur herhalde. teşekkürler aslanım.
bir fenerbahçeli olarak, üstelik avrupa arenasında galatasaray'ı desteklemeyen bir fenerbahçeli olarak benim nazarımda galatasaray turu geçmiştir. helal olsun.

o değilde sabri ile ronaldo'nun maç sonu birbirlerini tebrik etmelerine bittim.
galatasaray'ın tabir-i caizse yardırdığı maç olmuştur. bu takım bu oyunla yarı finale yakışmıştır her şeye rağmen hem yenmiştir hem de takdire şayendir.
çoluğa çocuğa toruna torbaya anlatılacak maçtır.
yüreğiniz mücadeleniz yeter !
galatasaray türkiyedir.
bunu kimse unutmasın.
Kesinlikle kalbi olanların ve hamile olanların izlememsi gereken bir maçtı. Onu bunu boşverin de müthiş bir maçtı. Çok iyi bir mücadeleydi.
O kadar dalgasını geçtik, makarasını yaptık ama ne olursa olsun. Helal olsun Galatasaray!

Fenerbahçeli olarak kendi takımım ne bunu yapabilirdi nede 4 ten az yerdi.Sen dünyanın en iyi takımlarından birinden 3 yiyebilirsin, hem oyuncu hem lig kaliteleri ortada.
Ama kendi sahanda da 3 tane atabiliyorsan elenmene üzülürüm.Keşke turu geçseydin de her ne kadar zaferini kabullenemesekte içten içe keyiflenseydik.

"Yiğidi öldür hakkını yeme" demişler

Helal olsun aslanlar.
güzel maç oldu arkadaşlar. maç bitti. real madridi yenmenin tadını çıkaralım bence. bugün türk futolunda hangi akım yenebilir reali? hele hele bu kadrosuyla.
öncelikli not: fenerbahçeliyim.

ne olursa olsun. galatasaray ikinci yarı baskılı ve iyi oynayarak 3 gol bulmuş ve real madrid'i yenmiştir. galatasaray adına büyük bir başarıdır. tebrik etmek gerekir. Güzel goller atmıştır. sneijder altı pas içerisinden dışarı vurmasa belki tur bile gelebilirdi. süper bir geri dönüş yaptı ama yetmedi.

tanım: galatasaray'ın evinde real madrid'i yendiği maç olmuştur.
Galatasaray bu akşam bize birşey öğretti , Kan sadece damardan alınmıyormuş demekki..
şaka maka 2 den 1 olan maçtır. 2 tl atsak köşeyi dönerdik amına koyim 110 tl az mı.
her şeyden önemlisi bizi dünyaya izlettirdi, maçtan zevk almamızı sağladı. artık bir şey demek istemiyorum.
bir fenerbahçeli olarak fenerbahçeyi tebrik ediyorum, real e iyi ders verdik bugün.
galatasarayımla bir kez daha gurur duydum...

ülkem adına, ülke futbolunun ufku adına umut ışığıdır bu skor kesinlikle, helal size aslanlar...