bugün

dünya basınına duyuru..

valla biz yapmadık.

eeey cnn, eeey fox, siz kimsiniz yau?
arama çalışmalarına resmen son verilmiştir. 239 kişiyi taşıyan koskoca uçak resmen yok oldu iyi mi?

http://www.gazetevatan.co...it-kesildi-1029297-dunya/
Vay anasını ya şaka maka faili meçhul dosyasına girdi olay.

Öldülerse allah rahmet eylesin, caroline adalarına yumuşak iniş yaptılarsa Allah sabır versin. Amin.
Az önce bu kazayla ilgili belgesel izledim en ilginci uçakta herhangi bir olumsuzluk yaşandığında dair bir iz, sinyal yok. Ve uçağın son irtibattan sonra 7 saat boyunca uçtuğu tespit edilmiş. Uçak rota değişerek önce sol sonra sağ sonra yine sol yaparak Antarktika istikametine yol aldığı belirlenmiş. Ancak bir iki küçük parça bulundu iddiası dışında hiç bir iz halen yok. Parçalara ayrılsa mutlaka suda yüzen parçalar olurdu. Koskoca uçaktan nasıl olur da bu teknolojiye rağmen bir iz bulunamaz. insanın aklı almıyor.
Dünyanın düz olmasındamn ötürü yaşanmış elim olay.
Hasta mısınız aq düşmüş işte uçak. Koca dünyada parça bulamıyorlar diye ne yapak yani fentezi mi kurak.
mantıklı açıklama yapmaya çalısanlar var şaka gibi.

hocam kara kutular vardır uçak moleküllerine ayrılsa bile kata kutuya bi şey olmaz zaten düşen uçakşarda parça toplama felan hikauedir uxamnalar kaea kutuyu alır incelerler dakika dakika ne olmuş nerede hata arıza varmış bulurlar.

ama bunda kara kuru bile yok.

her şeye fiziksek mantıksal bi açıklama yapmaya çalışmayın.

bazı olayları fiziksel olarak açıklayamazsın bundan sonra olaya metafizik devreye girer.
Nerde yok kara kutu, olması gereken yeri biliyorlar ama kara kutu mu yok. Komedi aq.
bi yerde bi ibnelikler döndü ama bilemiyorum artık.
2014 kpss de soru olarak gelmıs olup bana dinlenene ızlenen butun haberlerı aklımda bırlestırtıp gozumun onunde gıttıyı rotaya cızdırmıs uçaktır.
bana "bu uçak hiç kalkmadı mı yoksa?" diye düşündürten olaydır.
Lost dizine benzeyen olay?
uçak kesinlikle okyanusun en derin noktalarından birine gömülmüştür. inişi suya iniş yapmış böylece uçak parçalara ayrılmadığı için hiç bir parçası da bulunamamıştır.
üzerinden tamı tamına üç sene geçmiş hadise.

fakat gizemi hala çözülemeyen talihsiz kaza.
kaybolmadı

okyanusa çakıldı.
Hala merak edilen gizemli hava kazası.
Uluslararası havacılık tarihinin en büyük gizemi. Koca boeing 777 nasıl olurda böyle bir duruma düşer anlamış değilim, rotadan çıkıp 3 keskin dönüş yapması, son olarak antartika ya yönelmesi ve acars Sisteminin de kapatılması sadece ve sadece aklıma pilot veya yardımcı pilotun kasten düşürdüğü sonucunu getiriyor aklıma. Ki 1 dakika sonra vietnam atc leriyle iletişime geçmesi gerekirken geçmemesi de bunu kuvvetlendiriyor. Şayet kaçırılma olsaydı pilot muhakkak onlar yöntemden biriyle haber yollayabilirdi. Eğer rotadan çıkmasa, irtifasını korusa ve acards ve diğer genel sistem kapatılmasa belki hipoksi(oksijensizlik)(bknz: helios kazası) denilebilirdi. Umarım bir gün her iki kara kutu bulunurda(ki pilotun düşürdüğünü düşündüğüm için bunu kanıtlar nitelikte kara kutuların kapatıldığının ortaya çıkacağını düşünmekteyim) gerçek ortaya çıkar.
Fetö nün malezya ayağında yapılan uluslararası bir komplo.
Şu sıralar lost dizisine sarmamla tekrar hatırladığım olaydır. Hâlâ durumları meçhul. Dizidekine benzer şeyler yaşamış olabilirler mi acaba? insan düşünmeden edemiyor.
gerçekten nerde bu uçak amk. yani nereye girmiş olabilirki 3 yıldır bulunamasın. ilginç.
üzerinden üç buçuk sene geçmesine rağmen hala bulunamamıştır.
3 yıl 10 ay 26 gün olmasina ragmen hala bulunamamistir.
Eğer pilotun bu boktan dünyada yaşadığı hayata son vermek için uçaktakilerle birlikte intihar ettiği ihtimalini göz ardı edersek uçağın abd, rusya veya gelişmiş savaş teknolojisine sahip bir başka ülke tarafından kasıtlı olarak düşürüldüğü olasılığını yüksek görüyorum. Bu klasmanda olan ülkelerden biri uçağın güvenlik, iletişim ve otomatik pilot sistemini uzaktan ele geçirebilecek bir teknoloji icat edip bu teknolojiyi söz konusu uçak üzerinde denemiş olabilirler. intihar edecek bir pilot neden rotasını durduk yere 180 derece çevirip, tüm iletişim bağlantılarını keserek uçağı yakıtı bitene kadar havada tutsun? Eğer düşündüğüm teori gerçekse bu işi yapan ülke ele geçirme sonrasında kanıt bırakmamak için en sonunda uçağı düşürtmüş olabilir. Biraz uçuk bir teori biliyorum fakat imkânsız da değil.
Gizemli ucak kazasıdır.

Muhtemelen bir okyanusa düşmüştür ne cesetleri kalmıştır ne de enkaz.

4 yıldır uçağa her bindiğimde aklıma gelen kazadır ucak korkusu olmayan bende bile ucak fobisi yaratmıştır .
https://onedio.com/haber/...e&utm_medium=facebook

Şöyle bir şey var. Gece gece tırsmadım değil.