bugün

Bu lanet sana ait. gençken almadı canını.
Havalar soğuk üşütme. Trollüğe sözlükte devam mı hala. Yaşıyorsan iyi ol. Öldü isen allah rahmet eylesin. Amin. Evet.
Gece takmadişlerini koyduğun suyu sabah kalktığında yanlışlıkla içme sakın.
Bu dövmelerin hiç bu kadar kırışacağını gençken hayal etmemiştin biliyorum. Belki de etmiştin de düşünmek istemiyordun. Olsundu...
rahat uyu.
Sen daha ölmedin mi?
Çok mu ah aldın sen ya bu ne hal böyle.
umarım geçmişi tebessüm ederek hatırlıyorsundur umarım mutlusundur.
şu yaşımdan o yaşıma duyurulur. O yaşımda hala bir şey yazabilecek miyim. Yazıyor muyum yoksa? oooo çok uzak. Düşünemiyorum. öyleyse 70 yaşında mıyım? bilemedim. merdivenleri koşarak çıkmayı dene. severdim.
Hiç bir zaman 7 yaşımda olmakta dahil 70 yaşına kadar yaşayacağımı düşünmedim. Yinede o Zaman A kadar bir çok aksilik olurda hayatta kalırsam şu anki SSK primleri için ne eziyetlere katlanıyoruz bilmeni isterim. Devletin verdiği tüm imkanları kullan adamım ağZımıza sıçıyorlar 2016 lı yıllarda.
gülümse.
diren.
spor yap.
torunların varsa çok sev, bol bol zaman ayır onlara.
lütfen tekrarlardan oluşan direktifler verme çevrendekilere.
Motherf*cker times!
Daha düsmanlarin seni yok edemediyse helal olsun sana.
Gençliğin Hayır işleri ile doldu geçti. Hayra devam dedem. Evet.
Pişman olmayacağın şekilde dolu dolu yaşıyorum. Keşke dediğin hiçbir şey olmayacak. Rahatlıkla inzivaya çekilebilirsin. Ya da çekilme ölene kadar dolu dolu yaşa. Kimseye sormadan!!
dayım sen naaptın ya.

aynı sığırlıkla geldiysem oraya kadar amk senin. insan biraz değişir.
sakın "ben artık yaşlandım" deme. dolu dolu, tüm enerjinle sevdiğin şeyleri yapmaya devam et. ama bu sözleri asla söyleme. söylediğin an yenik düşmeye başlarsın. günden güne tükenirsin. o yüzden aklının ucundan bile geçmesin. hayatı sonuna kadar yaşa, tüm güzelliği elinden geldiğince sömür. lemmy babanın "live fast, die old" sözü aklımdan çıkmıyor, senin de çıkmasın. ölüm kapına dayandığında yapamadığın için pişmanlık duyacağın bir şey kalmasın geride.
Ölmedin mi amuna goyum daha.
Hala dünya eskisi gibi mi ihtiyar ? Evet.
https://www.youtube.com/watch?v=aaIDp_3RZCA
Bu hayatta hala bir tinto brass tadında senaryo yazıp film çekmediysen sana yazıklar olsun.
hala yaşıyon mu olm.

olmamasını temenni ettiğim durum.
Kurduğum hayalleri bok edip hastane köşelerinde tek başına kaldın değil mi ?
Eğer o geceler boyu kafanda kurduğun planları gerçekleştiremediysen niye yaşadın o kadar.
iyi ki gençken gezdin dolaştın çalıştın ve çok mutlusun.