bugün

entry'ler (248)

erzurum

oha yazıya bak arkadaş elinde olsa yarın ermenilere noterde teslim eder erzurumu çağdaşlaştırmaları için.

babama vurdum nasıl barışabilirim

teşekkürler dostlar yapıcı yorumlarınız için arıyorum sonucu buraya yazıcam.

yazdığımı bir daha oku the god of darkness.

isterseniz küfür edin ama yardımcı olun sizlerden tüyo almam lazım fikrinizi belirtin.

teşekkürler dostum. arkadaşlar nolur düşüncelerinizi dile getirin.

arkadaşlar birazdan arıycam ne demeliyim ne konuşmalıyız yardım edenden allah razı olsun.

ahmet erdem anadolu lisesi

475 ile öğrenci almış geçen sene.

pkk terörüne en büyük desteği veren ülkeye üzülmek

üzülenleri anlamıyorum bu benim insanî değerlere sahip olmadığımı göstermez aksine emperyalist fransanin yaktığı canların bir nevi intikamı olduğu için sevindirir.

fransanin yaptığı katliamları sıralarsak kelimeler yetmez...

oh olsun.

genc atsızlar her yerde

cehennemin dibi dar gelir size kafatasçı salaklar.

ulupuan neye göre veriliyor

işsizlik ve mallık ölçütü.

oytunkaran ın iq sü

oytun olm senin başka işin yok mu laa dedirtir. başlık sahibinin görüşüne katılmakla beraber, her platformda da desteklerim.

kız kankanın memeleri

bu tür başlıkları açan ve uplayan oytunkaran beyin ta amına koyayım.

sözlük yazarlarının itirafları

şu an amcamın yanında refakatçiyim. bacağındaki platin yüzünden 3 senede 3. kez ameliyat oldu. durumu iyi inşallah düzelir.

yazarlar bir ev eşyası olsa

pofuduk bir terlik olabilir, giyen kişiye yarar sağlayan ısıtan ama buna rağmen hep ezilen ve üstüne basılan.

sultan abdulhamit han tugayı

sanırım sikildiler artık böyle olsun istemezdim ama oldu artık kabul edin foşikler.

en iyi yakıt

bizim açımızdan bordur efendim ama yaygın kullanımının başlamasını beklemiyorum. zira bu lanet olası kapital sistemde bize ekmek yedirmezler efendim.

esmer futbolcular millitakıma alınmasın kampanyası

amk böyle sözlüğün bu kadar ırkçı ve bu kadar salak olunmaz yeter laaaaaan.

yaşamak için sebepler

önemini yitirdi ve ben sonsuz cehennemi göze alan ben canım sıkılınca orucumu bozup sigaramı yakamayacak kadar inanç doluyum. hayat gerçekten anlamsızlaştı. birgün sinir krizlerimden birinde çekip gidicem cehennemi haketmedim, haketmiyorum sözlük. günün birinde manyağın biri hiç davası olmamasına rağmen adliyeye silahla girip havaya ateş etmiş ya "çekerim emaneti sikerim adaleti diye" hah işte allaha tam olarak bunu yapmak istiyorum. adaletsizliği için.

yazarların en büyük hataları

doğmak :(.

küçükken sanılan şeyler

devlet ecevitin sanırdım.