bugün

galatasarayın türkiye kupasından elenip, an tibari ile en son kupasını 8 sene önce alan ve şuan 18 yaşından küçük ergenlerin hatırlamayıp abilerine, ablalarına kupayı sormasına neden olan durumdur.

ayrıca : 20.03.2012

2x3= 6
1+0= 1
6+1= 7

edit: hücrelerime kadar beşiktaşlıyım.
30 senedir türkiye kupası alamayanların ironik tezahuratı.
29 seneden beri kupanın kulbunu bile göremediği için beyni sulanmış ergen söylemi.
Güzel bi teselli yöntemiymiş bir fenerli için bu yayılsın fenerliler daha fazla üzülmesin yazık.
beterin beteri var.
30 seneden beri alamayanlar varken 7 sene pek de önemsiz gibi..hatta en son 5-1 lik bir skorla fenerin elinden alındığından dolayı daha da önemsiz bir hale gelmiştir bu 7 yıl...6 senede bir şampiyon olanlar da konuşmasın bence...
bu lafı söyleyen adam bjk'liyse anlaşılabilir laftır. malum onlar son on senenin sekizinde ligden erkek kopup kupaya yoğunlaşmışlardır.
saçma sapan bi şekilde konuşmuş olmak için konuşmaktan başka birşey değildir. tuttuğumuz takım bilinir ama bu kadar salaklığı ben bile kaldıramadım amk.

(bkz: aptal bu çocuk yemin ederim gerizekalı)
Önümüzdeki seneyle birlikte 8 olacağız. Anlayana inceden tık tık...
en son kupamızı almadan önce fenere 5 tane gol atıp aldığımızdan bu bize bi 30 sene yetebilir koymaz.

lakin o 30 sene sonrasında, fener 60 senedir alamıyorsa bu kupayı, kıçımızla güleriz.
7 seneyi hatırlamayan ergenler var ise 30 sene kupayı alamayan takıma ve taraftara oha denilecek durum.
Geçtiğimiz maçta direkten dönen top sorasında sosyal medyada "yıllardır süren galibiyet hasreti bu kez de direklere takıldı" lafıyla gülmekten yerlere yattığım malum olay ahahah
öyle görünüyorki türkiye kupası galatasaray dönemlerinde alınırken teneke idi şimdi resmen uefa kupası oldu mübarek. ayrı bir başarı gibi kupa ile sevinen, şamiyonluk kupasınıda diğer takımların yarışta olmadığı dönemlerde bile 5 yılda bir şampiyon olan takımları gördükçe takımımla gurur duyuyorum.
galatasaray'ın türkiye kupası finalinde 5'i 1 yerde taktığı, bu sezon 3'ün 1'ini alan ve 2-2 ile bir kez daha göt olan, 90+4'te içe doğru sıçmayı öğrenen fenerbahçe taraftarının söylemidir.
bu sene fenerbahçemiz kupayı aldıktan sonra galatasaray'la bol bol taşak geçilecek söz.

edit: eksileyenlerden anlaşılacağı üzere çok tırsmış 6s liler.

edit 2: aynen öyle oldu ve ne diyoruz 7 senemi oldu oha cimbombom.
(bkz: uefa kupası)
(bkz: süper kupa)

Yeter de artar bile denilesi durum.
Bu kadar ezik bir pisikoloji olmaz yazık bu fenerlilere.
(bkz: ama bizim uefa kupamız var) *
galatsaraylıların umrunda olmayan önermedir. şöyle ki galatasaray o kupayı en çok kazanan takımdır nullve ihtiyacı yoktur.
ağır ironi içeren hezeyan.
yüzsüzlük nedir sorusunun cevabı başlık içindeki fenerbahçeli yazarların entry'lerinde gizlidir.

şaşırmadım, cidden şaşırmadım.

şimdi bu güruha; ulan 30 yıl oldu sen kupayı alamadın! ulan türkiye'de en çok türkiye kupası kazanan kulüp galatasaray! mı diyeyim? anlar mı? niye anlasınki...

edit: aaa valla kıt bunlar hahaha
(bkz: ay ben buna gülerim)
galatasaraylıları 'çok şükür bugünde güldük' şeklinde şükrettiren söylemdir.
hücrelerine kadar beşiktaşlı olanların acınası ve ezik ruh halini gösteren düşünce.
14 ŞAMPiYONLUKLA TÜRKiYE KUPSINI EN FAZLA MÜZESiNE GÖTÜREN TAKIM ÜNVANINA SAHiP GALATASARAY iÇiN KOMiK OLAN ANLAMSIZ SÖZCÜKLER BÜTÜNÜDÜR. YANi 7 YILDIR ALMIYOR VE EN YAKIN RAKiBiNE 5 KUPA FARK ATMIŞ HALDE HALA. EL iNSAF YANi 7 YILDA DA ALSAYDIK NE OLURDU ACABA?

türkiye kupası rakamları
galatasaray : 14
beşiktaş: 9
trabzonspor:8
fenerbahçe: ?*

edit: uzun süredir yaptığım araştırmalar ve bu entry'e gelen eksiler de göstermiştir ki, bu mecrada galatasaray taraftarı bulunmamaktadır. oğlum nerdesiniz lann?
(bkz: 10 sene mi oldu oha kocaelispor)
(bkz: 4 sene mi oldu oha kayserispor)
(bkz: 14 sene mi oldu oha sakaryaspor)
(bkz: 41 sene mi oldu oha eskişehirspor)
(bkz: 26 sene mi oldu oha bursaspor)
(bkz: 42 sene mi oldu oha göztepe)
(bkz: 11 sene mi oldu oha gençlerbirliği)
(bkz: 31 sene mi oldu oha ankaragücü)
(bkz: 32 sene mi oldu oha altay)
(bkz: 2 sene mi oldu oha trabzonspor)

gibi devam edecek başlıktır. eninde sonunda bunlar da açılacak yorulmayın burdan bakın.
güncel Önemli Başlıklar