galatasaray ın fenerbahçe yi 7-0 yendiği maçı hazmedememektir.
çaresi sade sodadır. *
soda içince halledilen bir olaydır. eğer kesmedi ise üstüne oturulması önerilir.
(#3762870)
efendim tarih 1911 üç büyüklerin en dinazoru 8 yaşında siz hesap edin. ayrıca daha türkiye cumhuriyeti yok dikkatinizi çekerim henüz osmanlıyız...* o döneminde zaten futbolculuk meslek değil sadece hobi idi. yane her futbolcunun günlük yaşamda birde mesleği vardı. o dönemin unutulmaz futbolcularını analım; kaleci: karpuzcu arif - defanstaki ecdatlarımız; duvar kamil, koptagel osman, yozgatlı ali, damar suphi - orta saha; pala hayri, beton nuri, kasap ali, birbucuk metre selim - forvet pele şeyhmus, marangoz niyazi...** tabi bu dönemde maçlar şimdiki gibi derbi havasında değil, mahalle maçları semt maçları havasında geçerdi. düşünsenize aynı vapurla felan sahaya girmeler * galatasaylıların övürerek bahsettiği maçın baklavasına bile oynandığı rivayet edilir.* vel hasıl kelam 100 sene evvelki maç 5-6 yıl önceki maçın * acısını dindirmez sevgili 6s liler şimdi size sus gelir, eksilemedir elinizden gelen. gelen buyrun eksilemeye hadiyin. nasılna fenerliler artılar konuyu dengeler *
kolay değil

sen olsan hazmedebilir miydin?

denilesi tespit..

edit: hemde 7 kişiyle lan..
Ulan yakın geçmişte seni ağlata ağlata 6-0 yenen bir takıma yüzsüz yüzsüz bu başlığı açabiliyorsunuz ya pes! Göstersene bana o 7-0 in video larını. Var mı elinde kanıtın çakma bi tabela dışında? hala bir yalan uydurup kendiniz bile bu yalana inanıyorsunuz ya pes !Ha bu arada siz fenerbahçe'yi pes'te falan mı yendiniz kuzum? bu kadar pes demişken belki ben yanlış anlamışımdır diye ümit etmek istiyorum da.
hazmetmeyi bırak fenerlilerin böyle bir maçın olmadığını iddia ettikleri maç

buna harbi gülünür

hahahahahahahhaaaaaaa

http://www.uzmantv.com/ga...nerbahceyi-70-nasil-yendi
meselenin hazım meselesi olmayan meseledir. mesele modern futbol anlayşının olmadığı dönemin anlaşılmamaısı meselesidir bu yüzdendir ki fransız klübü salatasaraylı taraftarlar kendilerini avuturlar.
istedikleri kadar zerzenişte bulunsunlar bu yenildikleri gerçeğini değiştirmez efendim.
Fenerbahçe'nin Galatasaray'ı 18-0 yendiği 1909 'daki maçın yanında bir hiçtir. (öyle bir maç yok diyenlere peşin not, 7-0 lık maça ait hiçbir gazete küpürü, somut kanıt, evrak vs. yok, ayrıca futbolun mahalleden adam çağırılarak oynandığı dönemdeki skorla, bugünkü şartlarda oynanırken aldıgınız 6-0 lık maglubiyeti bir mi tutuyorsunuz? üstelik 7-0 hikayesi 6-0 lık maglubiyetinizden birkaç yıl sonra ortaya çıktı her nedense?

bu kadar mı orospu çocuğusunuz? yoksa daha mı az orospu çocuğusunuz? onun yanıtını verin sonra bunları tartışırsınız gençler.
Olmayan durumdur. La gazozuna oynanan 4 takımlı fi tarihinde kalan ligi kim sikine takar?
tüm fenerlilere has bi durum değildir

aklı başında olanlar gayet makul bi şekilde kabullenmişlerdir durumu

diğer hazımsızlara soda öneriyoruz..
bir de şunu yazarlar ya daha da gülünç,"ya 11 kişi olsaydık?" * *
fenerlilerin attığı her yeni mesajda buram buram kokan duygudur

üzülmeyin lan..