bugün

kimse kusura bakmasın kadın olarak görmediğim insandır. kadın dediğin zarif olur, narin olur. 60 kilodan ağır gelen dişi kendine kadınım demesin, gitsin spor yapsın.
Erkek miyim yani? Aoow. Doğurduk bir de. Tüh !
Kadın değil artık (bkz: avrat) olmuştur o dişi.
Kadındır da hangi boyda olursa olsun çok büyük ihtimalle hantaldır.
60 kilodan fazla olan kadına kadın deniyor da,aklı,beyni olmayan erkeğe erkek denmiyor,net bir şekilde gerizekalı deniyor.Haberiniz ola.
ben değilimdir. 60a daha çok var ve aşırı tembelim.

(bkz: bu da mı gol değil be)
beyinsiz olmaktan iyidir diye dusunudugum onerme.
isterse 80 kilo olsun yine kadınım diye dolaşabilir.
Her yaşın olduğu gibi, her kilonun ayrı bir güzelliği var.
Bakmasını, sevmesini bilene.
feminizmin verdiği yetkiye dayanarak (bkz: seri eksi oy veren ibne)nin ortaya çıkmasını sağlayan dişi olmuştur. *
Gerçekten böyle yaratıkları aklım, hafsalam almıyor. Kadın olamazlar o kesin, insanlık da şüpheli. Bir de bebek gibi konuşmaları yok mu, vur ağızlarına Kürekle. Parası neyse vereyim de kilo versinler, göz zevkim bozulmasın yeter ki.
Boyu 1.60'tan uzundur. Ayrıca tartıda gördüğünüz kilo yağ oranını değil, toplam vücut ağırlığını gösterir.yani bir kadındaki yağ oranı az olsa da eğer atletik yapılı, kemikleri kalın bir kadınsa bazı erkeklerin "at gibi" dedikleri tip ortaya çıkar ki o tip bu ülkedeki erkeklere beş beden büyük kaçar. O yüzden kendinize böyle şeyleri dert etmeyin, bazılarınızın 1.65 boy, 2 cm omuzla erkeğim diye gezdiği bir dünyadayız neticede. Bana zorla en sevmediğim şeyi yaptırıyorsunuz, sizin yüzünüzden fiziksel özellikle dalga geçen ezikler gibi oldum ama hakettiniz.
kadındır. dış görünüşle dalga geçmeyin. (#41690489) ölüme çare yoktur.
güler yüzlüler ve mutlu görünüyorlar. neden acaba?

(bkz: ama yüzü çok güzel)
Utanmadan toplum içine çıkmalarına ne demeli? insanda biraz utanma olur. Allahtan salgın yayıldı karantina başladı da bu kadınları görüp gözlerime kötülük yapmayacağım.
güncel Önemli Başlıklar