bugün

yeni bi trt dizisi. evet.
çekimleri kozyatağında yapılan dizi.
tatlı mı tatlı, sempatik mi sempatik yeni trt dizisi.
mizah yönü zayıf trt nin yeni komedi dizisi , maliyetli olmadığı için hemen kalkmaz yayından ancak fazla izlenecegini düşünmuyorum.
edit: mala bağladılar arka sokaklar kıvamina geldi.
trt'nin çaycısının yapımcı olduğu dizi. yiyin amk.
fazla uzun süreceğini sanmadığım dizi. amcasının küçük kıza masal anlatışı harikaydı onun dışında pek fikrim yok şu an için.
birinci bölümden olmaz ama dedirten dizi. yuh lan! üzdünüz beni.

güzel bir diziye benziyor bu arada.
(bkz: kayserili aile dizileri furyası)na eklenen yeni ve şirin bir dizi. amca ile teyzenin çekişmeleri komik ve güzeldi ama sonraki ölüm üzdü. herşey senaryo ile ilgili. bir süre devam edecek kadar iyi ama sürdürülebilir mi bilemem.

oyuncu kadrosu güzel. ben inan ulaş torun'u çok severim. bakalım ne zaman meşhur olacak hak ettiği ölçüde. kim bilir bu dizi vesile olur belkide.
Hoş bir kısa metraja yakın trt dizisi.
19 dakika dayanabilmişim. sevemedim. uzun sürmez dedirten dizi.
ilk bölümünü bugün izlediğim ve oldukça sıcak bulduğum dizi.
edit: ayrıca dizideki teyze hanım çok hoş bir bayan.
Sempatik kendini izleten trt dizisi.
dün trt de denk geldiğim dizi. bakmadım açıkcası. nasıl olduğu hakkında da fikrim yok.
üstü yoğurt.
trt nin 60 dakikalık dizisi. uzun olmadığı için sıkmadan kendini izletir. yer yer komik sekanslar barındırır.
bir diziye konulacak başka bir isim bulunamazmıydı bunu düşünmekteyim hala.
güzel bir dizi. uzun soluklu olması ve kaliteyi arttırması temennisiyle.
güzel, eğlenceli bir komedi dizisi.
Komedi dalında ki başarısızlıklarımızın bir yenisi.
--spoiler--
dedesi emin e okul nasıl geçti diye sorunca cevabı:
her zamanki gibi derse girdik çıktık, basket oynadık yenildik, espri yaptım kimse gülmedi. *
--spoiler--

zor zanaat liseli olmak ya gülüyoruz şimdi ama, bir zamanlar böyleydi hakikaten.
eğer dizi izlerken böyle maceralı, şaşırılacak, böyle farklı bir şeyler bekleyen biriyseniz bu dizi size göre değil.

ama böyle sıcak, sevimli, seviyeli bir aile dizisi istiyorsanız tam size göre olan bir dizi.

böyle kendinizi de zaman zaman içine koyabileceğiniz bir dizi.

aynı zaman da da yer yer oldukça komik olan bir dizi.

konular insanı baymıyor. oldukça seviyeli, düzgün bir şekilde, kopmadan ilerleyen bir dizi.

şive konusu ise evet biraz sıkıntı olmuş ama bana kalırsa oyuncular karakterlerle gayet uyumlu olmuş.

ona da yapacak bir şey yok. bizim senaristler hala bu şive meselesinden kurtulamadı.
güzel, başarılı bir dizidir. aşk da işin içindedir. ramazanda hafta için her gün 16:00da trt1 ekranlarında.
güzel dizi lan, valla bak.

şu bomboş günlerde harbiden iyi geliyor. ayrıca deyze hanım da pek bi güzel.
güzel dizi. ikinci sezonu bekliyorum. gastronom cengiz rolü çok sempatik. arada bir ben de onun gibi şakkkk diye ani giriş yapyorum sebepsizce.
öncelikle çok şey beklenmemesi gereken sicak bir dizi. ramazanla diziye giren hikmet amcayi "la fontaine" rolünde görüyoruz. sabitle gökhan karakterlerinin sesleri içine kaçaymiş , resmen cirliyorlar. Onu bunu geçelim de murad ve ayla gördüğüm birbirine en çok yakişan çift . Çok tatlilar layn. *