bugün

şerefsiz pkk'lilar ve pkk'yi destekleyen iyi gostermeye calisan ellerinden gelse sucsuz ilan edecek olan tum serefsizler insallah bu topraklardan temizlenip giderler.

insani insana kirdirmak isteyenler ve bunu kendi cikarlari icin yapanlar insallah hesap verirler.

pkk'yi destekleyen devletin polisi askeri ölurken susup sevinip konusmayip iki terorist olunce onlari hakli gostermek icin her seyip yapanlar hatta halkin arasina nifak sokmak icin o vatan hainlerine dahi sehit diyenler oldurulsunler.

bu ulke daha ne kadar aci cekecek? teror guneydoguyu doguyu daha ne kadar yasanmaz hale giterek? bu sorun ne zaman siyasetcilerin oy avi olmaktan cikacak?

Vatan uğruna daha kac sehit verilecek? Serefsiz pkk'lilar ve yandaşlari ne zaman hesap verecek?

Vatan ugruna sehit olanlarin ruhlari şad olsun ailelerinin basi sagolsun.
kimyasal silahimiz yok mu bizim acaba! varsa simdi kullanilmayacaksa ne zaman kullanilacak sorularini akillara getiren olaydir. kimse sivil halktan filan bahsetmesin. pkk halktir diye bagiran kendileri.
100 terörist köpeğin öldürüldüğü 30 piçin ise yakalandığı söyleniyor.

Edit:Teröristler eksiledi.
yok akp yok açılım tantanaları ile izah edilmeyecek 40 yıldır var olan durumun bir yenisi. türk silahları kuvvetlerine ilgili kişi diyecek ki ; bitirin alayını. bu kadar. bak bakayım bir daha böyle haberler gelecek mi?
keske bu cocuklarin yerine ben ölseydim. beni bekleyen, soran kimse yok. ah be abilerim, sizi hangi ablalarim bekliyordu, olmeden 5 saniye once ne dusunuyordunuz kim bilir. Ne uzgunum bir anlatabilsem.
bir gece ansızın apo dedikleri pici diyarbakırın göbeginde sallandiracaksin. sabah goren millet götünün yerini bilsin gücün farkına varsın, bu is boyle olur anlasin. pesine askeri darbe bu ulke pkk denilen pislikten kurtulana kadar.
7 Eylül 01:48 itibariyle henüz devletin hiçbir resmi kanalından açıklama yapılmadı. TSK da suskun hala. En azından gündemi kontrol altına almaya çalışmak adına yapılması gereken en önemli şeylerden biri kimsenin umrunda değil anlaşılan.
(bkz: 2007 dağlıca saldırısı vs 2015 dağlıca saldırısı)
Saat 3 civarı olmuş eylem ve Başbakan ve devlet erkanı maça gidiyor ve keyifine bakıyor.
pr çalışması yapıyorlar maç ve show tv üzerinden.
ve yavşak ve ölüye saygısı bile olmayan medyamız saat 3'te olmuş olay ile ilgili tek haber geçmiyor.
pkk'ye yakın kaynaklardan öğreniyor , öğrenen de ve ordaki askerler de twitter yolu ile olayı teyitliyorlar

neden çünkü o stadı Başbakan ve yalakalarının üstüne yıkardı halk.
aman ağzımizın tadı kaçmasın ali Rıza Bey modu.

şimdide yüce devlet Büyüklerimiz götü nasıl kurtarırız diye toplantı halindeler sanırım.
ne olmuş , ne bitmiş ?
medyada tek ses yok işte boşuna demiyoruz yıllarca özgür basın diye.

neyse şimdi akp olaydan yine bir mağduriyet ve show yolu bulur.
suç halkın arkadaş siz neden 400 vermediniz ?
neden başkanlık gelmedi ?
ortada suçlu halk , yüce cumbabamız açıkladı bu aksam zaten
1 albay 1 yarbay 2 astsubay ve 29 er-erbaş diyorlar. allahım sen ne olur aklımı koru deliricem.
pkk'nın yapmadığı saldırıdır. aynen 11 eylül'ü usame bin ladin'in yapmadığı gibi. peki kim yaptı. ?? onu 400 kere 400 diyenlere bakarak anlayabiliriz.
1 kasım ı iple çektiren. yeter artık! şunun bitmesi için jet fadıl ın başkan olması gerekiyorsa o da olsun, yeter ki bitsin! zaten adamların da gelmemizi istedikleri nokta buydu, hedeflerine ulaştılar.

gözümde değil dağlıca filan. sulanmasın o topraklar 95 doğumlu çocukların kanıyla, bizim olmasa da olur. ben bu saldırıyı gerçekleştiren, buna ses çıkarmayanlarla etle tırnak gibi de değilim, kardeş de değilim.
benim anlamadığım olay bunlara güçlenme fırsatını veren ?
içinde mit ve hükümet unsurlarının olduğunu anlamak için kahinliğe gerek olmayan üzücü saldırı.

istihabarat?
yok.
bilgi?
yok.
asker?
bilgisiz.

olm bu kadar kolay mı bu işler?
pkk saldırdı.
bu kadar mı?

o anlı şanlı ordu diyorsun lafa gelince.
bu mu lan şan şöhret?
Efeler taburu adlı hesaptan yapılan açıklamada şehit sayısı 37 olarak verilmiştir.
kaçsaat geçti hala resmi açıklama yok, halkı galeyana getirmeden nasıl açıklama yapacağız diye bekletiyorlar, ama halk bu gece ayakta, artık "ya ucuz atlattık 1 şehidimiz var" da deseler "maalesef 100 lerce de var" deseler artık ok yaydan çıktı...
korkarım sayı yüksek olacak, genelkurmayın bu kadar süre bilgi vermemesi hayra alamet değil. allahım sen sabır ver.
Eğer operasyon devam ediyorsa , asker takibi bırakıp geri dönene kadar aciklamazlar herhalde.
saatler geçtikçe aklım almıyor,şehitleri düşünüyorum, ailelerinin, düşünüyorum , askerliğini orada yapan aileleri.
22 ve muhtemelen daha fazla şehit verdiğimiz ama üstüne birde siyasilerin kansız konuşmalarını,yüzsüzce gülen görüntülerini gördüğümüz saldırıdır. Vatan sağ olur mu bilmiyorum ama vatandaşların sağ kalamadığı bir gerçek.
internette dolaşan haberlere göre maalesef 32 askerimizin şehit olduğu ve yardıma giden özel harekat timinden 12 askerin esir alındığı yönünde ama tabii ki doğrulanan bir bilgi değil.
umarım yalan haberdir.

kesin bilgi: bir adet kurmay yarbayımız şehit düşmüş
Ne denileceği bilinmeyendir. Şu saat oldu resmi bi açıklama yok sayı ile ilgili. yüksek olmamasını ümit ediyoruz. Her biri bir fert, bir aile Allah yardımcıları olsun. çatışmalar devam ediyo gelen bilgilere göre. Allah yardımcınız olsun aslanlar.
(bkz: ne mutlu türküm diyene)
arkadaşlar pkk önce daglica karakolunu basıyor askerimiz destek istiyor gelen araclarimiza mayın tuzağı kuruyorlar sehit sayımız 15 olsa tsk açıklar herhalde ak trollerin oyununa gelmeyelim .
görsel
Yürekleri dağlayan saldırıdır.

Az önce internette saldırı anına ait videoya denk geldim ve büyük bir patlama oluyor.Icim yandı videoyu izlerken allahım inşallah patlamaz diye dua ettim ama patladı.Bir diğer konu ise şehit haberlerinin 18:00da geldiği söyleniyor 19:00da milli maç vardı ve Başbakan yanında şehit çocuğuyla geldi.

Fotoğrafa dikkatli bakın ben bu çocuğun yerinde olsan yemişim nilli takımını hediyesini gezmesini babamı isterim diyemezdim.Şu evladın boynunu Bükenlerin allah belasını versin baksanıza ya suna birde kamuflajlı tşört giymiş.Valla ağlayacam ya allahım bu çocuğun günahı neydi?bu çocuğun babası olmadan izleyeceği milli takımında allah belasını versin bu çocuğa babasını verin babasını gerisi hikayedir.

Edit:saat 03:43 ve hala şehit sayısından haber yok.37 tane askerimizin şehit ve 12 tanesinin esir olduğu söyleniyor.allahım sen onların yardımcısı ol Yarabbim.

Edit2: 12 askerin bulunduğu ve durumlarının iyi olduğu söylendi.Fakat malesef 16 tanesinin şehit olduğu resmi kaynaklara yazıldı.6 askerimizinde yaralı olduğu bildirildi.

Şehit olanların ailesine sabır ve metanetli olmalarını dilerim.Yaralı olanlarında biran önce iyileşip ayağa kalkmalarını dilerim.
Ne yazacaksın ki arkadaş. Hangi birini yazacaksın.

Olayın aslının sadece ve sadece hücrelerine kadar kötülük dolu birinin koltuk derdi olmasını mı?

75 milyonun kaderinin bir kötülük dolu beyinden çıkan talimatlara göre şekillenmesinin acılığını mı?

Maşa olmaktan, hainlik yapmaktan hiç vazgeçmeyen bir halkla daha ne kadar yaşayabileceğimizi mi?

Şehit edilen komisere değil, suçsuz günahsız yere öldürülen kadıncağıza değil, Fırının arkasına saklanmış fare gibi enselenen iki aşağılık pkk lı kürde üzülen, ağlayan insanlarla aynı ülkede yaşamak zorunda kaldığımızı mı?

Cizre'de "biz isyan ediyoruz, özerkliğimizi ilan ediyoruz" diyenlerin hala devletten "ama elektriğimiz kesik, ama internetimiz kesik" diye şikayet etmesini mi. Be amın oğlu, bağımsızlığını ilan ettiğin, isyan ettiğin devletten hala sana internet hizmeti sağlamasını mı bekliyorsun. Sen ne biçim utanmaz bi organizmasın ulan.

Ve hala, yıl olmuş 2015, bu halkın ölen askerin, polisin aslında ölmediğine inanmasını mı yazacaksın.

Şehitler ölmez ya o bakımdan.

Devam o zaman.
güncel Önemli Başlıklar