bugün

yeter artık, yetti aziz milletimin başı sağolsun ama artık yetti. dağda dolaşan 3-5 tane orospu evladı kuma piçi birbirini s.ken üç beş tane orospu evladı aziz milletimize bu acıları yaşatamaz yettiyse yetti artık hemen bu akşam imralı'daki orospu evladının boynu koparılmalıdır, hdp denilen pkk partisi kapatılmalıdır hepsi hücrelere doldurulmalı dağdaki üç beş domuz paramparça edilmelidir.

ne mutlu türküm diyene.
basının bilgi sahibi olamadığı saldırıdır. ayakta uyuyorlar.
Odatv, 10'dan fazla şehit var yazıyor.
Kanını siktiğimin pkksı
"PKK mayın pusularında patlayarak zarar gören araçların hemen hemen tamamı KOÇ yapımı 'Kobra'lar.

'Kirpi'lere mayın işlemiyor"

kaynak: https://twitter.com/WUAttack

baronlar pkk'yı destekliyor diyorum kimse inanmıyor. adamlar resmen malzemeden çalmış.
Hala "dağ" diyor millet.

Uyuyun amk. Itiraf edin kendinize. Beşikteki bebeden mezardaki dedesine kadar hepsi terörist bu hewalaların.
Binlerce pkk vuruldu diyor bide ulen bunlar ölüykende mi cogaliyorlar bitmiyorlar sief halk galeyene gelmesin diye binlerce terörist vuruldu deniliyor bu halk galeyana gelsin savassa savasalim yeter artik!!!
En az 9 en fazla 17 kadar şehitten söz ediliyor.

Hala kardeşiz diyenler var değil mi? Yeter be yeter Kardeşliğinize de size de. Bi nefret edin artık. Bir defa da ''ulan bu adamlar bize düşman, biz niye alttan alıyoruz'' deyin artık!
bazı kaynaklara göre 20'ye yakın askerimizin şehit olduğu söyleniyor doğruysa iktidar üzerine düşeni yapsın gerekirse iç savaş çıksın ama pkk'lıların ve ona destek veren kürtlerin kanı oluk oluk akıtılsın.
bölgede görev yapan arkadaşlarım 17 dediler. 1'i albaymış. 400'ü vermeyince iş huzur içinde çözülmedi değil mi?
Tarih hiçbir zaman siyasileri affetmemiştir ve bundan sonra da affetmeyecektir. 2007 de de 12 şehit vermiştik bu Dağlıca da. Kalekollar dediler asker daha güvenli dediler yollar daha saglam dediler. Ama hep kandırmaya devam ettiler. Üzülüyorum sözlük. Eskiden kızardım küfrederdim ama artık üzülüyorum sadece. Elimizden bir şey gelmiyor. Şehitler ölmez diyorlar, gidin bir şehit evine bakın, şehitler ölüyor sözlük. Ailesi de onunla birlikte ölüyor.
Bu saatten sonra kimse bana barıştır, çözüm sürecidir demesin arkadaşlar. Adamlar bokunu çıkardılar artık dağdan değil meclisten yönetiliyor bu pezevenkler. Sayın moderasyon bu yazdıklarımdan dolayı bana ceza verirseniz de verin, silerseniz de silin zerre kadar umrumda değil. Yoğun hava saldırısı başlamış üstüne üstelik kamplara ulan bu orospu çocuklari kamplarda değil şehirlerde artık. Ama bir gerçek var ki halk artık şehit haberi duymak istemiyor.
doğru bilgiler gelmeyecek saldırıdır.
Bu AKP illetine daha fazla oy verin a benim düşünmekten aciz kuzularım.

Tayyip'in tek derdi kendi menfaati. Kelle dediği şehitler onun umrunda değil.

Yarın hiç utanmadan çıkar Sarayına saklanıp, atar tutar.
Hava saldırısı başlamış. Dağı taşı vur sen. Maç izle.

Süreç diye diye ülkeyi köpeklere peşkeş çektiniz.
Akpkk götüne kına yak.
hâlâ paralel yapı diyor, hâlâ geçmişini bilirim diyor. Manipülasyon eleştirecek en son adam çıkıp akıl veriyor. Şaka gibi aq.1,5 sene askerdeydim, 1 saatine bile değmez bu vatan. Yok neymiş, 5 oğlum daha vatana fedaymış. Bu vatan için çöp feda edersem siksinler aq.Ya kime, ne anlatıyoruz ki. Kendilerinden olmayanların bu ülkede barınma, nefes alma hakkı yok. Sadece sayıdan ibaretiz. Sikeyim böyle işi.
Karakolun önünden teröristler silahlar8yla geciyordu ses çıkartmadık diyenler, çözüm diye diye bi yerlerini yırtanlar alın eserinizle övünün. Çocuklarımız fidanlarımızı kırıyorlar. Azdırdınız tepemize çıkardınız şımarttınız allah belanızı köpekler salanızı versin.
Sarayda poponuzun uzerinde rahat rahat oturun tabi siz. Vatana feda olsun di mi?!
kandile kara harekatının yapılması gerekliliğini ortaya koyan saldırıdır.
şu ana kadar gelen bilgilere göre 16 şehit verdiğimiz saldırıdır.

konuyla ilgili açıklama yapan sucukçu muhasebecisi "400 milletvekili verseydiniz bunlar olmazdı" demiş.

http://www.sozcu.com.tr/2...vermis-olsaydiniz-929395/

sanki 13 yıl boyunca şu ülkeyi paşa gönlünün istediği gibi yönetmemiş gibi!... sanki bugüne kadar aldığı oyların hakkını vermiş gibi... sanki, pkk'nın mahkeme, askerlik dairesi, vergi dairesi, kolluk kuvveti, milis kuvveti kurmasına, yolları patlayıcıyla, şehirleri silahla doldurmasına göz yuman kendisi değilmiş gibi... sanki şehit polislerimiz arkalarında bıraktıkları mektuplarda "susun.. polisler ölüyor", "devlet uyudu biz ölüyoruz" dememiş gibi...

konuşuyor... hala konuşuyor... hiç utanmadan sıkılmadan konuşuyor...konuşuyor, konuşuyor, konuşuyor, konuşuyor... yüzsüzce, arsızca konuşuyor... sebebi olduğu kan, sebebi olduğu gözyaşı yetmedi, yetmiyor hala konuşuyor...

konuşur... biz onun kim olduğunu çok iyi biliyoruz. o konuşur.... hep konuşur....

yandaşlar, ulan alayınıza lanet olsun... soyunuza, sopunuza lanet olsun... başka bir şey demiyorum...
sayı verilememesi çok üzücü insanı daha çok üzüyor bir o kadarda düşündürüyor belki 50 şehit var söyleyemiyorlar bütün bunları düşünmüyor değilim. allah pkk'nın ve ona destek veren herkesin bin defa cezasını versin, allah onları kahruperişan etsin.
insanların ciğerleri yanarken dağ gibi çocuklar hiç uğruna can vermişken hala "benim cumhurbaşkanım oyle demez.", " benim ak partim bu isi çözer." diyenler ve basket maci konuşanlar var bu ulkede.
Allah hepinizin cezasını versin!
Yaziklar olsun hepinize!

Biriniz bana anlatın bu adamlar neden oluyor neden? Kim uğruna? Ne uğruna?

Onlar ölürken muhterem devletiniz ve TSK ne yapiyor?

Meclis neden kapali ülkede her sey yolundaymis gibi?
En son 17 şehit diye duyduğum faciadır. Bu duruma kim hangi sebeple neden olduysa Allah bin belasını versin inşallah. işin kötü tarafı artık o kadar alıştırıldık ki şehit haberlerine insanların umrunda bile değil. Çözüm çözüm diyenlere selam olsun. Allah sizi de bildiği gibi yapsın inşallah.

Ekleme editi: Bazı arkadaşlar olayın saat 15:00 civarlarında olduğunu belirtmiş. Eğer ki bu doğruysa o sırada milli maçı izleyen başbakan olayı biliyordu. Vay be daha ne denir ki bu durumda.
inşaatlardan malı götüren,bu ülkeyi babasının malı sanan orospuçocuklarının dolar faiz repo; işçinin yetimin emeklinin sırtından çaldıkları paralar...onlarca can gitmiş kimin umrunda lan! fakirin fukaranın çocuğu hayatının baharında ölsün şehit olsun siz de sefasını sürün bu ülkenin oçları. tapelerde küfredin millete! milletin cocugunun bekledigi vatana bayaraga kufredin oclari sizin de pkklilardan 100 gram farkiniz yok.
Yaralı bazı askerlerin ele geçirildiği duyumu var maalesef.