bugün

abartılı bir haberdir. he amk he ağaç katliamı. hatta ne katliam lan soykırım oğlum bu bildiğin lan. birleşmiş milletler el atmalı olaya hatta bu soykırıma sessiz kalmayıp müdahale etmeli
yeni gezi başlıyor...

üniversiteler de yeni açılacak zaten al sana kapı gibi sebep.

eylül direnişi de bu daha başlangıç diyenlerin devam filmi.

destekliyoruz.
alanda nöbet tutan insanlara şafak baskını yapan polis öncülüğünde başlayan olaylardır.

polis eşliğinde ağaçları katleden bir iktidarla karşı karşıyayız yeniden.
hukuk dışı yol projesine gösterilen haklı tepkidir. bu emniyette suyunu çıkardı tuttuğuna gözaltı. keşke bir hükümet mensubunun yeğeni, çocuğuna çatsanızda esas duruşunuzu görsek...
kendisine diktatör denilerek haksızlık edilen aslında kibirli, şımarık ve terbiye fukarası olan yerli firavun hazreti tayyip'in son icraatıdır.

bir gün damperli kamyonların kasalarında mahkemelere taşınacağı günü bekliyoruz.
ulan kıyamet gününde bile elinizde fidan varsa dikiniz diyen bir peygamberden ağaç katleden ümmetine. allah belanızı versin be.
(bkz: odtü nün kapısına dayandık)
civardaki insanların toplanıp tepki göstermesi gereken adice katliamdır. kınıyorum.
Melih Gökçek denilen yalanbazın hem AOÇ'ye hemde ÖDTÜ'ye olan nefretini bilmeyenlerin hakkında konuşmaması gereken olaylardır. Yine SiT alanı olarak belirlenen yeri gezi'de olduğu gibi apar topar yıkıyorlar.
ağaçların kesilmediği ağaç sökme makinasıyla alınıp başka bir yere monte edildiği olaydır. ki provoke etmeyin olayı o ağaçlar başka müsait yerlere dikilebilmektedir.

bi bitmediniz direnişinizin amk.

not: o ağlayan yalancı provokatörler önce gitsin de cuntanın eğitim adı altında şimdi ki odtüden belki daha büyük alanı bilkente verilen alana yapılan doğramacızadelerin saltanat sürdüğü avm,villa,apartman gibi yerlerde kesilen ve bir daha dönüşümü olmayan ağaçların peşini bir arasınlar.

zira unuttunuz değil mi sıkı yönetim zamanın ispiyoncu yök başkanı kim bir baksınlar sonra bilkent kimin bir baksınlar sonra inanalım onlara.
gözaltına alınanlar domuz bağı yapılıp yol inşaatının temeline gömülüyor. kesin bilgi acil rt.
ağaçların taşınmasını katliam olarak lanse eden tiplerin türemesine neden olmuştur.

adamın kafası çalışmıyor ki? çalışsa naylon solcu olmazdı.
yol yapma onu yapma bunu yapma diyenlerin sırf muhalefet için ortaya attığı anlamsız haber çeşididir.
Akıllanmayan hükümetin yaptığı katliamdır. Daha 2 ay önce ülkenin en önemli direnişi aynı nedenle başladı olaylar tam bitti derken bu sefer ankarada hem de ülkenin en zeki olan insanların bulunduğu yerde kıyım yapılıyo. Altından çıkacak şeyler var yine. Halk direniyor, odtü direniyor, direnecek.
polisin mudahelesiyle gezi vol2 olmuştur. tarih tekerrür etmez umarım.

edit: eksileyen arkadaş illa kan aksın birileri yaralansın ölsün istiyor sanırım.
Anarşizmin üstüne giydirilmiş kılıftır. Ak partinin oylarının biraz daha yukarı tırmanmasıyla sonuçlanacaktır.
Müdahale başlamış ve bir kişi başından yararlanmıştır.
(bkz: gezi parkı vol 2)
ben o yol üstünde oturuyorum ve o yol o kadar gerekli ki kışın eskişehir yolunu kullananlar bilir ne kadar tıkalı ve kötü olduğunu o yolun yapılması lazım.
ve bu gezi olayının devamıdır ve bize şunu hatırlatmıştır. http://www.habervaktim.co...damdan-eylul-itirafi.html ey gezi zekalılar sizi ne zaman uyanacaksınız.
bilisiz, bi sus amk dediğimiz durum. yok lan gezi falan olmayacak mal gotunu yırtma tek başına komik oluyosun.
inşallah hayırlısıyla devam edecektir.
kahrolsun odtü.

-ağaç kesen adamlar-
henüz yeterince siklenmemiş olaydır. ankara taksim için direnmişti ama istanbul odtü için direnmiyor.

sikeyim böyle devrimi.
"yeşile hayranım, hastayım" diyen bir boşbakan eylemidir.
marks ne demiş, kapitalizm satamadığı ağacın gölgesini keser.
eee bizde buradan boşbakanın aslında yeşil derken neyi kast etmiş oldugunu anlamış oluyoruz.
(bkz: bir gezi değil)
bu olayları bu haberleri ortaya atanlar falan götleriyle gülüyordur.