bugün

genelde çok kaliteli yapımlardır. her bir bölümü sinema flmi kalitesinde olur bu türlerin. 10 bölüm çekip ara veren game of thrones, 12 bölüm çekip ara veren dexter gibi.
game of thrones'u tarif eden başlık. ama bu dizi için değer 8 ay da beklerim 9 ay da.. 9 ay geçmesin anamda beklemedim okadar.
en sıkı hayranlarını bile delirtir. bunlardan biri de fringe'tir.
daha beteri de vardır. 3 bölüm çekerler ve ne kadar süreyle ara verdikleri bile belli olmaz.

(bkz: sherlock)
(bkz: breaking bad)
(bkz: the walking dead)
(bkz: game of thrones)
mantıklı olanı yapar. türk dizilerindeki gibi insanları televizyon başına hapsedip, seyirciyle dalga geçmezler.
her hafta hürremi kuzey güneyi izliyorsunuz da ne oluyor? diziler eskiten 15 günde birdi.
insanın sabrı ile imtihan etmesine sebep olan dizilerdir. her bölümü ayrı bir güzel, hoş olur bu dizilerin.
BiZi MUNDAR EDEN DiZiLERDiR. ÇÖZÜMÜ ILERLEYEN YILLARDA IZLEMEKTIR BEN 24 E YRNI BASLADIM TAKIR TAKIR GIDIYOR 3 SEZONDAYIM.
Suits. Ne zaman yeni sezon gelecek yazarlardan bilen varsa pm bekliyorum.
11 ay dizi 1 ay tatil yapan türk dizilerinden iyidir.
türk dizilerindeki gibi set ekibinin hayvani çalışma saatleri ve koşulları olmayan dizilerdir.
bu sayede hem set ekibi daha verimli çalışır, hem de ekibin can güvenliği garanti altına alınmış olur. türk dizilerindeki ölümlü set kazalarının haberlerini sık sık duyuyoruz.
ayrıca çekilen dizideki detaylara inmek ve tutarlı senaryolar yazmak bu şekilde daha rahat olur. adamları ve kadınları 4 ay çalışıp 8 ay yatıyor sanmayın. aslında bir dizinin 12 bölümlük bir sezonu için bütün bir yıl boyunca çalışıyorlar.
mini dizi diye adlandırılan tv yapımları.
(bkz: sherlock)
ayıp ediyorlardır. en başında da game of thrones gelir. 10 ay oldu yeni bölüm bekliyoruz. dönüşü güzel olsun bari.