bugün

bir uludağ sözlük entrysidir.
şudur;
(bkz: #37386715)

entry tek kelimeden ibaret; yoruldum.

bu yazar arkadaşımız söz konusu başlığa "yoruldum" yazmış ve 47 oy almış.

bir başka entry, (bkz: eylem/#37386088)
sadece 2 kelime yazmış ve 42 oy almış.

önce ss imizi koyalım.
görsel

ss aldığımız yer, uludağ sözlük ana sayfasında çıkan bugünün iyileri bölümündeki entryler.
bir yazar arkadaşımızın 3 entrysi art arda sıralanmış.

1 saat içerisinde girilmiş bu 3 entry dakikalar içinde seri bir şekilde oylanmış.
entrylerin altındaki oylama bölümüne girdiğimizde oylanma saatlerini, dakikalarını saniyelerini görebiliyoruz.

şimdi bu arkadaşı tanımam etmem de.
böyle dandik şeylere, böyle ucuz şeylere gerek var mı?

ha belki ben yanılıyorumdur.
belki bunların hepsi normaldir.
belki arkadaşımızın bu yazdıkları gerçekten çok beğenilmiştir.

takdir sizlerin ve yönetimin.
Çünkü o bir dişi yazar ve emin ol çoğu da açık oylamadır onların. *

Bot basmışta olabilir ama ben anlamam bot mot.
Arkadaş ya dişi ya da bot basmış. inşallah dişidir.
(bkz: sözlük erkeklerinin zavallı hallerine örnekler) başlığına eklenmesi gerekir derhal.
49 oldu.

edit: ibretlik ifşa
Sanki parayla oy veriliyor amk. Neyin kafasındasınız lan. Evet.
bu sözlükte bir bayan yazar en sevdiğiniz renk başlığına,lila yazıp 74 oy almıştı. göz yaşartıcı tablo.
şöyle bir şey de var: (bkz: #37339413)
biraz daha reklamımı yapayım daha çok oy alayım diyen yazarın kendi reklamını yapması.

ama gel gelelim filvaki bi boka yaramayan entryler. nasıl o kadar oy almış bu kısım da soru işaretidir. "?"

fake account?

bi siktir git...
impulse 101 yazınca tüm silahlar ve cephane veriliyordu ama. bilemedim bende şimdi. bu arada çantalı silahı kullanmak yok.
cocoon + bozkurt toros = donuz.
kozalı arkadaş için kişisel bir şey söylemek istemem.

ama burasının bir anlamda çaylı kekli altın günü yapan teyzelerin

ortamından farksız olmadığını hatırlatırım. ve çoğunuz aha bir memeli

ağ atsam düşer mi derken, onlar gayet organize vaziyetteler.

bir dost.
Sen de 37 oldun. Az değilsin köftehor.
sözlük ün seviyesini gözler önüne sermiştir...

bi de şu puanlarla verilen anlamsız sıfatlar var ya ...

Yoruldum yazana "genius"

Quantum teorisini detaylı anlatana "ali ağaoğlunun kültürlü verisyonu" yazması

Şu an gerçekten daha yerinde..Sağol admin..gerçekten bazen gereksizsin..
ya oglum o aldi veya bot basti diyelim. senin olayin ne? neyin pesindesin? prim kasmak mi bak 40 olmussun hadi iyisin. arti almak icin yazmayin, keyfiniz icin yazin.
Ohhh sherlock holmes alırım bir dal.
vallahi kimse kusura bakmasın bu ve benzeri bütün durumlar erkekbey kardeşlerimin ne denli embesil, ezik ve düşük karakterli olduğunu gösteriyor..
emeğine saygı gösterdim ve artı oyu bastım, hadi iyisin toros .
s git su yazilimini bi etkilestir once paran yoksa ucretsiz yazilimlar var onlari kullan...
Dünya kadar malın olacağına fındık kadar amın olsun atasözünün fiile dökülmüş halidir.
o fotoğraf olmasa eksi hanesi dolacak yazardır aslında.
fotoğraf hayatını kurtarıyor, bu da gösteriyor ki (bkz: dişi) olmak hayata 2-0 önde başlatıyor.
Muhtemelen herkesi acik oylayan bir yazar. Bunun altinda kalmak istemeyen yazarlar da bu kardesimizi seri oylamistir.

Ya da sadece millet begenmistir. Ama bu kadar salak olunmaz dedigim icin ilki daha mantikli gibi.

De haydi siktirin.
kendisini tanımam etmem ayrıca korumak da haddime değil kendini gayet iyi savunmuş ancak bir iki şey yazmadan edemedim.

Öncelikle o kadar kısa sürede çok fazla oy alması ve oy aldığı entrylerin kısa olması, gerçekten uğraşılarak girilmiş entrylerin ise hiç oy almamış olması elbette adaletsizliktir. Burada temel nokta bu adaletsizliğin sebebinin bu kişi olmaması. Yanlış kişiyi linç ediyorsunuz. titiz bir çalışmayla bu arkadaşın takipçilerini eleyip, o sırada online olmuş 47 kişiyi bulup tek tek indirmemiz gerekli. Evet bunu yaparsak hem sözlükte açık oylayarak birilerini tavlayabileceğini sanan düşük zekalı erkekleri elemiş oluruz hem de verdiğimiz savaş daha geniş bir alana yayılır ve fazladan cephe açarak daha destansı, tarihe geçen olaylara imza atarız.
amsalaklığın ne kadar zavallıca bir şey olduğunu gösteren entry'dir.

(bkz: cinsel açlığın afrikası)
bildiğim kadarıyla benim öyle bi entryim yok, ve beni sadece o o kadar da ilgilendirmiyo açıkçası. olur, kadındır, ilgi görüyodur, belki bişey olur diye herifler oy veriyolardır, versinler. n´apcaz yani, kıskancaz mı? yok canım, herkes kendine göre takılıyo işte sözlükte.

bizi nicelik diil nitelik düsturu üzerine yetiştirdiler. ben hala o meyanda takılırım, siz de öyle yapın. size kim ne kadar oy almış, okuyun, belki bişey öğrenirsiniz, beğenmediğinize eksi verin, çok beğenirseniz artı verin.

ama tutup da bunu kadın yazmış diye oy vermek, aslında yazana da bi çeşit hakaret. ben kadın olsam, yazdığım zikindirik bişeyden 50 oy alsam, ulan şu millete bak, sadece mam yüzünden oy veriyolar, diye düşünürüm.

ama benim açımdan normal gene de. versinler. bişey yapsınlar, ne diyelim- allah mesut etsin !!