bugün

o kadar şehit, o kadar sikilmeden sonra hala oy veren olursa onun ben aklını seveyim efendim.
muhtemelen de oy kaybı olacaktır. bunu anlamak için sanırım kapasite gerekiyor.
hoş medyayı ele geçiren insan oy pusulalarıyla tango yapar.
(bkz: geldi gene tipini siktiğimin)
çünkü para ve menfaate ruhunu satan insanın geri dönüşü olmaz, haini kimse kabul etmez.

ruhunu satanlar ne olursa olsun oylarını değiştiremeyeceklerdir.
''yani böyle 40-50 kişi falan öldü diye''

bu zihniyette insan ve insan canının ne kadar ucuz olduğunu tekrar görüyoruz.

ve de ayrıca sen krediyle arabanı alıyon da gel de bir de memleket insanına sor, yoksa krediyle uçak alan da var. sayın kendisi rahat diye herkesi rahat sanan zihniyete sahip kardeşim...
söz sahiplerine hak verilesi sanıdır.

he yaw ailesinden 1 tanesini benzer şekilde öldürülmemiş o kadar mankafa var bu ülkede. elbette onların oyu sabit duracak.

oyverenlerin akıllarının başlarına gelmesi için ailelerinden en az bir kişiyi benzer şekilde kaybedip aynı acıyı duymaları lazım.
hadi ironi yapalım hareketidir. iyide niye ironi ? bir kişide çıkıp doğru dürüst " oy verenin aklını sikiyim o kadar millet ölmüş kimsenin ağzını açıp bi laf ettiği yok gene mavi marmara olayına dönecek. aradan aylar yıllar geçtikten sonra telefon üzerinden resmiyet taşımayan bi özürle unutulacak. bir milletin gururu ancak bu kadar aşağılanabilir. avrulapalılara yaranalım diyerek yaptığımız bi yalakalık ve küçük düşme nereye kadar ? açık gözünüzü artık" demiyor bende buna hayret ediyorum. yani ironi içerisinde bahsi geçen adamların hala var olduğu gerçeğine karşılık bu ironiden pay çıkarıp "hmmm" diye düşündüreceğini düşünmek saçma. somut örnek o kadar ölmüş milletten ders çıkarmayan insanların , soyut bir iki kelimeden ders çıkarmasını beklemek.
o kadar aptal insan var ki ülke de akp oy kaybetmez.
görsel

işte ölmeyen bir çocuk, ve bu çocuğun geleceğini mahvettiler üstelik ailesini de hiç dile getirmek istemiyorum.
Trollük değil de, ironi diyelim. Güzel olmuş. Fakat maalesef böyle insanlar da var.
evet ironidir baştan sona ama inanın bana o katil gözlü mütedeyyin müslüman olduğunu iddia eden adamların kafalarının en karanlık noktasında olan düşüncedir. evet adam çıkacak ve diyecek darbeci cehapeye mi ırkçı mehapeyi mi bedepeye mi (ironi yine burda adamları bunlarla pazarlıkta ama neyse) vereyim diyecektir. istikrar sürsün(!) bu devran böyle sürsün der.

tanım 2: acı gerçektir.
ölen zaten yoktur, reyhanlıda zatenpatlama olmamıştır. hadi oldu diyelim koskoca ak parti, 46 kişi öldü diye 25 milyon halk tarafından verilen oylarımı kıracaktır istifa ederek?
gökten kafalarına bişey düsse sekse bir yerlerine girse onuda gene akp den bilecek saskınlar ordusu var ne yazıkki.
enayiliktir. terörden dolayı ölen asker sayısı:

2004 -73
2005 -92
2006 -121
2007’ nin ilk 6 ayı– 112.
akp yanlılarının bozuk kişilik sahibi olduğunu bir kez daha anlamamıza vesile olan durumdur. reyhanlı katiamına partisel kar-zarar hesabıyla bakanların bu ülke için iyi bir şey yapmaları beklenemez.
3 aydan fazladır asker ölmedi..

akp eğer terörü bitimeye çalışıyor bitirebilirse(ki öyle görünüyor) kaybetmez kazanır..

esad mı?? esad zaten can çekişiyor, son çırpınışları.. iran'a kaçtığını söyleniyor..

bu çözüm sürecinde böyle provokasyonlar olabilir denmişti zaten, inşallah bir daha tekrarlanmaz.. türkiye'de son olur bunlar..
46 veya 49 değil. 172. yerinden duymak ayrı, susturulan medya dan duymak ayrı.
çok yerinde bir tespittir.altı üstü 46 kişi yani abartmaya hacet yok.
ayrıca 1 milyar maaş alınca insan böyle saçma yorumlarda bulunabiliyor işte.
46 bin kisi olse de kaybetmez, turkiye'nin yarisi mazosist olmus. aci cekmekten, olmekten zevk aliyorlar anasini satayim.
46 kişi öldüyse eğer akp kafadan 23 oy kaybeder.
karakterinde orospu çocukluğu olanların kendinden emin konuşması.
oy kaybedeceği zaman b planı devreye giriyor. makarna ve kömür dağıtmak.
mesele, kelle sayisi midir?
biz bu hallere ne ara dustuk?
mesele, kukla iplerinin ayagimiza dolanmasi,
anneler gununu gozu yasli gecmesi,
bu kadar iyi seyler oluyorken, icimizde buruk kalmasi...
degil 46 kisi 46 milyon kiside olsede bizim milletimiz akp ye oy verir .herkes bu devirde kendini dusunur olmus malum bana dokunmayan yilan bin yasasin .boyle bir zihniyet olmamali artik diyelim reyhanlida olen senin yada benim yakinim degil ama demek degil ki bize yada yakinlarimiza terorden oturu bisey olmucak aslinda buna terorde denmez ki artik bu baska bisey bambaska .kendinden cok baskasini dusunmeli artik insanlar yazik degil mi o cocuklara o annelere ? allah kimseye ne evlat acisi versin nede ailesini gozlerinin onunde kaybettirsin
yanlış bir sanrıdır.

eğer öyle olsaydı "maden kazaları" sonrasında değilse de "güzel öldüler" dedikten sonra olurdu.

hem öyle olsaydı "anamız ağladı" denildikten sonra değilse de "ananı da al git lan" denildikten sonra olurdu.

ya öyle olsaydı "şaban dişli ile ailecek görüşürüz, yapmaz böyle bişey" dedikten sonra değilse bile "şaban dişli partimizden istifa etmiştir" denildiğinde olurdu.

hayır canım öyle olsaydı "oslo görüşmelerinden" sonra değilse de "hakan fidan'ı buralara biz getirdik" dedikten sonra olurdu.

mademki öyle olsaydı "seçimlerden önce mavi marmara için imza toplandıktan" sonra değilse de "seçimlerden bitince mavi marmara2 ilelebet askıya alındıktan" sonra olurdu.

olum bak öyle olsaydı "doğalgaza faiş zam yapıldıktan" sonra değilse de enerji bakanı "baktık ki dünyanın en ucuz doğalgazı bizde, fiyatları dengeledik" dedikten sonra olurdu.

özetle arkadaşlar akp oy falan kaybetmez, böyle bir sanrınız varsa yokedin bunu.

geçmiş zaman bir düşünür çok güzel özetliyor durumumuzu ve en acı şekilde:

"anlamıyorum bu müslümanlar bu kadar mı salak! bir hastalığa çareyi gavur bulmuş, bütün bilimsel ve felsefi sonuçlara gavur ulaşmış, gavur çocukları başarmış. orda bişey bulunuyor, bizimkilere dönüyorsun "aaa kur'an'da yazıyordu" diyor. peki arkadaş bizim müslümanlarımız bu kadar mı aptal? hergün okuyorsun ama hiç okumayan adam buluyor orada yazan bütün faydaları."

şeklinde. durum budur özetle...
güncel Önemli Başlıklar