bugün

40 yaşını geçmiş ama güzelliğinden bir şey kaybetmemiş hatunlardır.

(bkz: Elizabeth Hurley)
(bkz: monica bellucci)
(bkz: salma hayek)
(bkz: ayşegül aldinç)
(bkz: pamela anderson)
ek: (bkz: size anket diyebilir miyim amca)
1968 yili ve oncesinde yapilmis kadin heykelleridir.
(bkz: şenay gürler)
(bkz: ornella muti) *
(bkz: madonna)*
böyle hatunlar daha çok barlarda karşımıza çıkar...
Özellikleri:
1. bu tarz hatunlar dikkat çektiği için peşinden koşan çok olur, bu sebeple elinizi çabuk tutmalısınız. önce siz konuşmalsınız.
2. bünyesi kuvvetlidir 2 biradan bi bok olmaz. olsa bile bira ısmarlamayın, baştan kaybedersiniz. Pahalı içkilere yönelin. (bkz: Sex on the beach), (bkz: Jack Daniels)
3. hanımefendi yola geldiyse, sizi kendi evine çağıracaktır. siz erkeklik yapıp ''öyle olmaz, benim evime gidelim'' falan demeyin. deplasmanda iş yapmanın tadı bambaşka olur. (bkz: chelsea 0-2 bjk)
4. Kadın çok fena tecrübe yapmıştır. (bkz: 40 yıl boşu boşuna yaşamamış olmak)en güzel özelliğidir bu. sizi yormaz, her yolu, her yöntemi bilir.**
HER NEDENSE GENÇ ERKEKLERi ÇOK CEZBEDEN KADINLARDIR.
(bkz: ajda pekkan)
(bkz: anket kokusu aliyorum galiba)
(bkz: bir kedi gördüm sanki)
ingilizcede mature olarak tanımlanırlar. güzel türkçemizin argosunda "macur" olarak belirtilir. genç dinamiklerin ilgisini her zaman "macur" hanfendiler çekmektedir. daha sıra "çıtır" hanfendilere geçer.
(bkz: elizabeth hurley)
(bkz: catherine zeta jones)*
(bkz: firavunun karısını temsil eden büst)*
(bkz: julia roberts)
(bkz: brooke shields)
son gördüğümde kıçının üstüne property of christian troy yazdırmıştı. 63 doğumlu taş.
67 model mustang arabalar bu kategorinin en can alıcı örnekleridir . kırmızı renkli olanından hiç bahsetmiyorum bak .
başlığı görür görmez lale mansur geldi aklıma.
(bkz: sandra bullock)
(bkz: yaşlı ama güzel kadınlar)
(bkz: vahide gördüm)
kesinlikle (bkz: michelle pfeiffer)
nicole kidman en basta gidenlerdendir bu siralamada. nedir o kadindaki güzelik diyip helal olsun yaradana demek istiyorum.*
milf hunter kızları.
(bkz: monica belluci)
(bkz: sharon stone)
(bkz: minare yikilmis ama mihrap saglam)

(bkz: camii yıkık ama mihrap yerinde)
(bkz: heather locklear) *
(bkz: kate walsh) *
(bkz: vicky vette)