bugün

Bunca hakarete bunca sövgüye karşı tek yürek olan ezilenlerin çığlığı. birimiz hepimiz Hepimiz birimiz için.
18 yas altindakileri de secmen yapan salak slogani. ha ama siz oluleri de secmen yaptiniz.
başı kesilecek yazar söylemi.
Tek yürek olmak için önce yürek gerek. Göt yalayarak olmuyor o işler
sıfırın yutan eleman olduğunu düşünürsek doğru önermedir.
yürek demişsinde,

bu bildiğin göt...
(bkz: paralel evrende yaşayan akp liler)
salla amk! 40 milyonmuş!
akıllara "70 milyon türk kadını" sözünü getirmiştir.
eksik söylenmiş, 40 milyon az. 450 milyon akp' li var.
Vicdan ve onurdan yoksun insanlarin nasil olur da yurekten bahsedebildigini anlamadigim olaydir.
Aga ak partili erkeği anlarım bir derece ama kadını aklım almıyor.Tüm haklarını elinden almaya çalışmalarını görmeyi redderek, sadece başını örtmene izin çıktığına sevinerek nasıl bir hayat yaşamak niyetindesin gerçekten merak ediyorum.Ulan adam işsizlik artışını kadınların iş aramasına bağladı,sen şimdi okula baş örtümle gidiyorum diye seviniyosun ama,kızlar okuyunca erkeklere evlenecek kız kalmıyor diye buyurarak sübliminal mesajı çaktı,tecavüzü tacizi mübah göstermek için, erkekler daha rahat eli s.kinde gezebilsin diye demediğini bırakmadı.Sen hala diyorsun ama başörtüm ama haklarım.Yapma gözünü seveyim.
sadece hırsız ve namussuz değiliz, saymayı da bilmiyoruz anlamındaki cümle, tümce her neyse...
40 milyon avro dur o yanlış olmasın.
Sadece oy verebilenleri ak partili sayan dangozların farkında olmadığı sayı. Türk ve müslüman dünyası büyüktür. Çocuklarımızın da fikirlerine saygı duyarız biz. Her ne kadar saygı bilmediğiniz bir kavram olsa da.
(bkz: say lan)
türkiyede 52 milyon seçmen olduğunu bilmeyen akepeli zırvası. ulan mal %50 oy alıyoruz diye bi taraflarınızı yırtıyorsunuz etsin etsin 26 milyon eder. zevat seni.
40 milyon dinsiz allahsız vicdansız yok ki diye cevplanacak söylemdir.
şimdi türkiyenin nüfusu 80 milyon olsa 20 milyonu 18 yaşından küçük desek , 30 milyonu diğer partilere oy vercek desek,akp ye kaç kalıyor matematiğim yetmedi yardım edin.
evet her biri evlerinde salınmayı bekleyen sürü.
40 milyon alp li varsa bu ülkede yaşanmaz.
a. duma' nın dahil oldugu 40 milyon kisidir. galiba 75 milyon ile aradaki 5 milyon farki duma ve akrabalari olusturuyor.
her ne kadar beyni sulanmış bir sikişik tarafından açılsa da bu başlık ülke içinde ki kutuplaşmanın boyutunu gözler önüne seriyor.
(bkz: keşke ölseniz)
Saygısız ve terbiyesizce yapılan yorumlar haklılığımızın göstergesidir. Geçmişte yaşananlar ders oldu bize. Artık çalışan bir hükümetimiz var.
nihat genç tabiriyle; ''böcek sürüleri''.
güncel Önemli Başlıklar