bugün

entry'ler (158)

oy pusulalarının üstüne esma yazıyoruz

Akp'lilerde buna destek verecek göt var mı? Bir tane AKP'li yapamaz bunu. Onlar sadece göt öpmeyi bilir.

izmir e binali yakışır

Binali'ye huni yakışır. Uykusuz daha çok ilgi çeker. Denenmesi lazım aslında.

sağcılar sokağa çıkarsa

Solculardan önce PKK ve AKP'li şerefsizlere saldırırlar. Başlığı açan sayın yazarımsı, seni mantıklı olmaya aptal olmamaya davet ediyorum.

cenaze evini basmaya giderken şehit olmak

Bu şahsın şehit kabul edilmesine bende karşıyım ancak; iyi ki öldü gibi söylemlerde hoş değildir. Kin ile hareket etmek bize birşey kazandırmaz.

Not: kesinlikle şehit falan değildir. Sadece provakasyona kurban gitmiştir.

3130 kask numaralı izmir polisi

3130 numaralı ak köpektir, orospu çocukluğunu uzaktan eğitimle bitirmiş polis görünümlü şerefsiz, hayasızın biridir.

allahless

Shameless'ın kız kardeşi. Frank karakteri.

buraka üzülenler okadar şehit gelirken nerdeydiler

Hala ayrıştırmaya çalışan yazar beyanı. Sanki 70 milyonun altına yattı, hepsini biliyor.

Burağa üzülmüş gibi yapıyorsunuz ama askerlere, polislere üzülmemiştiniz dese biri gerçek hayatta, nerden biliyorsun müneccim billurumu yedin diye sorarım ben.

yaşlandıran sebepler

Tayyip Erdoğan demek geldi içimden ama sonra vazgeçtim. Zira kendisi yaşlandırmıyor, direk öldürüyor.

3130 kask numaralı izmir polisi

Faşist polisin geldiği son noktadır. Kendisi AKP'nin göt öpenlerinden biri olmalı ki böyle saldırmaktadır. izmir'e olan polistir ayrıca.

Not: .....

Istenilen küfürlerle kombinleyin boşluğu.

kalemime sinek kondu

Bursa zirvesine çağırarak beni tehtid eden yazarımsı. Okuduklarımdan anladığım eski CHP sempatizanı, şimdi ki ak göt. Parasını kimlerin verdiği anlaşılmıştır böylece.

ak parti yi sevmeyip marmaray a binen laikçi

Atatürk'ü sevmeyip, Atatürk'ün, silah arkadaşlarının ve halkın kurtardığı ülkede yaşamak gibi değildir.

burakcan karamanoğlu

Hangi inanca, hangi dine, hangi ırka bağlı olduğu önemli değildir. Bir can daha yitip gitti. Herkes düşünmelidir sonuçları. Hangi siyasal görüşe sahip olursa olsun, kan akmasın. Ölenler bu vatanın evlatlarıdır.

Berkin'e terörist diyip burada Burak üzerinden prim yapmaya çalışan zavallılar, siz bambaşka bir hayvan kategorisine giriyorsunuz.

her 2 kişiden 1 inin ak parti ye gönül vermesi

Oy veren her iki kişiden biridir. Her iki kişiden biri demek 18 yaş altı oy kullanmayanları da dahil etmektir.

(bkz: eğitim şart)

65 milyon akplinin yüzü suyu hürmetine nefes almak

65 milyon azdır. Son sayımlarda 200 milyona yaklaşmıştı.

(bkz: atma Ziya)

tunceli de biber gazından polisin şehit olması

Ölümün her türlüsü üzer insanı. Eğer gerçekte vicdan varsa o ınsanda. Allah ailesine sabır versin.

Ama biber gazı zararsız diyenlerde gerçeği görsün artık.

berkin ölünce yanlış serap ölünce normal

imralı'da ki PKK köpeğiyle görüşen CHP zaten. Hatta öcalan'a elinden gelse götünü verecek olanda CHP. AKP değil. Tabi canım. Akp, ne zaman PKK ile masaya oturdu değil mi?

Yazar bu başlığı açarken AKP'nin PKK ile yaptığı anlaşmaları, Öcalan'ı çıkarma planlarını unutmuş heralde. Özerklik anlaşmasını AKP yaptı bunu da unutmuş. Bir de utanmadan gelmiş burada böyle bir başlık açmış.

Niye? Anasına küfredeyim diye. Ben boş geçer miyim? Asla! Gene saydırdım. Ağzıma sağlık.

burakcan karamanoğlu için de gösteri yapılacak mı

Yapılır ve ya yapılmaz bu tartışılır ancak asıl şu soruya cevap vermek lazım: saat 10 civarında ölen biri için saat 8:33'da Twitter da tag çalışması nasıl başlatılır?

burakcan karamanoğlu

Allah'tan rahmet, sevenlerine ve ailesine sabır diliyorum. Kişinin AKP'li ve ya MHP'li olması önemli değildir. Can taşıyordu o da. Anne kuzusuydu. Hangi siyasi görüşten olursa olsun ölüm hiçbir insana yakışmaz. AKP'den nefret eden biri olarak bu kardeşimizin sonu böyle olmamalıydı diyorum ve herkesi vicdanlı hareket etmeye davet ediyorum.

Mersin'de yaşayan, ölümler görmüş biri olarak söylüyorum: Allah bunun gibilere rahmet etmesin gibi cümleler hoş değil ve insanlıktan uzak.

Onlar bırakın Elvan'ı, Ethem'i ve daha nicelerini kötülesinler. Bu onların kalitelerini gösterir. Siz siz olun insanlığınızı bir adım önce tutun ve onlar gibi vicdansız davranmayın.

Unutmayın arkadaşlar, hiçbir siyasi parti ve ya oluşum içinde olduğu için bir insanın ölümünü dilemek insanlığa sığmaz.

Ölmesi gereken biri varsa o kandırıldığı için 20 yaşında toprağa giden biri değil, halkı bu şekilde nefret sürükleyen baştakiler olmalıdır.

Şahsın AKP'li olduğu doğrulanmıştır. Şahıs MHP ve ya CHP'li değildir. Ailesinin Kasımpaşa'da değil, ok meydanı'nda yaşadığı da doğrulanmıştır.

tayyip in cenazesinde olası diyaloglar

Ölememesini, acıdan kıvranmasını dinlemek isterdim. Bi de Kenan evren var bu kadar acı çekmesini dilediğim.

yakıp yıkan anarşistleri sevimli gösteren basın

Hırsızı, yolsuzluk yapanı dünya lideri olarak gösteren basınla aynı derecede orospu çocuğudur.