bugün

4 yıl iyi bile dayanmış adamın yaptığı eylem. sen de az zalımın kızı değilmişsin.
isteyebilir. Arzuluyordur. Ayıp değildir. Hatta video bile gönderilebilir. Bunlar olağandır. Artık aşmalıyız bunları.
Bir erkek olarak koyan durumdur. Sevdiğim kızın bana çıplak foto atması koyardı mesela ki ben istemezdim, sevdiğim kızdan..
"ama baktıktan sonra sil tmm mı" diyerek çıplak fotoğraf gönderilmesiyle son bulacak eylem.

Sonrası malum zaten büyük dramlara gebe.
azmış olduğunun göstergesidir. 4 sene iyi azmamış, hormonlu mudur nedir.
Bir foto için 2 gün değil 2 yıl da uğraşanlar var. Ayrıca Gerçekten seviyor olsa bile gönderme. Olur da ileride aranız bozulur hatta düşman bile olunabilir. Hayat bu belli mi olur?

Beybi!
internetten penis fotoğrafı indirip göndererek istek savuşturulur.
aşkla cinselliği ayrı tutma çabasının abuk sonuçlarından biridir.

herif foto istiyorsa çek yolla değil mesele. o 4 sene boyunca herhangi bir cinsel paylaşımın olup olmaması.
4 YILDA ANCAK ÇIPLAK FOTO iSTEME KIVAMINA GELiNDiYSE BiR 16 YIL SONRA ANCAK EVLENiLEBiLiR.
AYRICA, Çıplak foto istemeyi garipseyip, sevdiğinle olan özelini sözlüğe yazmak nedir?
(bkz: KEZBAN DETECTED)
yaptığının yanlış olduğu uygun bir dille anlatılırsa sevmeye devam edilir, insandır sonuçta, arada bir böyle dönemlerden geçebilir, çıplak foto göndermemek şartıyla destek olunabilir.
Kac yasindasin bilmiyorum ama hayal aleminden ciktigina sevindim.
inanılmaz olay, büyük skandal, dev hayınlık!

AA! insan ilk bakışta hoş bulduğu ya da uzunca zaman ilgi duyduğu birini fiziksel olarak beğenip arzular mı hiç? insan insanı siker mi dostlar ya! bakın fotoğraf diyor, 4 yıl diyor, sevilen diyor (ben chateau kalpak içmenizi öneririm yine de) çıplaaaaaaak diyor ya, çıplak. yani insan şok oluyor. et istiyor et adam. bu ne arsızlık, bu ne cüretkarlık, bu ne libido arkadaşlar!

çok yanlış harekettir.

dört yıl boyunca (son üç yılda kilometreler mi, taksimetreler mi ne varmış) derdinle, nazınla, kuzeninle kavganla sikilmedik hücre bırakmadığın, seni bu halinle çektiğine göre muhtemelen arabayatağı apaçisi diye kodlayabileceğim vasat ve aç cahil iyi dayanmış yine diyesim geliyor.

o değil de şu sözlükte gördüğüm cinsellik fobisini hiçbir yerde görmedim. "zinhar, yanarız" diyen mürtecisinden, sik sok am göt sayıklayan ergen trollüne, alt tarafı barbie gibi plastik kaplı demir bakirelerinden, eli sikinde gezen abazanına kadar toplumun sekse dair hastalıklı bakış açısını en net yansıtan mecra sanıyorum. bir ilçe olsa sultangazi olurdu burası.
Arzulanıldığı için gurur duyulması gerekirken, şok olmak çok saçma bir mevzudur. birbirine güvenen, arasında mesafe bulunan her çiftin yapması gereken, kimi çiftler için ritüel haline gelmiş; seks fantezisi sayılabilecek harekettir. bir de skype versiyonu vardır ki evere şenliktir.

doggy style pozisyonunda bel içeri bir taraf dışarı bir şekilde çekilecek foto çok etkili olabilir. jartiyerli , dantelli tanga şeklinde denenebilir. kumral, sarışın tene siyah, parlak mavi, esmere kırmızı pembe renk eçimi yapılmalı
Arzulanıldığı için gurur duyulması gerekirken, şok olmak çok saçma bir mevzudur. birbirine güvenen, arasında mesafe bulunan her çiftin yapması gereken, kimi çiftler için ritüel haline gelmiş; seks fantezisi sayılabilecek harekettir. bir de skype versiyonu vardır ki evere şenliktir.

doggy style pozisyonunda bel içeri bir taraf dışarı bir şekilde çekilecek foto çok etkili olabilir. jartiyerli , dantelli tanga şeklinde denenebilir. kumral, sarışın tene siyah, parlak mavi, esmere kırmızı pembe renk eçimi yapılmalı
Komik durum. Canım ver sende bir poz, ne olacak yani durumu. Evet.
Sen s..kmediğine şükret. Ne var yani çıplak fotonu istediyse. Millet 4 günde ne işler çeviriyor. Dile kolay koskoca 4 yıl. Çok sabırlıymış eleman.
Bu ne yaman zihniyet. Saçma sapan bir arzulama biçimi ile arzusunu küçültmüş insana yapılan muameleye bakın. Gerçekten sizi oluşturan ahlak, dünyayı çirkin kılıyor.
dramın bu kadarı da fazla ama.
gerizekalı olduğunuzu gösterir.
Muhtemelen alışmıştıŕ.
Bi tane daha ver lan nolacak.
(bkz: baya nude at dedi ha)
Muhabbetin çıplak foto isteme noktasına nasıl geldiğide önemlidir.
adamın yaklaşımını beğendim.
boğa burcu erkeğidir. çok sabırlıdır yani.
Olum arada kilometreler varsa mantiklidir. Napsin adam rusa mi gitsin? 4 yildir sevismemisseniz o sizin ayibiniz zaten.
güncel Önemli Başlıklar