bugün

kime ve neye göre diye sorulması gereklidir.mesela ülkemizde 5 milyon tl ye arabalar satılmaktadır ve peynir,ekmek gibi gitmektedir.kimine göre bırakın bir hayat boyu yaşamayı,bir araba parası bile etmiyorken,kimine göre ömür boyu harcanabilecek bir paradır.
(bkz: elimin kiri)
(bkz: ali ağaoğlu)
(bkz: zengin baba yoksul baba)
doğrudur. bir apartman satın alamazsınız.
Neye gore cok az aminakoyim. Ben 50 lirayi bulamiyorum.
dolara çevirince 2-3 aya çok para olur o.
6 sıfırı atmamış yazar beyanı.
Parayı kullanmayı bileceksin. 12 adet mercedes tourismo al 2 senede 12 otobüs ve hazırda 6 milyon nakit paran olsun.
vegasa poker oynayamaya bile gitsen 1.2 milyon dolar civarı bir paradır ki orada bile kimse az bir para olduğunu iddia etmez.

aynı zamanda sağlam bir finansal zemine oturtabileceğiniz, iyi bir iş kurmak için yeterli bütçedir. keşke şu an böyle bir bütçem olsa da vizeler ne olacak diye düşüneceğime, zenginliğin hayalini kuruyor olsaydım.
Bi beş milyon TL değildir ama iyi paradır.
Kime göre neye göredir.
Varsa bir 4milyonun alabilirim o zaman.
yarısı kadar bir meblağ ile korkunç işlere imza atılabilecek olan paradır. korkunçtan kastım ticari olarak çok iyi anlamında. hani öyle milyon milyon dolarlar indiremessin malum kitle gibi ama hayatının sonuna kadar çok çok rahat yaşayacak kadar paralar kazanabilirsin.
800.000 tane döner alırım neresi ucuz. Hatta toptan aldığım için 4 tlye gelir 1 milyon tavuk döner alırım. içini de bol koydururum (:
vay be, sözlükte kolombiyalı kokain kaçakçısı varmış.
kapitalizmin saçma metalarını almayı amaçlıyorsan azdır.

Ama Türkiye nin en güzel sahil kasabalarında hayatını geçirmene fazlasıyla yeteceği için bana göre çok paradır.
yanlış önerme. kimine göre az gibi görünse de çoğu insan için büyük paradır.