bugün

entry'ler (707)

cumartesi gecesi evde oturan ezik ve yalnız insan

son 10 senedir ezik ve yalnızlıkla boğuşuyorum. çözümü taynide buldum. yakşamlar.

https://tinychat.com/room/95oktan

by the way

arkadan john frusciante vokallerini çıkarın geriye ne kalır ki? nakaratta muazzam işler yapmış amk manyağı.

corey taylor

şaka bunun bütün kankileri ya overdosedan öldü ya da intihar etti bu da bişiler yaparsa yakında şaşırmam. corey skerim bak düzgün dur.

dimarzio

bir seymour duncan değil.

7000 bölü 1000 çarpı 3

çarpımın bölüme üstünlüğü olmadığından mütevellit işlem soldan sağa yapılır.

not : 10'a kadar sayabiliyorum.

wonder woman

ingiliz propagandası izleyeceğime soda şişesine oturup ölmeyi beklerim. geçiniz.

bogdan bogdanovic

bir alex.

song for george

parmak siken eric johnson parçası. sabahtan beri eric johnson akıcılığında çalmaya çalışıyorum epey zorluyor.

4 temmuz 2017 istanbul rüzgarı

esiyor :')

hatem ben arfa

alo hatem, ben arfa :(

mükemmeliyetçilik

her şeyi mükemmel yapmaya kalkarsanız benim gibi sinir hastası olursunuz. gerizekalılıktan kendimi hasta ettim. bırakın akışına olayları. illa en güzel hatunu alacak, en iyi arabaya binecek, en başarılı siz olacak değilsiniz. napçanız olm zaten o kadarını ufak şeylerle mutlu olmaya bakın. eskiden kafayı yerdim, şimdi kedi falan sevip mutlu oluyorum. 4 5 gün hava gavur amı gibiydi şimdi kapalı biraz o bile mutluluk verici germeyin kendinizi.

football manager 2017

editörle oynayacaklara tavsiye. benim gibi yapın olm alın messiyi ronaldoyu tüm antrenörleri dizin en iyi asistan menajeri bulun sonra da tatili çıkın dönünce şampiyonlar ligini kazanıyonuz xd.

çıban

tam kemerin olduğu yere denk gelen bi tanesi son iki gündür en hafif tabirle anamı sikmekte. yardımcı olabilecek var mı geberiyom acımdan.

mateja kezman

(bkz: are you player)
(bkz: are you big player)

steam

fm alacak olduğum için halimden memnunum. saygılar.

steam summer sale 2017

lan az yüklenin biraz.

türk kahvesinin aslen yemen kahvesi olduğu gerçeği

italyan kahvesi espresso'nun da brezilya, kolombiya, endonezya, etiyopya vs. kahvesi olması gibidir. kahvenin anavatanı mı olm burası?

bogdan bogdanovic

gitme annem gitme güzelim gitme kuzum gitme bi tanem gitme yavrum gitme canım. gitme olm ya manyak mısın harcarlar seni enbiey'de :(

lys 3 2017

lan lan lan lan oha lan oha. ben hocayla kavga ediyodum nfk'dan 2 çıkmaz 4 çıkar diye. mehmet akif'ten safahat bile sormamışlar, doğru düzgün edebi akım yoktu, yabancı yazar yoktu, fiil çatısı bile yoktu arkadaş. edebiyat soruları inanılmaz derecede kolaydı. olm ben hüseyin haydar falan çıkacak diye stresleniyodum niye fake atıyosunuz bana? oldu mu şimdi güzel kardeşim? hiç yakıştı mı? hele coğrafya falan zor olaydı bari. çılgın mısınız olm?

edit : o kadar dini bütün yazar abi kasmıştım ben oysaki severdi öyle şeyleri ösym :/

lys 3 2017

yarın sorarlarsa kavuk rasim öztekin'de. ona da ferhan şensoy verdi kavuğu, ona da münir özkul, ona da dümbüllü ismail, ona da kel hasan. tiyatroda falan ortaoyuncuları lafı geçtiği anda yapıştırın ferhan şensoy'u. bence sorarlar bugün.