bugün

bdp'nin nasıl savunacağı merak edilen kişilerdir. yine büyük ihtimalle lafı eveleyip geveleyeceklerdir.

pkk'nın toıpluma nasıl zarar verdiğini görmemezlikten geleceklerdir.
ahmet tan adlı şahıs şu şekilde savumuştur :
kurşun adres sormalı.
yani bdp iddiasının aksine pkk yı her koşulda destekler. çünkü zaten göbeğinden bağlı olduğun patronunu desteklemek zorundasın. desteklemezsen işten atılırsın. ( pratikte ise imha olursun) ahmet tan adlı pkk sözcüsü olaya yaklaşırken de ölen dört kız için değil ama daha çok adresini bulmayan kurşunlara üzülmüştür. e sonuçta her kurşun eroin gelirinin, şantaj ve haraç gelirinin bir kısmını zayi ediyor.
bedepeye bir pkk'ya iki, onları savunanlara ikisi birden.
Gücü ancak kadın ve çocuklara yeten şerefsizlerin sık sık başvurduğu yöntemdir.
gözü dönmüşlüktür.
bdp, pkk ne yaparsa onu savunur. pkk askerlerimize pusu kurup öldürse, bdp der ki; "silahların susması için hükümet adım atmalıdır, demokrasi gak guk...vs...". pkk şehir merkezinde bomba patlatırsa bdp der ki; "artık kürt vatandaşlarımız özgürlükleri hakediyor, hükümet bu konuda çok kaygısız, gereken neyse yapılmalıdır, zulüm gören halkın istekleri reddedilemez artık, demokrasi gak guk...vs...". anlayacağınız bdp aslında her konuda aynı şeyi söylemektedir. azıcık dikkat edildiğinde bunu görememek imkansız.

şimdi gelelim pkk nın kurşun sıkması olayına. haberi okumadım, tv de izlemedim ama size bdp nin ne açıklama yaptığını söyleyebilirim; "hükümet kürt sorununda gerekeni yapmalıdır, şiddet bir çözüm değildir, pkk ya karşı operasyonlar bitirilmeli, devlet ile pkk görüşmelere başlamalıdır."

şimdi dananın kuyruğunun koptuğu noktayı belirteyim. bdp en başından beri pkk ile devleti müzakere masasına oturtmaya çalışıyor. sonra bam!! bi bakıyoruz devletle pkk zaten görüşüyormuş!!! cumhurbaşkanı açıklama yapıyor bir anda. kimi savunuyor? akepe'yi. devletin müzakere yapmasının normal birşey olduğunu söylüyor bazı akepe'liler bir anda.

sonra bu adamların devleti satmadıklarını söylesin biri. desin ki "akepe ne yaptıysa bu ülkenin vatandaşları için yapmıştır".
bunu diyen arkadaşlara selamım olsun. çok zavallılar, psikolojik desteğe muhtaçlar o derece...
kundaktaki bebeklere kurşun sıkanlar için pek sorun olmayan durumdur.

dahası; hemşireler, doktorlar, mühendisler, ebeler, öğretmenler... ölenler arasında bunlarda vardı zira...
tak pkk değil diye şark kurnazlığı yapmak.
ira' ya terör örgütü diyenler birde pkk' denen bu izahı güç eylemleri yapan cinayet şebekesine bakmalıdır.
eminim arada ki fark terör tanımını sallayacak niteliktedir.
ira' bomba yerleştirir sonra kendini ihbar eder ingiliz polisi ile alay ederdi. can kaybı yaşanmazdı.
ama bizim başımıza bela olan örgüt hamile kadınlar dahil henüz polis öğrencileri katletmekten çekinmez.
her nasılsa tüm dünyadan destek görür.
bu eylemleri asla aklayamayacak pkk.
har vurup harman savurmuşlar da nerden geldi acaba bu kadar mermi.
ne kadar korkak ve şerefsiz olduklarını gösteren acziyet. 4 kadına 200 mermi... vay anam vay. ne erkekmişsiniz be. ama çok doğru. bu halktan bu kadar korkmanız normal. ne de olsa rumu, ermeniyi düzdük şimdi sıra size geldi, sizi de düzeceğiz köpekler.
orospu çocuklarıdır.
cahil ve vahşi hayvanlar sürüsüdür.
pkk nın her daim yaptığı hayvanlıktır. hangi akla hizmet megane marka araba ile oralarda gezinmektedir o kızlar merak edilendir. en mimli araba.
dönemlerinin en büyük hatasını yapanlardır.

zira ben olaydan sonra hemen pkk üstlenmiş mi? demiştim. çünkü pkk en büyük destekçisi olan kapitalist devletler sivillere zarar verildiğinde uluslarası anlaşmaya göre neler olacağını biliyorlar. amerikanın 11 eylülünü hatırlayın.

bu yüzden pkk asker ve polis odaklı saldırır. diğer türlü anlaşmaya göre türkiyenin ırak'ı sivillere yapılanlardan ötürü işgal hakkı vardır.

hakkaten len. anladınız mı her sivil olayında pkk'nın ben yapmadım miki yaptı demesini.
sıçmış pkk lılardır. yaptıkları bu tip büyük hatalarla kendi sonlarını kendileri getiriyorlar.
bdp'nin önem arz etmediği başbakanın önem arz ettiği durumdur.
araplar için ağlayan, zırlayan başbakan bu durum için üstü kapalı iki zırva ile geçiştirmiş ve yurtdışına gitmiştir yine.
fehman hüseyin ve saz arkadaşlarıdır.
hınıs'ta arkalarına bile bakmadan kaçan itlerin tipik davranışıdır.
http://gundem.milliyet.co....2011/1436189/default.htm
insanların kanını donduran olaydır. ve insanlığın öldüğü andır..
küfürleri kifayetsiz bırakan pkklılardır.
savunucularına göre ''normaldir''
ama pkk'lılar vurulsa hemen veryansına başlarlardı.

su değdiği için ''alçak! benim kim olduğumu biliyomusun!!'' diye milletvekili mevkisini kullanarak çemkiren terörist buna en güzel örnek.

eski köy korucusunun evini basıp adamı ve karısını öldüren teröristler ve mayın patlatıp bir askerimizi şehit eden teröristler(hepsi bu gün olmuştur) medyada yer almadığı ve yetkililerin üç maymunu oynadığı için bu teröristlere yine gün yüzü doğmuştur.

ne diyeyim allah biliyor.
lanet olsun bu itlere ve bunları muhattap alanlara.
lanet olsun bu itleri savunan ve koruyanlara.
lanet olsun bu itleri cezalandırmayan ve operasyonların önünü kapatanlara.
o kadınların türk olmalarından korkup, kolay kolay ölmeyeceklerini bilen it sürüsü.
polis sanıp sıkmışlardır.
4 kadını polis sanan teröristlerdir. sonra bunlarla uzlaşma yoluna gidilmeli diyen bir parti çıkıyor. zaman içinde bu lanet olasıcalarla aynı masaya oturacak bu ülke. ozamana şehit mi olacağım ne olacaksam olsam diye umut ediyorum. görmek istemem benim yemek yediğim masada köpekleri görmeyi.