bugün

O gün yds yok mu amk.
Katılımın minimum düzeyde seyredeceği mitingtir. Kusura bakmayın ama şu atmosferde kimsenin götü yemez bağıra bağıra diktatörlükten, baskıdan falan bahsetmeye. Herkesi topluyorlar bir bir. Umarım yanılırım ama durum bu.
(bkz: az ötede takılın)
kısaca özet için; "polis eylemi tayzikli su ve biber gazı sıkarak dağıttı."
Şu sıra muhafazakarların meydanlarda solu , laikleri, sosyal demokratları pasifize etmeye çalışmasının karşılığı olarak görülüyor ama adının aksine sükse yapmayacak miting. Bu siyasi atmosferde oraya o kalabalığı toplayacaklarını sanmıyorum.
15 temmuzun arkasından yapılması manidar. iç karışıklığa zemin mi hazırlayacaklar acaba. Milleti toplayıp birde canlı bomba patlattın mı mis gibi provokasyon. Gelmeyin böyle oyunlara.

edit : bu mitingin perde arkasında yine Alman Vakıflar yatmaktadır. ikinci gezi provokasyonunu yapmayı deneyecekler. kendinizi kullandırtmayın. uyanık olun. ohal ilan edilmiş ülkede bela aramayın. birinci gezi de ki gibi yırtamazsınız. özellikle sözüm gençlere. bir abiniz olarak uyarıyorum. siz ohal nedir bilmezsiniz,gözünün üstünde kaşın var deyip seni içeri alırlar kimsede gık diyemez. sonra nerede adalet,hukuk falan diye ağlarsınız ama iş işten geçmiş olur, başınıza belayı alırsınız. aileniz, akrabalarınız perişan olur. ne uğruna koca bir hiç.

sonra vay ben duymadım vay ben görmedim diye ağlanıp sızlanmayın. pkk sevici, övücü dingilleri nasıl paket edip fare gibi kodese tıktıklarını geçen günlerde gördük. benden söylemesi.
desteklediğim miting. demokrasiyi savunduğunu söyleyip idam, şeriat isteyen, bir şarkıcıyı görüşlerine katılmadıkları için linç etmek isteyen , tecavüzcü ensar vakfıyla yan yana yürüyen güruha demokrasi nedir göstereceklerdir.
Erdoğan diktatörlüğü ile anlamını yitiren bildiri. Altına bir sürü güzel yazı ve temenni ile doldurmuşsun niyetin birinci paragrafta belli. Darbe zaten Erdoğan a karşıydı sen de aynı safa geçmiş oluyorsun. Birde neden 4 Eylül 23 gün sonrası için miting mi olur. Yap hemen önümüzdeki hafta sonu .
bu ülkede aklı başında hiç mi insan kalmadı ben anlamıyorum. darbenin feto/amerika ile bir ilgisi yok. bu ülkede gündemi tayyip belirlediği müddetçe hiçbir şey değişmez. akın öztürk suçsuzdur nokta bu da ileride ortaya çıkacaktır. hepiniz ağlayacaksınız ama iş işten geçmiş olacak. kim amerikacı kim değil göreceksiniz.
edit: biraz kafayı çalıştır ulan tüm subayların yarısı fetoşçuydu o zaman darbe gerçekleşirdi. tasfiye edildi şimdi hepsi ama işe kalkışanlar bir elin parmaklarını geçmez.
Bol biber gazlı ve bol sulu geçecek olan toplanmadır. Miting alanına ulaşamadan yani herşey başlamadan bitecektir.
olağanüstü hal bölge valisinin emriyle çiçek gibi teker teker toplanmaları ile sonuçlanacaktır.
darbeye karşıyız ancak dikta rejimlerine de gericiliğe de karşı olmalıyız. ayrıca miting belirli bir örgüt için değil, tüm halk davetli. yine her zaman ki gibi katılanlara "vatan haini" denilecek, değil mi?

" nazım hikmet vatan hainliğine devam ediyor hala ! "
umarım azami akıl içerir..
sizinle hem fikir olmayan herkes vatan haini değildir. hainlik kelimesei tecavüz ede ede çocuk doğuramaz hale getirdiniz.
darbenin sivil olanına da hayır demek için, meydanları çomarlara bırakmamak için, demokratik yalanlarınıza karnımız tok demek için planlanan mitingtir. elbette oradayız.
sanatçılar kısmına sıla'nın eklenmesi gereken mitingtir. herhangi birine katılmadım, buna da katılmayacağım.
Tanklarin karsisina cikmaya götü yemeyenlerin tehlike gectikten sonra miydinliri çimirliri birikmiyiciz diye ağladigi durumdur.çomarin dibi sizsiniz lan * ödlek sürüsü sizi.
ulan siz darbe mi gördünüz de darbecilere boyun eğmiyorsunuz?
o gece sokağı inenlerin olmayan beynini de bunları da sikeyim.
yarın istanbul kartalda yapılacak oln ana şiar boyun eğme olan mitingdir.
vatan ve millet düşmanlarını görebileceğiniz ender enstantelerden birisi.
(bkz: la bi sie)
Adamlarin yapacagi mitingden size ne amk. Bu akcomarlar gun gectikce beyin fonksiyonlarini iyice kaybediyor.

Tankin onune yatarak darbe durdurmuslar. Aferin lan, hepiniz ironman filansiniz zaten amq.
Bu Mitingte dhkp c li göreceğini sanan varsa ağır cahildir. Bir köşede ölsün lütfen.
Kadıköy'de el ilanlarını güzel kızların dağıttığı miting.
ağızlarını açtıkları zaman hav hav sesi çıkaran, pis kokulu Bindirilmiş kıtalar değiller.
içinde temiz niyetli, akıllı, bilgili birçok insanın da katılacağı eylem.