bugün

entry'ler (288)

ekşi sözlük

Ulan bu adamlar olmasa türkçe haber alamayacaz. Senin medyan o saatlerde maç yayını yapıyordu.

askerlerin yandığına inanan cahil sürüsü

Amk en tepeden en avama kadar siyasal islamcılar aynı mallıkta size yemin ediyorum. Milletin bekasıymış hadi ordan baban a haber izlerken duyduğun ezberlerinin şeyleri silktirme bana. Ulan senin çıkarımına ya da takip ettiğin çomar sayfalarına mı güvenelim yoksa sputnews dailymail gibi ajanslara mı i. Aq senin reisin çıkıp lanetleyince iki yüzlü gibi burda yakılmadı dediğini unutacaksın. Başta da dedim en tepeden en avama hepsi aynı. Aq çomarı

öldükten sonra ne olacak

Doğmadan önce nolduysa o.

elevasyon

Fizyolojide yükselme anlamına gelen terim.

mesaja cevap vermeyen kıza yollanacak ikinci mesaj

ilk mesajı atacak kadar ezik değiliz falan denmiş. Küçükken bizim lisede de vardı bu tarz kezbanlar.

sokakta içki içenlere hapis cezası verilmesi

(bkz: kaynak götüm)

aorta ascendens

Kalbten vücuda kan taşıyan ana atardamar.

doğu perinçek

Tgblilerin dou abe'si.

kız kokusu

(bkz: kadın kokusu)

metallica denince akla gelen ilk şarkı

Nur yerlitaş dediğinde gelenle aynıdır.

02 12 2016 euro nun yükselmesi

(bkz: cem uzana hapis şoku)

besyocu kız

Fosforlu yeşil eşofman giyip kulak arkası sigara taşımaları hatta ziara taşımalarıya tanınan kızlardır.

seni seviyorum denen kızın eyvallah demesi

Kulak arkası sigarayı alıp yakıyorsa devamında besyocudur.

berkecancılar

Çok tehlikelidirler. Karıya kıza siz ulan açılayım mı diye düşünürken kapıverirler. Sıkı tarikat.

sözlük yazarlarının itirafları

Ben biraz hissiz oldum. Biraz ne be baya baya hissizim şu aralar . Bi o kadar da işsizim. Sevgilim arkadaşlarım akrabalarım hepsine karşı . Annem hariç ama (bkz: anan hariç de lan oç). Alkol yok valla memur bey

sateizm

(bkz: nasıl sateist oldum)

yangın merdiveni olmayan yurtta ölen öğrenciler

Yazıklar olsun hepimize!

düm tek tek söyleyen doktor adayı

Can hıraç bir şekilde düm tek tek söyleyen hatta yüz hatlarıyla oluşturan ; ingilizceye yeni bir yorum getiren arkadaşımızın yaran videosudur. https://youtu.be/Q18vsmtCn-Y

vasley sinder in volkan a atacağı gol

(bkz: fenerbahçeli sabotajı)

Yani umarım.

en sevdiğiniz athena şarkısı

Yanımda değil kanımda ve diho dur.
not: athenaspor.