bugün

yapıldığında bünyede tuhaflıkların had safhaya çıktığı, yapılan abuklukların çetelesinin tutulmasının imkansızlığının görülmesinin resmidir. *

ben yaptım.sonra uyudum.
uyandığımda bişey olmadı sanıyordum aynaya bakana kadar. hayır hayır uyandığımda aynada gördüğüm yüzümün gözümün şişikliği vs değil bilakis suratımın simsiyah olmasıydı. ibneler yüzümü boyamışlar ayakkabı boyasıyla. aksiliğin daniskası ise suların kesik olması ve derse gidemeyişimdi.
eğer eyleme devam edilirse vücudun bağışıklık sisteminin çökmesine, daha sonra sinir sisteminin iflas etmesine sebep olacak eylemdir. kısa zamanlı uykuyu kaçırıcı maddeler -ki bunlar çay, kahve vb dir- ile uykuyu geciktirmek, vücudun ihtiyacını ortadan kaldırmadığı için, bünyede ciddi hasaralr yaratabilecek eylemdir, kaçınılmalıdır
24 saat uyumayla sonuçlanabilecek eylemdir.
58 saat uyumamanın yanında bir hiç olan süre...
sağ alttaki bağlantı sekmesinde 2 gün 16:32:14 görmek gibi bişeydir.
(bkz: bilgisayarın yanması)
çoğunlukla yaptığım uykuya hayır eyleminin ikinci basamağıdır zaten 36 altı saatten sonra insanda yorgunluk kalmıyo çünkü insan psikoya mı bağlıyodur ne acayip enerji yüklendiğim cevremdekilerin uyuda biraz sus diye bağırdı ama inatla uyuyamama durumum *
36 saat uyunulmadığı takdirde, uyundugun zaman yaklasın 25 saat aralıksız yataktan kalkamama durumunun gözlendiği olaydır.
2.5 gün yani 60 saatin yanında hiçbir şey kalacak hedisedir. * * *
okulu uzatma tehlikesiyle karşı karşıya olan öğrencinin sınav haftası yaşayabileceği durum.
arkadaşlarıyla bütün gece boyunca batak,pis yedili gibi kağıt oyunları oynamış iğrenç espiriler yapıp eğlenmiş sabahın köründeki derse gitme zahmetini de gösterip uyuma işlemini unutan insanın eylemi.
eğer bir devlet yurdunda kalıyorsan gayet doğal bir olay, sabaha kadar batak, pişti benzeri oyunlar oynayıp, sabaha doğru yatmak istesende artık sesten uyuyamayacağından bu tür rekorlar yurtkur sakinlerine küçük gelmektedir.
48 saat uyunmadığında algıların sıçtığı göz önünde bulundurulursa sıçmanıza çok az zaman kaldığını hatırlatır 36 saat uyumamak.

o değil de genelde 36 saat veya ne bileyim, x saat uyumamak bir övünç meselesi haline getiriliyor. çünkü görüyoruz ki er kişilerin çoğu iş veya dersten dolayı uykusuz kalıyorlar. ama anlamadığım olay, 36 saat uykusuz kalarak yapılan işten nasıl hayır geleceği. gidelim uyuyalım, sonra gelelim verimli çalışalım, randımanı da alalım.

gerekmedikçe kasılmaması gereken eylemdir. ne gerek var fizyolojimize artistlik yapmaya?
göz altınıza morluk ve şişlik istiyorsanız birebir. denememezlik yapmayın.
ilerleyen süreçte önce sarhoşluk benzeri davranışlara girilecek, daha da devam ettiğinizde halisünatif almış gibi etkiler gösterecek * , sonra yavaş yavaş sinir sisteminize zarar verip çökertmeye başlayacak, maceranın sonunda hastanade vücudunuza zorla zerkedilmiş ilaçlarla sizi rüyaya yüzdürecek sürecin başlangıcı... gene de bi denenesi şey *
takriben 1,5 gün uyumama durumu.
bir hastalık belirtisi olabilecek durum.
sözlüğün sizinle konuşmasına sebep olabilecek uykusuzluk hali. sakin olun.. aslında o hep konuşur...
vucutta basi asit seviyelerinin yukselmesine neden olan ve bunyeye fiziksel anlamda zarar verebilecek durumdur.
44 saati denenmiştir. iyimidir? denemeyin bile. son saatlerde charlie chaplin gibi oluyorsunuz. önerilmez.
şu an yaşadığım durum muhtemelen 1-2 saat sonra mışıl mışıl uyuyacağım.
70 lik votka içmeye eşdeğer olup, beyni bozulmuş yapboza cevirmekte aradığını bulmak için bir süre bugta kalmaya sebep vermesiyle, sınavlarda saçmalama rekortmeni olunabilir.
ilginç bir deneyimdir. hafif alkol etkisi gibi his bırakıyor. farklı cisimleri olmayan yerlerde görüyorsunuz.
'36 saattir uyumak' desen benim için daha kabul edilebilir bir başlık olabilirdi. 36 saat uyumamak nedir?

Gelecek günlerin için spoiler, uyku hayattaki en güzel şeydir.
bir keresinde 43 saat civarını görmüştüm.

gözlemlerim:
-ani hareketlerde göz kararması (5-30) saniye arası.
-hafif koşma durumunda denge bozulmaları.
-normalde çekilen mekik sayısının 7'de birine dayanabilme.
-paragraf okurken kelime atlama.
-anlamada zorluklar.

evet meraktan uykusuz kalmıştım *
https://youtu.be/PGcdQCq9MvI

al knk biraz daha gör. bu adam çok iyi.