bugün

yethherrr.
goodbadnotgod olma ihtimali %90.
Adam sanki isviçre bankalarındaki hesabının şifre kombinasyonunu girmiş nick alırken. Allahım yarabbim la oğlum Üşenmedin mi???
Vardır bu sayılar ile anısı yoksa neden yazsın. Yinede çocukluğuna inmek lazım.
Klavyeye oturmuş sanırım.
Klavye içine kaçmış bi de tuşları da içinde gezdirmiş. Gereksiz bir troll olma heveslisi daha. Donuzlayın bence ki hevesi poposunda kalsın.
nickini alırken klavyedeki rakamlara oturmuş olan yazardır.

(bkz: siktir git)
hzpikachu'nun fake hesabıdır.
Onu geçtim bu numaraları nicname diye bana bedava verseler kullanmam. Bir insan Bu kadar zevksiz olamayacağına göre karanlık güçlere hizmet eden bir trol olmalı ihtimalini düşündürüyor. Fakat numara dizilimleri bir işaret olabilir. Numaracı çelakıl.
akraba evliliği.
işe yaramaz, oksijen ve yaşam israfı, gerçekte gördüğümde yüzüne tüküreceğim şahs-ı zihniyet.
aldığı nickten yapacağı şeyin trollük olduu belli olmasına rağmen, onaylanıp trollüğe başlayan yazar.

modlar da senin benim gibi yazarların yazdığı forum - chat tarzı entryleri, üstteki yazara cevaben girdiğimiz entrleri silsin...
acilen mesaj kutuma adres vermes gereken kaka çuvalı.
Bu genç yaşında bu adama kim neler yaşatmış..
Hangi amcaların elinden geçmiş..
Nasıl bir kadın düşmanlığı...
Nasıl bir troll...
yeziddir.
adamın dibi yazar. entryleri ile seviyelerin üstünde bir kademede olduğu için sevilmemesi çok normal.
Laz ziya'nin fake hesabi oldugundan şüphelendiğim hesap.
Kaliteli bir yazar yazadursun.
Bu da rus kekosu ne zaman çaylak yese haftalar sonra online olması ve entry girmesi ile meşhur yazar. *

Akşam karanlığı çökmeden çaylak olur bu da.
annesi izmirli olan yazar.