bugün

Gerçekleşmesi muhtemel olaydır. Kk yönetimi devam ederse kaleyi de kaptıracaklar.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
Tunç soyerden daha becerikli ve sempatil biri bulmalılar.
Senelerdir yatan muhalefet belediyeleri son aylarda atak yaparak göz boyama derdinde. imamoğlu seçimlere yakın metro diyor, tunç soyer ondan görerek metro diyor.
CHP aday olarak terlik bile koysa izmiri kaybetmez alır aynısı Konya ve Rize içinde geçerli şüphesiz..
eğer Kılıçdaroğlu hala başkan kalırsa umarım CHP kaybeder...
Önce istanbul. Izmirden pek umut yok. Bu lâik teyzeler ve dışardan göç almadığı için izmir atatürkün hatrına chp kalesi olmaya devam eder.
izmir chp'yi hak etmiyor.
Pek zannetmiyorum AKP'nin izmir'i alacağını.
- izmir'in chp yönetimi rezaletinden kurtulması şart.. şehir her gün ölüyor.
- izmir'i b.k götürse, şu anda ak parti izmir'i alamaz.. izmir'in ideolojik yapısı ile alakası yok, durumun.. sorun, halkın genel bakış açısı..
- yaz günü domates 50 lira.. 3 tane mb yardımcısı atandı diye birbirlerini şakşaklıyorlar, yok efendim risk endeksinde geriledik falan diyorlar ama fasa fiso.. büyük huzursuzluk var.. ekonomi, halkın gırtlağına basarak düzelmez.. müteahhite, garantili geçişe dokunmuyorsun, gelen para kullanılmayan ve kullanılması mümkün olmayan havaalanlarına akıp gidiyor. trol mafyasına dokunmuyorsun ve denizde balık kalmadı.. çevre kirletene, orman yakana ceza vermiyorsun, millet şişe suyuna bağımlı... tarımsal üretim diye bir şey yok, olan da ihraç ediliyor.. mülteciye dokunmuyorsun, onurlu dönüş falan diyorsun, kendi halkından kaç kadın onuru bir kenara bırakmış, only fans sayfası açıyor, umursamıyorsun... bir tutturmuşsun, %25 kira, kendine gelince %130 zam yaptığın vergiyi senenin ortasında bir daha iki katına çıkarıyorsun. bankalar ihtiyaç, konut kredisi vermiyor, ev alamayan adam da kiralık daireye yarım maaş vermek zorunda kalıyor. kirayı düşürmek istiyorsan "kentsel alanlarda, allah'ın dağında değil" konut arz etmek zorundasın, ama onu da umursamıyorsun. boşanmalar almış başını gitmiş, aile diye bir şey yok, hala şu kanunlarla oynayayım demiyorsun. her ne kadar chp'de büyük çalkantılar olsa da, ben ak parti'nin yeni belediyeler almak bir kenara, bazı yerleri kaybedeceğini düşünüyorum. ve bu, kalıcı bir tepki de olabilir.
inş kaybederler istanbul ankara falan da kaybetsinler zaten oyumu zafer partisine verecem.
imkansız senaryodur.
Neden mi?
Çomarımız boldur da ondan.
Takım tutar gibi oy veririz, oyumuzla siyaseten hesap sorduğumuzu veya geçen dönemi ibra ettiğimizi bilmeyiz!
Kaybedecek göreceksiniz. Eğer izmir'de yaşayan insanlarda biraz olsun Atatürk'ün hatırı varsa zafer partisine oy verirler.
Taş yağacak başımıza 2024 de.
izmirlilerin öncelikle şu soruları kendilerine sorması gerek:
- tunç soyer çok iyi bir belediye başkanı olduğu için mi yoksa chp adayı olduğu için mi oy veriyorum?
- tunç soyer seçilemezse ve yerine akpli bir belediye başkanı seçilirse ne kaybederim?

bunların cevaplarını verebilenler, kararını iyi verecek olanlardır.
Kılıçdaroğlu kalırsa AKP'ye yine vermesinler ama CHP'ye de vermesinler...
15 milyon emekliyi perişan eden iktidar Anadolu'daki şehirleri de kaybedecek görünüyor. Chp izmirde sıfır hizmet ama kaybetmesi imkansız. Hele bu seyyanen zam garabetiyle..
görsel

517.673 kişi fark var. iyi parti, zafer partisi ve diğer partilerin toplamda bundan fazla oy alacaklarını düşünmüyor musunuz?
atma ziyaa.
Facebook gibi hahahaha beğenisi lazım buraya, yeşil dev hulk un var olması daha gerçekci, bu bahsettiğiniz saçmalık imkansız.