bugün

Her yıl istikrarla devam ettirdiğim eylem. Tabiki bu yılı da boş geçmeyip bir yenisini ekleyeceğim. Heyecanla bekliyorum. Yaşasın ben.
Çalışıyorum amk işteyim. iki bira ataydık bari.
Acıdığım yazarlardır. Yılbaşında en azından bir mekana gidilir be. Sonra yine oturursunuz evde.
vize var vize ders çalışcaz.
benimdir onlardan biri de. biraz ödev yapıp biraz skyrim oynarım madem napayım.
(bkz: benimdesoyleyeceklerimvar)
(bkz: edgardegas)

not: olm artılıyorsunuz iyi güzel hoşta gizli gizli takılmayın. madem siz de yalnızsınız gelin sohbet edelim. yoksa ipneliğine bu piçte yalnızmış diyip artıyı basıp gülüyor musunuz lan!!

not2: baya baya piçliğine yapıyorsunuz fark ettim, ayıp. gelin bi çay ikram edeyim.
Ata sporumuz evde oturup tombala çekmek olup, onu gerçekleştirecekler listesidir.
Yeni yıl kutlama adeti olmayan bir "yobaz"!! Olarak bu yazarlardan bir tanesi benim efendim.
normal bir gün nasılsa bu gün de öyle.
ne yapmamızı bekliyorsun sözlük?
zira okumakta olduğum kitabımla, meyvelerimle, içeceklerimleyim yine.
katılmak istediğim liste.

görsel
Benim için yılbaşının diğer günlerden farkı yok bunlar sadece kapital düzenin uydurmaları.

Evde oturup finallere çalışacağım eğlenmek için yarı yıl tatilini beklemek selametim için daha iyi olacak çünkü bütte sorumluluğu kalu beladan başlatıyorlar.
mazosistateist en başta swh.

sonra dışarı çıkacağım yeni yıla girdikten sonra.
Onlarda biriyimdir. CS:GO oynarım, meyve ve çerez yerim artık.
bizim tayfa. Bu havada en iyisi de evde oturmak sanırım.
Benimdir. Sıkıntıdan ne yapacağımı şaşırmama şaşkınım suan, ne zamandır bu kadar önemsiyorum böyle şeyleri diyorum kendime.
Param olmadığı için gidemedim. Evde tripkolik bir şekilde dolanacağım, misafir gelecekmiş herhalde bilmiyorum..
Benim o, çağırsalar da gitmem mk hava bok gibi, şöminemi yaktım ince ince yiyiyorum bi yandan da vuruyorum rakıya, sikmişim dışarıyı.
Bence biz evde oturacaklar olarak çok tatlıyız.
başka ne yapalımdır?
Benimdir. Ve bundan mutluyum.
ödevi, sınavları olan ben; merzifon prensi .

zaten yılbaşı kutlama adetim yoktur o da ayrı.

ama yine de herkese mutlu yıllar dilerim. tabi biz sözlük başındayken evsizi var, aç olanı var, hasta olanı var, başına bomba yağanı var, ülkesiz olanı var hepsi ayrı dert.

kıyamet gelse de insanlık olarak daha fazla günaha batmadan patlasak.
hırsızlık yapmaz, kuran şeklinde pasta yemez ve yalan söylemez.
Yalnız değilmişim.
yaz hocam, mutluyum.