bugün

tercihini 30 yasında evlenmekten kullanmış erkektir. bu da onu kesinlikle kılıbık yapmaz.
30'lu yaşlara kadar bekar hayatı yaşayıp düzen vs. kurmuştur ve artık kendine hayat eşi bulmuştur ,kimine göre kılıbık kimine göre mantıklı erkektir.
Erken yaşta evlenen "ahrazlara" göre daha mantıklı, görmüş-geçirmiş,pişmiş hayatını bir düzen içerisine koymuş insandır. 30 yaşında evlenen erkek kişiliğine göre kılıbıktır veya değildir.
ev, araba, kariyer gibi sebeplerden ötürü evlilik yapılmamış olabilir. çok normaldir. nasip kısmettir.
40 ından sonra azması ve teneşir patlaması muhtemel erkektir. ayrıca 31 e alıştıgı için erken boşalma gibi cinsel hayatında bir cok sorunla karşılasacak erkektir.
20 yaşında ya da 50 yaşında evlenmiş erkekten farkı olmayan erkektir. evlenmek için uygun olan yaşı 30 olarak benimsemiştir. bunu yaptığı için bazı insanlarca acaip şekillerde değerlendirilmişlerdir.
erkeklerin ciddi bir iliski konusunda olgunlasmasi, genelde 30lu yaslarda gerçekleştiğinden, akillilik etmis erkektir.
kendimden biliyorum. *
en doğrusunu yapan erkektir.
20'li yaşlarında "ben kendime bakamıyorum, karıya nasıl bakıcam?" diyen erkektir. ileri görüşlüdür ayrıca. kısa ilişkilerin akabinde, ortamı hazırlar, psikolojisini hazırlar, birikimini yapar, uygun bünyeyi bulur ve evlenir. akıllı adamdır vesselam.
20 li yaşlarda üniversite, askerlik iş bulma kariyer sorunlarını henüz çözememiş olduğu için kadınlar tarafından adam yerine konmamış, ancak 30 larında kadınların istediği kıvama gelebilmiş erkektir.
okulunu bitirmiş, kariyeri olan, askerliği tamam, biraz da birikmişi kesin vardır erkeğidir. bütün bunlar göz önünde bulundurularak, kız isteme esnasında gayet güzel, kapı gibi bir cv'yle muhterem kayınpeder ve kayınvalide karşısına çıkar.

çerkes olma ihtimali de yüksektir bu arada. zira çerkeslerin çoğunlukla olgun yaşlarda evlenme gibi bir huyları olduğu söylenir.
kariyer derdine düşüp, 30una kadar evlilikten daha mühim işlerle uğraşan erkek olması muhtemeldir. tercih meselesidir. 17sinde evlenenden pek farkı yoktur. sadece 17sindekine nazaran daha bilinçli, ne istediğini bilen, daha bir anlayışlı insandır.
yolun yarısını kendine feda etmiş,diğer yarısınıda hayat arkadaşına feda edecek erkektir..
(bkz: benzin vardi da biz mi ictik)
çok seksidir. vitamin ve mineral deposudur.
bu ekonomik krizde kendini yetiştirip para kazanacak düzeye ancak o yaşta eriştiği için tercih edilen yaştır. *
normaldir, zira artık evlilik yaşı 35 hatta 40'lara kadar yükseldi.
örnekleri çoktur.

(bkz: mustafa kemal atatürk)
(bkz: attila ilhan)
(bkz: necmettin erbakan)
evlendikten bir sene sonrasında doğan çocuğu 30 yaşına geldiğinde kendisi 61 yaşında olacak erkektir.
dilerim torununu da görsün...
dalgalı sulardan durgun sulara inmek istiyordur.
en güzelini yapandır. Hatta erkendir bile, artık 35-40'a çıktı erkeklerde evlenme yaşı ortalaması.
Gezin tozun olum ne evlenmesi ya.
seneye evlenseydim içine gireceğim erkek grubuydu. neyseki düğün eylülde , yırttık.
30 yaşından önce evlenen erkekten çok daha mantıklı olandır.

hayır kendimden biliyorum yani.
en nihayetinde evlenmiş olan erkektir. iyi yapmıştır hemde 30'undan sonra kafa dengi hatun bulma zorluğuna rağmen bulabilmiş, başarılı erkektir.
zeki bir erkektir. evlilik yalanlarına inanıp genç yaşta hayatını zehirlememiştir.