bugün

Tam başlık: 3. geleneksel uzatmaya gerek yok kısaca istanbul zirvesi

efendiler! duyduk duymadık demeyin. geçtiğimiz iki sene boyunca, efsaneleri dilden dile yayılmış, gelmeyeni pişman, geleni kezman eylemiş, ultra süper zirvemizin üçüncü ayağı, 2010 yılı ocak ayının, son haftasonunda gerçekleşecektir.

mekan konusunda seçenek bolluğu yaşandığından ihale açılmıştır. kriter olarak ferahlık, fiyat ve ulaşım kolaylığı (önem sırasıyla yazılmıştır.) birinci planda tutulmaktadır.

zirve programımız, her zaman olduğu gibi yine sabahlama ile son bulacağından, şehir dışından gelecek ve "olum kalacak yerimiz yok. lan! ne halt edecez?!" diyen arkadaşlar, gönüllerini ferah tutabilirler.

Zirvebox bölümümüzde yayımlanmakta olan bu güzel zirvenin, üç ay içerisinde mükemmeliyete olabildiğince erişmesi için çalışmalarımız sürecektir.
paintball ,karting, atv bollugu düşünülürse kaynaşıp yakınlaşmak daha güzel olur diye düşündügüm durumdur. bu duruma istinaden katılmak isteyebilecegim bir zirve olabilir.
istanbul da yaşayanların katılabileceği zirvedir.
şehir dışından gelenlerinde olmasını beklediğim zirve. ayrıca belki mekan konusunda güzel bi yerler ve süprüzler ayarlarabilirim. *
izin günümde olsa keşke diye düşündüren zirvedir. *
geleneksel hale bu isimle gelmesinden hoşnut olmadığım zirvedir. efendim 2.sine getirdiğim cins-i latif arkadaşa alkolle beraber gecenin ilerleyen saatlerinde salça olan insanlar olduğundan yanlız gelinmesi tavsiye olunur.swinger partiye çevirmeyelim zirvesidir.pek güzel pek şahanedir.
Gelin, getirin zirvesidir.
(bkz: altıncı nesil yazarlar zirvelere katılamaz)

edit: eheheh ciddiye alan çıktı. Yok bu sadece bir zirveye katılmak isteyen bir arkadaşa bir düşük nesillinin verdiği cevaptır. Bizde nesilcilik yoktur *
rapsodik, klipper ve omert ile iskender yenilebilecek zirvedir. *
tophane'ye geçilip sabahlanır bile duruma göre, o derece. belki bir bardak demli cay ile gülümseriz doğan güne, kışın orta yerinde. kimbilir...
Zirve mekanı konusunda, aksilikler peşimizi bırakmamasına rağmen, en kısa zamanda yerin ayarlanıp duyurulacağı zirvedir.

takdir edersiniz ki taksim'de, en az 40-50 kişilik bir grubu, cumartesi gecesi ağırlayabilecek, ferah ve sigara içilebilen bir mekan bulmak, biraz sorun olabiliyor.

her şeye rağmen sabit ritüellerimizden sapılmayacak, illa ki sabahlanılacak, illa ki tophane'den karaköy'e yürünecektir.
her ne kadar tophane'den karaköy'e kadar yürüyemesem de, sigara içilebilen nezih bir ortamda sabahlayamasam da, çok kısacık bir süreliğine de olsa katılmayı düşündüğüm zirvedir.
zira uludağ sözlüğün küçük bir figürünü görmek ve en azından zat-ı halleri ile tanışmak, tokalaşmak hoşuma gidecektir. zaten o kısacık süreye sadece bunları sığdırabilirim.
bunumu demek istediniz kısmından zorda olsa bulduğum zirve başlığı.
Eğer organize eden yazar zirve günü haber verirse gelmeye çalışacağım. Ama uzakta yapmayın oğlum.
(bkz: taksim iyidir iyi)
mümkünse taksimden daha doğuda olmaması rica edilen zirve-i mükemmeldir.
zirve gününe dair "bir gün geç yapsanız ölür müydünüz?" çemkirmelerine ithafen.

valla sabaha kadar takılıyoruz işten çıkıp pazar günü boş olan gelsin hocu.

ayrıca zirve mekanı tünel tarafında olacaktır muhtemelen.
hakkında bilgi alınmak istenen zirvedir. nerede, ne yapacak bu biçare yazarlar? acıyın bunlara.
organize olmak konusunda sıkıntı varsa haftaya zirvemize bekleriz. *
katilmayi umdugum zirvedir. kimseyi tanimamak beni gersede ve tabi ne ile karsilasacagimi bilmemek, icimde bir istek var "git git" diye israr eden gunu gelecek ve gorulecektir elbet...
zirve mekanının 2 katlı olma ihtimali karşısında hem sevinip hem üzüldüğüm zirve olmuştur... efendim şöyle ki; geçen seneki zirvede 3 kişi kucak kucağa oturabiliyordu mekan dolayısı ile bu anlamda rahat edilecek gibi duruyor, bu sevindirici.

üzücü olan, aklıevvelin biri çıkıp da "6. nesilleri alt kata atalım" derse çok pis destek bulacak gibime geliyor. *
şaka bir yana "pek yakında" zirvesidir. cok kastim 29 karakter rumuza nickli yazarımız, şu sıralar zirve için gerekli girişimlerini sürdürmektedir.
katılmazsam ayıp ederim bu zirveye.
henüz tanıdığım pek kimse olmadığından çekimser yaklaşıyorum biraz, eğer benimle aynı fikirleri paylaşan yazarlar varsa, lütfen benimle irtibata geçip zirve gününe kadar iletişim halinde olsunlar. ne bileyim tanışsınlar... kaynaşsınlar falan.. *
katılım listesinde ismi olan yazarlara 3 vakte kadar mesaj ulaşacaktır. kim bilir, belki yarın; belki yarından da yakın... *
izin gününe denk gelen zirvedir. * *
bir gün ben de katılıcam lan zirvelerindendir. imrendirmeyin len adamı. *
özel günüme denk gelmesin zirvesi.

editim la: tüh geliyormuş :(.
kaldığım yer itibariyle (bkz: istanbul bilgi üniversitesi tophane yurdu) taksim tünel ya da tophane olmasını düşlediğim zirvedir.haber verilmesi durumunda iştirak edeceğim zirvedir ayrıca.alternatif mekan: çorlulu ali paşa medresesi
şimdiye kadar ben dahil, 18(yazıyla on sekiz) kişinin katılacağını teyit ettiği, 1 kişinin ise "katılamıyorum" dediği zirvedir.

katılımcı listesinde adı bulunan diğer 77 kişiden haber alınamamıştır. bu 77 kişi ile ilgili bir suikast girişimi olmasından çok pis kıllanıyor, netekim darbe ihtimali üzerinde bile duruyoruz kendi kendimize... *