bugün

tony nadalin konustugu adam kaya cilingiroglu muydu yoksa bana mi oyle geldi?*
djokoviç'i destekliyorum ama nadal'ın kazanmasına sevindim sakatlığı bahane edemezler artık. ama bu nadal fanboylardan her şey beklenir sakat sakat 1 set aldı sakat olmasa yenerdi diye bir savunma da yapabilirler.
bu maçla aziz başkanın büyüklüğü bir kez daha anlaşılmıştır. joko' ya bi haller oldu.**
uzayabildiği kadar uzamasını istediğim mücadele. adamlar çok iyiler.
yorumcu saçmalamaya devam etmekte:

"malesef djokovic nadalın oyuna girmesine engel oldu."
djokovic in servis kırarak 4. sette durumu 2-0 yaptığı karşılaşma. ilk servisinden de puan çıkardı bu arada.
maaleseflerin havada uçuştuğu ntvspor'un bir başka skandala imza attığı şampiyona maçı.
"nadal balına tüküriyim" maçı. Bu kaçıncı sayı oldu be.
nadaldan 4. setin 6. oyununda 30-15 ken acayip bir backhand geldi...
ya federer nadal finallerine aliskin oldugumdan mi bilinmez bu sirp sulalesi cok itici geldi ya bilader bi otur soluklan yegenim diyecegim geliyor djokovicin kardesine ya normalde nadal sevincinde asiri kaciyor derdim federere baktikca djokovic ve locasi iyice icine sicti amina koyim.
novak'ın servis kırmaya 1 puan uzakta olduğu karşılaşma. durum 4-3 şu anda.
spiker:artık çanlar nadal için çalıyor.

ben: yok lan öyle bir şey.
djokovic'in maç için servis kullanacağı maç. hadi koçum göriyim seni!
tenis dünyasının yeni bir efsaneyle tanışacağı final maçıdır.
tahminlerimin tuttuğu maçtır. novak djokovic adım adım şampiyonluğa gidiyor.
--spoiler--
çanlar nadal için çalıyor
--spoiler--
nadal ortal olsa iyi olacak servisi kırıp biraz daha izleriz keyifli maç oluyor.
djokovic 3 puan sonra şampiyon...
son 2 puan kala yorumcuların seslerinin iyice kısıldığı karşılaşma.
nadal salak salak hatalar yapmakla meşgul. topu dışarı vurup durmakta şu an. djokovic in en büyük artısı çok sabırlı. devamlı topu karşılayıp nadalın hata yapmasını bekliyor ve top yaklaşık 10 kere gidip geldikten sonra nadal dayanamıyor topa hızlı vurayım derken dışarı atıyor. djokovic çok sabırlı.. böyle devam ederse yenecek.
djokovic kazandı. şampiyon oldu.
nadal elendi.
şampiyon novak.
düzeltme: nadal' ın sevgilisi kıskanıp eksilemiş. canım benim.
dünyanın en mutlu insanını novak djokovic yapan maç...
novak'ın çimi yiyerek sevincini dışa vurduğu şampiyona maçı.