bugün

bu çağda sütyen takmak de neymiş efenim. laik, çağdaş, aydın, ilerici, leman dergisi okuru Türk gencleri olarak her beraber orada olacagiz.
kendince türban karşıtlarıyla dalga geçen, ancak mizah yapayım derken sadece ucuz olan insanların katılacağı mitingdir.
(bkz: çarşı sütyene de karşı)
(bkz: çarşı pazar farketmez victoria s secret affetmez)
abazan düşüncesizler derneği ve evde kalmış erkekler derneğinin tüm üyeleriyle katılacaklarını duyurduğu miting.
açanın bir taraflarına kaçmasını temenni etmek istediğim ama etmeyeceğim başlık. neden, çünkü ben terbiyeli bir insanın. temenni etmiyorum bak gördün mü? ya da ediyor muyum?
türbana hayır mitinginden daha demokratik ve özgürlükçü bir eylem olarak nitelenebilecek girişim.
sütyensiz katılacağım miting. yeter ulan, çok çektik bu sütyenlerden.

(bkz: batının ilmini değil ahlaksızlığını aldık)
(bkz: çabuk kalktı dikkat edersen)
bugünü bilmem ama malum parti* iktidarı kaybetmezse 10-15 yıl sonra biraz zor yapılacak miting. ******
ilk başta türbanlıların katılacağı miting,malum iç dünyaları çok renkli.
pankartlarımı dünden hazır ettiğim, yanan sütyenlerle katılacağım mitingdir. Ata'ya şikayet edip sessizce dağılmayı planlıyorum.
(bkz: bu yaşta bu zeka)
kahrolsun sütyenler memelere özgürlük! sloganlarının atılacağı miting olacaktır.
(bkz: bir an heyecan yaptin itiraf et)
miting programı:
15:00 abazan abazanoğlu'nun açılış konuşması
15:09 alkış
15:10 kahrolsun sutyenler memeler özgürlük sloganının hep bir ağızdan çığırılışı
15:21 Salla salla yer yerinden oynasın Salla salla gül memeler çağlasın adlı şarkının söylenişi
15:37 türkiye abazandır abazan kalacak sloganının hep bir ağızdan haykırılışı
15:49 envai çeşit sutyenin protesto amaçlı yakılması
15:59 çıkan yangını söndürmek amacıyla gelen itfaiyenin sıktığı tazyikli suyla dağılış.
kadının turbanını onaylayan bir grup insanın gizledigi iç dunyasındaki vahim açlığın dışa vurumu.turbandan sıkıldılar tabii sıra sütyene geldi.ugraşmayın artık kadın milletiyle.
"dam üstünde un eler" sloganlı miting.
açılış konuşması sırasında sütyenin örf, adet, dini olarak gerekliliği belirtilip siyasi olarak kullanıldığı takdirde bu kişilerin kamu yönetimi ve eğitim olanaklarından yararlanmaması gerektiği belirtilecek, sütyenler yakılacak, türkiye'nin ılımlı sütyen ülkesine döneceği belirtilecektir. ayrıca miting meydanında 10 15 tane sütyenli serpiştirilerek "aha bizler faşist değiliz, tavrımız belli" gibisinden savunmalar da olacaktır.
3 mart tarihini 3 şubat olarak gördüğüm için bugün kızılay'da tek başıma elimde yakmak üzere pazardan aldığım sütyenlerle bekledim. bekledim ki bir sözlükçü gelsin de eylemimiz ses getirsin. ben de baktım kimse gelmiyor, sütyenleri %25 karla sattım sigara param çıktı en azından.
pankartlarını hazırladığım eylemdir. yakın zamanda buluşma yeri ve saatini de vereceğim. eyleme katılacak yazarlar da yavaştan kendilerini belli etseler iyi olur. ona göre hazırlık yapmak istiyorum. *
yer çekiminin memeler üzerine olan uzun süreli etkisini yok sayan insanların katılacağı mitingdir. zira büyük göğüslü her kadının en büyük dostudur sütyenler. gece bile çıkartılmazlar ve gerekirse banyoda bile beraber olurlar memelerle. eğer newton'un başının üstüne elma düşmeseydi emin olun ki yer çekimi kuvvetini bulan büyük göğüslü bir kadın olacaktı.
tam 3 mart tarihinde işe başlayacağım için yalan olan eylem. eyleme katılacak tüm arkadaşlarımdan özür diliyorum.
kadınların çok daha önemli sorunları var. onları fütursuzca ağzına alan erkekler, şiddet, taciz,tecavüz.. başka dertleri yok da sütyen mitingi yapacaklar. heralde öyle bir umudunuz var bilemedim şimdi.