bugün

kısa sürmesine rağmen eğlenceli bir programdı. mizah seviyesi ortalarda olmasına ve konuşmaların önceden yazılmasına rağmen yaz günlerinin vazgeçilmezi olmuş programdı.
(bkz: 3 adam) oldu, domalık adam logosu değişti.
konuklarıyla muhabbet etmeye bir türlü alışamadılar.
isim değiştirmiş televizyon programı (bkz: 3 adam)
Aslında severek izlediğim bir programdır fakat +1 olan amcanın orda ne işi var merak ettim. Malesef bu gece izleyemeyeceğim sıktı.
Maddi kaygı güden televizyon programlarından birisi.
program basinda kapida bekleyen 40kisilik grubun lideri doruk'un bastigi program.
not: doruk haklı gelmisler programa kapida kalmislar.
çok amatör ruhlu bir program. gereğinden epey fazla amatör hatta. bu gece anladık ki sadece sunucuları değil güvenlik de amatör. adamın biri elini kolunu sallaya sallaya sahneye atladı. enteresan. neyse ki iyi toparladılar yine de. gerilim olmadı fazla.

ama 3 kafadar gerçekten çok amatörce idare ediyorlar programı. fazla iyi niyetliler çünkü. ya da ürkek. bilemedim. bu geceki konukları fedon bildiğin payladı adamları. 10'dan beri bekliyormuş. tv dünyası böyle bir şey abicim. hoş değil tamam da beyonce değilsen bekletiyorlar. yapacak bir şey yok. canlı yayında adamları niye azarlıyorsun? zannetmiyorum ki okan bayülgen'i böyle azarlayabilesin. o yüzden fazla iyi niyetliler dedim. çünkü bu üçlüye ne dersen de ağır bir tepki almayacağını biliyorsun. en fazla ibrahim bir patavatsızlık yapar onu da kurtarmaya çalışırlar bir saat.

sonra mesela elemanın biri neredeyse zorla kendini sahneye çıkarttırıp şarkı söyledi. 3'lü zor indirdiler sahneden. okan'ın ya da beyaz'ın şovlarında kolay kolay olmaz böyle şeyler ama çok güzel hareketçiler kendi aralarında da arkadaş geyikleri çevirdikleri için seyirciler de tuhaf bir sırnaşıklık hali içinde.

çok ağır eleştirileri de anlamıyorum programla ilgili. türkiye'de bu iş bu kadar oluyor. cnbc-e'de gördüğün jay'ler, conan'lar gibi gece şovları olmaz bu ülkede. olamaz. onlardaki tavrı, televizyon bilincini bizde ne konuklar kaldırabilir, ne sunucular, ne televizyon izleyicileri. adamlar konuk başına 10 dakika ayırıyor. 10 dakikası biten susup oturuyor program sonuna kadar. bizde herkes dikkat çekme çabasında, herkes bi buçuk saat konuşma hevesinde. olmaz yani o iş türkiye'de.

edit: fedon'un kafasının iyi olduğunu eklemeyi unutmuşum. allah kolaylık versin sunuculara.
mimiklerimin bile oynamadığı proğram. *
Kahkahj attıran program.
on numara program, ibo icin bile izleyemeye deger. daha bunada soyle boyle diyosaniz afedersinizde beyninizi sikeyim sizin. neye guluyosunuz lan uzaylilar soyleyin yapsin adamlar amk. gece gece delirttiniz.

bu aksamki eleman ayri bi olaydi tabi. ama ondan bile fazlasiyla malzeme cikti.
program gereğinden fazla lakayıt olduğundan dolayı bir genç sahneye atlamıştır az önce. yalnız seyirciler arasından atlamadı sanırım. yine de iyi toparladılar durumu. üstüne çocukla dalgalarını da geçtiler ama çocuk da haketti yani. stüdyonun kapasitesi belli napacan amınakoyim götüne mi sokacan kucağına mı alacan 40 kişiyi. zaten göt göte oturuyor o kadar insan. geliyor sahneye atlıyor bide babasının tarlası gibi. velhasılkelam bizim eser-ibrahim-oğuzhan üçlüsü biraz daha kontrolü ele alsın. güzel bi programınız var ele ayağa düşürmesinler derim.
sahneye atlayan genç oyuncumu acaba diye düşünüyorum.
Programdaki konuğun fazla konuşturulmadığı program. Kadın ne zaman konuşsa kısa kesip tekrar kendi aralarında muhabbete dönüyorlar. Ee o zaman fazla tutma orada kadıncağızı. Kadının adı zeynep, emin değilim. Kendisi psikolojik danışman. ismini bilen biri vardır herhalde.
anlamsız bir antipati oluşturan program.
boka saran güldürmeyen zaman kaybı boş program. sadece oğuzhan'ın şarkıları için izlenir.
kahkahalara boğmuş program.
instagram hesaplarına video da attım ya ölsem gam yemem. ilk kez izleyip de gıcık olunan program.
Internetten tekrarlarini izlerken bile yaran programdir. Haftanin her gunu olsa ya.
(bkz: ev)
(bkz: ses sistemi)
(bkz: matematik)
şaftı kaymış, 65 yaşındaki halamın bile izlediği program. Tüm yaş grubuna hitap ediyor demek ki.
çok fazla reklam verilen program.
ibrahim'in diğerlerine açık ara fark attığı güldürülü show programı. adam king ya.
acilen ev aradığım şu dönemde,benim için yalnızca daire sıfatı olan söz öbeği.

o değil de '3 artı 1'i sol framede görünce az kalsın 'kombili mi' diye entry giriyordum.neyse ki atlattım,ohh.
bu gece yarmakta olan talk showdur. bitti sanmıştık tatil verdiğini öğrendik. iyi ki de bitmemiş.