bugün

3 adet dengesiz şoparın sunacağı program. *
Amk gazetesi gibi bir program.
an itibariyle kesinlikle komik olmayan napsa tutunamayan bi kaç adamın çırpınışı gibi görünen program. pek hoş görünmüyor. birisi sürekli kendiyle barışık şişmanı oynuyor sürekli kilosuyla dalga geçerek falan. salak yerine koyma zamanları yani bunlar. belki değişir bilemedim.
enteresan bir program, talk showumsu gibi ama değil de gibi ısrarla espiri yapmaya çalışıyorlar sadece, izleyip görelim.
sunucularının açılıştan itibaren kadın gibi dır dır yaptığı program. abi beynim talan oldu ya yemin ederim. ne çok konuşuyosunuz lan.
sonucu 4 çıkan toplama işlemi. "yeaaah aslında 5'te olabiliiiir, nerrrden biliyoruz" diye bikbiklenen olmaz inşaallah.
yeni başlayan program. basit espriler dönüyor ama eser diğerlerine nazaran daha iyi.
zamanla daha iyi olabilir belki. oğuzhan cıvıtmazsa bu kadar..
An itibari ile izledigim program galiba sıkıcı.
zaplarken denk geldi. sanıyorum ilk bölümü. sabah kalktıklarında önce reytinglere sonra da gelip buralara, sözlüklere bakıp yorumları okuyunca moralleri bozulmasın diye kötü şeyler söylemek istemiyorum.
amma velakin bu talk show işinin iyice boku çıktı. iki konuk al, 3 şarkı söylettir tarzı şeyler bitmediyse bitsin artık.
çghb ne güzeldi. o alanda ilerlesenize olm sizin neyinize talk show. içinizde bi oğuzhan mıydı neydi o sempatik. eleman şarkı söylese hit oluyor. ille grup olarak birşeylere kalkışacaksanız tiyatrodan yürüyün. film çekin. ama zorlama komiklikler, basit şakalarla gitmez bu iş. tvde yapılan goygoyun kralını bu millet arkadaş ortamında yapıyor zaten. başarılı olduğunuz alana yönelin. hadi koçlarım benim. koç muydu la o çocuğun adı. *
canlı yayın heyecanıyla başlayan. iyi mi gidiyoruz ne havalarında devam eden.
an itibariyle sonu gelmeyen bi skecin devam ettiği.
ne zaman ağızlarından bi küfür çıkacak diye beklediğim programdır.

not: BKM deyken çok iyiydi bunlar bozmazlar umarım..
4 veya 3 oda 1 salon gibi şeyleri çağrıştırır.
gündüz kuşağı kadın programı gibi program. açılımı da bir sunucu iki saksı bir de konuk.
ilk programa göre gayet eğlenceli programdır,en azından cumartesi gecelerini doldurmuştur.

Programın en sıkıntı yani,ilk programı yapıyorsun gidip konuk olarak gürkan kubilay'ı çıkarıyorsun,koskoca star tvde ilk programda sağlam bir konuk bulamadınız mı arkadaş.
siz bu programı yapmışsınız ama olmamış bu dedirten programdır, sürekli bir espri yapma çabası felan falan ilk bölüm bana pek hoş gelmedi. bir programa üç sunucu fazladır. programın ömrü fazla sürmez gibi geldi bana...

edit:baya baya toparladılar sonradan, enterasan konuklar felan baya hoş oluyor, izlerken güldüğüm tek program diyebilirim... ilk bölümden itibaren kendilerini geliştirdikleri için tebrik eder, başarılarının devamını dilerim...
Rakibine ayakta oyun yaparak doğrudan doğruya ve büyük olmayan teknikle tehlikeli duruma getiren ve 5 saniye tehlikeli durumda bekleten güreşçiye verilen puandır. önce 3 puan verilir ardından 1 puan daha verilir.

güreşçi bakış açısı.
baya guldurdu.
dün star tv'de başlayan yeni program.

ilk bölüm, canlı yayın ve bu çocukların ilk programları olması sebebiyle heyecanlı olmalarını gayet doğal karşılıyorum. ama buna rağmen gerçekten çok komiklerdi. eser, oğuzhan ve ibrahim'i önceden tanıyanlar, bu hallerinin aslında doğal halleri olduğunu bilirler. yani program için zorla espri üretmeye çalıştıklarını sanmıyorum.

programın amacı samimi bir ortamda ve bir konukla sohbet etmekken, bunun dışında programdan bir şeyler beklemek, beyaz show'la filan karşılaştırmak yanlış olur.

ilk bölümdeki aksaklıkları (skeçleri filan) diğer bölümlerde düzeltirlerse gayet başarılı olacaklarını düşünüyorum.
canlı yayında çok güzel hareketler bunlar izlemek gibi oldu. hala mal mal, repliğimi unuttum lafı söyleniyor. embesil bkm bebeleri.
acayip bir formaTTa, eski BKM oyuncularının sunduğu program. dün akşamki espiriler kurgu değilse baya iyiydi.
esprileri önceden planlanmıyorsa harikaya yakın projedir. bu gece tekrarını izliyorum. geçen zamanım için pişman değilim .
üç tane +1'in yan yana yazılmasıyla; +1 +1 +1 olarak matematiksel olarak sembolize edilebilir.
Yan yana gelince 31 olan sayi dizisi.
Muhtemelen 4.
insanda fena değil izlenimi yaratsa da, çghb'da olduğu gibi belli bir zaman sonra kendini tekrar edecek olan talk show programı.maksimum iki ay ömrü var.
çalışılmış espiri yapıyor bunlar la.doğaçlama gelişseydi daha iyi olurdu.