bugün

28 yıl bekleyip, en sonunda da evlenene kadar sabrının yetmeyeceğini anlamış olan erkektir. ayrıca da ortalık da az bulunan erkek tipidir.
sevişmenin amanda aman bi olay olmadığını bilen erkektir. zevklidir ama gerekli değildir.
karşısına doğru insanın çıkmasını beklemiş erkektir ancak belli ki çıkmamıştır. bu saatten sonra çıkacak insan da kendisine dikkat etsin mazallah.
(bkz: vah garip kıyamam).
evlenirse eşine sabırlar dilerim.
eliyle mutludur.
ya gerçekten çok inançlıdır. ya da çok çirkindir ve konuşma yeteneği çok ilerlememiştir.
ben çok isterdim "kendini evlendiği kıza saklıyordur" ya da "bakire hatun istiyorsa bakir kalıyordur" falan demeyi. ama değil be hafız. kadın erkek eşitliğinden yardırmayalım. hayatın, daha da önemlisi bu memleketin gerçekleri var.

kendini hatuna saklarsın, evlenirsin pat diye utana sıkıla tanıdık doktor ararsın. gerçi artık o da olmuyor ya neyse. gidersin utana sıkıla "erken geliyorum, karımı doyuramıyorum" demek için 3 kilo verirsin.

bekarete şuna buna girmiyorum bak. sosyolojik eleştirilere de hiç girme bu saatte. erkek bi zahmet ilk tecrübesini hatunla yaşamasın. 80.000 nüfuslu memleketin 20.000'ini elden geçirmesin eyvallah da o kadar da el değmemiş olsun. bu kadar idealizm asitini kaçırır mevzuun.
pipisi küçüktür.
(bkz: fethullah gülen)

evlenmemiş eskiden bile dindarmış kısacası vajina nasıl bişe bilmiyor büyük ihtimal.
ender bulunan erkektir.
29 yılın patlamasını yaşayacak olan kişi ye sabırlar dileriz.
(bkz: uludağ sözlük olarak)
belki de sevişmekten korkuyordur.
gay olabilir. hayır bir de her kadın da hadi gel benimle seviş demiyor ya belki kadın vermemiştir.
Hayatında hiç 100 tl si olmamıştır.
akıllara (bkz: mastürbasyon yaparken ölen çocuğu) getirir. tabii eşcinsel de olması muhtemeldir.
evinde dns ayarları değiştirilmiş sınırsız interneti vardır. ama allah ilk sevişeceği kadına güç kuvvet versin, 29 yıl a.k. dile kolay.
ben türk silahlı kuvvetlerinin yerinde olsam hemen bünye ye katardım. usta düşünsene bi patlaması atom etkisi yaratır. eyvallah olsun smiley smiley smiley
Gunaha girmekten korkan erkek olabilir.
birçok ihtimal olan erkektir.
1-ilk sevgilisi onu aldatmıştır ve aşka ve kadınlara küsmüştür.
2-aseksüeldir.
3-eşcinseldir.
4-istemiyordur.
belediyenin zehirlemesi listesine katılmış ve üst basamaklara hızlıca çıkan popülasyan türüdür.
Müslümansa olması gerekendir.
bütün sorunlarını halletmiş, tek derdi milletin sikinin eğlencesi olan loser sözlük yazarını düşündüren erkek.
Gay değilse olabilecek bir şeydir.
Zina yapmak istememiş hayatının kadınını beklemiştir.
Yalnız evlendikten sonra Allah eşine yardım etsin.
(bkz: beni tanıdılar siz kaçın)

şaka şaka bir kaç günüm var daha. *