bugün

memurlar olarak pusuya yattık bekliyoruz.
araya bir gün yıllık izin bağlayınca oluşabilecek durum. bir bakalım kaç gün yıllık izin hakkı kalmış.
zaten hiç çalışmayan memurların evinde geçireceği tatil.

biz yine çalışalım özel sektörde. sonra da ileride bu amcalar emekli maaşımız az memurlar doyamıyor desinler.

siz göt büyüttükçe büyütün sonra ağlayın.
çarşambayıda arife diye yarım gün tatil yapsalar iyi olecek.
Oy kullanma oranına balta vurmayı amaçlayan girişimdir. Turizm yerleri fiyatları acayip uyguna çekecektir. Ama iyi olur yine de Tatilimizi de yaparız oyumuzu da kullanırız.
pazartesi ve salıda idari tatil olsa 1 hafta yatarık aq.
seçim dolayısıyla geçen ay 4 gün olduğu kesinleşmişti.Amaç tatile gidenler oy vermez ve böylece akp'nin oyu artmış olur.
zaten azalacak olan oy kullanma oranını iyice düşürecek ve at koşturmayı daha rahat hale getirecek tatildir.
zaten 4 gün tatil yapacağım için beni etkilemeyen durumdur.
Akparti deyyuslarının hoşuna gider. Onların koyunları ağıllarından üç metre öteye uzaklaşmayı günah bildikleri için yine evlerinde kalıp oy vermeye koşacaklar, salak chpliler görmemişlerin oğlu gibi uçaklara arabalara atlayıp sahil kenarlarına koşacaklar; sonra da ay oy vermeye yetişemedik, yine akp %40 aldı diye sızlanacaklar.
sürekli yatmaya çalışan millet olduk.
4 değil, 4,5 gündür.
Özel sektör yine inek gibi çalışacaktır. Yine patronun insafına kaldık.

Tatilin mantığı: chpliler tatile çıksın oyları düşsün.
istediğin kadar tatil yap, para yok nasıl gidelim oy kullanmaya dedirtir.
artık iyice enteresan bir hal alan durumdur.

abi 29 ekimin tatil olmasını bir noktaya kadar anlıyorum da cuma ne alaka yani. cumartesi pazarla birleştirme neden? lan cumhuriyet bayramını o gün kutla ertesi gün tekrar devam et.

cumhuriyet bayramının tatil olmasının belliki o gün yapılacak olan törenlere, gösterilere vs. çocukların aileleri ile birlikte katılması, anıtkabir vs yerlerin ziyaret edilmesi gibi unsurlar yatabilir, anlayışla karşılamak lazım da cuma nedir yani. çoğu insan için evde kıçı başı devirip yatma günü iken, özeldeki adam it gibi çalışmaya devam eder iken.

bir an için şehir dışından ankaraya ziyarete gelecekler için düşünsem... ya siktiret boşver. seçim öncesi mucizelerdir diye basitçe bakmak en mantıklısı.
özel sektör çalışanını yeniden ağlatan tatillerden biri.

lümpenler.
5 gün oluyomuş senelik izin gibi bune böyle.
memurumsular olarak tetikteyiz.
Muhteşem bi tatil olmasını umuyorum.
Bize 6 gün olan tatildir. Uzatmalar da eklenecekmiş. Dün toplantıda müdür bey söyledi. Ayy canını yediğim ya.
Yine yeniden kabus olan tatillerden biridir,

- february 18, 4 gün tatilim nereye gitsek acaba.
Kardeşim özel sektör çalışanları it gibi çalışacak ancak sen devlet olarak ben memurlarımı dinlendiriyorum diyeceksin. Mantığa bakar mısınız?
bir devlet memuru olarak "oh yea" dedirtmiştir.

çalışın sefil özel sektörler sizi. ahahahaha.
bankalar çalışmaya devam edeceği için... daha fazla yazamıyorum abv.
iyice bir tuhaf olduk. Geçmişte kutlama yaptırmamaya çalışanlar şimdi 4 gün izin enteresan.