bugün

galatasarayımın
1. torbadan arsenal ya da benfica
2. torbadan atletico ya da juventus
4. torbadan steaua ya da anderlechti çekeceğini düşündüğüm kura çekimi.

edit: bir tek juventus tuttu ya la :(
dün toplamda 5 yiyen dalyarakların 6s yazmasıyla alay etmeye çalıştığı konu. nitekim bugün 2 yıl da ekstradan göte girince kıskançlık daha da artmış. tescilli şikeciler sizi !

kuraya gelirsek...

içimde geçen seneden ukte kalan real madrid, psg ve wien takımları geçiyor. psg ve real'i ezerek çıkmak çok zevkli olacaktır. bu arada fenerbahçe eurovision'a katılıyor mu ? o yasaklanmadı değil mi ? ayrıca hangi şarkı ile katılacaksınız ?
chelsea-atletico madrid-galatasaray-kopenhag şeklinde bir sonuç hissettiğim kuradır.
şu yorumlara bittim tamamı ile galatasaray fransız lobisiyle yine kolay bir kura çekecektir, her sene aynı terane, arkadaş galatasaray 2006-2007 den beri katılamamış gruplara nesi aynı terane öncelikle, hep kolay kura çekseydi şahsen 11 defa katıldığı turnuvada sadece 3 defa gruptan çıkmazdı, daha fazlasını yapardı diye düşünüyorum keza öyle bir ayarlama olsaydı zaten geçen sene son torbadan girdiği turnuvada manchester gelmezdi, bu sene ölüm grubu da gelebilir, kolay bir grup da gelebilir onu bilemeyiz, dileğimiz kim gelirse gelsin gruptan çıkmak ve daha fazlasını yapabilmek, yeter ki eskiden olduğu kalıcı olalım, her sene o arenada oynayalım, biz şu takım mı bize gelecek diye korkacağımıza eskiden olduğu gibi onlar keşke galatasaray gelmeseydi desin, çünkü bir dönemi hatırlayanlar avrupadan istanbula maç yapmaya gelen neredeyse her takımın ali sami yende 3 puanı bırakacağını bilerek geldiğini hatırlasınlar.
tahminimce şöyle bir kura çekilecektir.

1.torba manchester united.
2.torba juventus.
3.torba galatasaray.
4.torba victoria plzen.
1. torbadan real madrid yada arsenalin çıkmasını istediğim kuradır.
Her zaman olduğu gibi galatasaray'ın en kek gruba düşecek olduğy kura çekimi.
juve ve napoli'nin aynı gruba düşebileceğini zanneden aptallara dert olmuş kura çekimi. biri de fransız lobisi diye sayıklamış. yurt içi yurt dışı her yerden küsküyü yediniz hala konuşuyorsunuz.
en kazık:
1-Bayern münih
2-Paris SG
3-Napoli

en ballı:
1-benfica
2-schalke
3-austria wien

Gs ballı takımdır vesselam inş. iyi bir kura çeker.
benfica
marsilya
galatasaray
v. plzen
şeklinde bir grup olursa tadından yenmez valla.
porto ve benfica nin 1. Torbada ne aradigini kestirebilmis degilim.
Galatasarayın 3. Torbada olduğu, fenerbahçenin bok torbasında olduğu kura çekimidir.
Chelsea
Milan
Sosyedat bekliyorum.
arsenal
shalke
v.pilzen
böyle bir grup olursa grup aşamasını 1.sırada tamamlayabiliriz.
her ne olursa olsun galatasaray'ın grup 3.'sü olmasını temenni ettiğimiz kura çekimidir. biz uefa'da oynayan takımları tokatlaya tokatlaya ikinci uefa kupamızı alır döneriz. şampiyonlar ligi'nde en fazla çeyrek final oynayabiliriz, en fazla. ama uefa'daki takımlara göz atınca, kupa kazanmak pek de imkansız görünmüyor.
galatasarayımızın olmasını istediğim rakipler

real madrid

paris st. german

steau bükreş

böyle zor bir gruptanda 2. olarak çıkar, özgüvenimizi arttırır ve böylelikle yarı finale kadar yükseliriz (inşallah).
fenerbahçe'nin ve fenerbahçelilerin gözyaşları içerisinde izleyeceği kuradır.
galatasaray'ın tahminimce eşleşeceği grup;

madrid

milan

galatasaray

celtic.

hadi hayırlısı
http://s1.directupload.ne...mages/130829/zjrom8e8.swf
arsenal'in gelmesini istiyorum gerisi farketmez gençler.

gelsin de forma nasıl terletilir gösterelim.
bayern
atl Madrid
galatasaray
v. Plizen
şeklinde olacagını tahmin ettiğim kura çekimidir.
ne ingiliz ne alaman ne de ispanyol düşmesin . bunlara karşı oynayamıyoruz 4 ncü torbadan real sociedad bile gelmesin çok pis top oynuyor bu ispanyolar . yenebilemiyorz biz bunları bırak yenmeyi hep yeniliyoruz.
hiç fark etmez ingiliz , ispanyol , italyan hiç fark etmez. *
1.torba manchester united
2.torba cska moskova
4.torba steaua bükreş galatasaray'ın rakipleri olacak gibi geçiyor içimden. galatasaray için 2.torbadan marsilya veya cska'nın gelmesi son torbadan ise napoli ve sociedad'ın gelmemesi demek gruptan çıkmak demek bence. ilk torbanın pek önemi yok ilk torbada gs'nin geçeceği tek takım porto belki.
1- chelsea
2- marseille
3- Galatasaray
4- leverkusen.

diye tahmin ediyorum.
tam olarak grubu yazamazsam da, hangi takımın kesinlikle galatasaray'ın grubunda olacağını biliyorum. %100 emin olarak barcelona galatasaray ile aynı gruba düşecektir. kura çekimleri hep oyundan ibaret. sadece kanıtı konulamıyor. ispatlanamıyor.